• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. marca 2017 
nie duphaston mam len rano a na obed, takze 2x2......utrogestan mam vecer
4. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka ja mam utros 2x2 to som len vysvetlovala,ze si to jedna baba svojvolne zvysila,lebo zacala spinit
4. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svojvolne by som si to nezvysila
4. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez ma to soklo,ale mozno jej to zachranilo tehu,takze mozno urobila dobre :wink: ,takze vecer si vkladas 4 gulicky_
inak ja mam dobre ze celkom dobre na mna utros posobi,ze mi stacia tie dva vklady denne, janula uz mam dneska 12den po ET a ziadne spinenie :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer si vkladam 2 gulicky
4. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze uz je to jasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda aspon mne,no mas toho dost vevericka,ale ak ti to ma pomoct k tehu tak aj desat :grinning:
4. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, nech to pomoze....bol by to krasny darcek k narodeninam
4. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vevericka bola som sa pozriet v teme splnenie sna v SPLNe,tak ta splnka ma normalne vystrasila,ze jej v 12dni po ET vysiel test negativny a ze je 41DC,to uz by jej malo ukazat aspon slabu ciarku,ci nie?
inak pretoto sa ja bojim testovat,lebo teraz chuda bude v strachu a neistote cakat do pondelka na test krvi :frowning2:
4. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nad tym testovanim uvazovala .... urcite nebudem testovat pred 10. dnom , ja to testovanie planujem na buducu sobotu alebo nedelu
4. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by ani nemalo zmysel skor tetovat,lebo keby ti vysiel negativny tak budes iba sklamna...ty ides 15.3. na krv?
4. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano na krv idem 15.3.
4. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si este chvilu pockas,ale hlavne vydrz a netestuj skorej :wink:
4. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite skor nebudem...pri 1.IVF som skusila na 9.den a to ma velmi sklamalo....pri KET som vydrzala do 13.dna....aspon som mala jeden den na psychicku pripravu na zly vysledok...teraz verim vo vyborny koniec
4. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak aj ja to tak chcem urobit,ja by som nevydrzala 5dni s negativnym testom,mna by to asi dobre psychicky dostalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
4. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka toto je tvoje 2IVF?takze mozes porovnat s predchadzajucimi,mas podobne pociti,bolesti ako pred tym?
4. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, kkala som telku...
vevericka, aj ja idem na test 15.3. ta sa budeme tesit spolu :dizzy_face: , no najskor sa budeme tesit so strelkou a insolkou... potom oni s nami a vsetky spolocne :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah :wink: ....ja sedim na gauci, pozeram spravy a notebook predomnou :slight_smile:
no dufam, ze sa bude kazda z nas tesit z pozitivneho vysledku
strelka je to moje 2.IVF...ani neviem, ci citim nieco ine alebo to iste...bolo to uz pred rokom :slight_smile:
4. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.No ahojte kočky tak sme sa pekne podelili :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by,badaj by maryah ja sa asi zacnem aj modlit,ci sa to viacej blizi,tym viac o tom premyslam,ze ci to vyjde a uvidim konecne tie dve ciarocky alebo zase ten sprosty test nebude na mna reagovat :grinning:
4. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj strelka krvička jasne potvrdi pozitiv :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa uz vcera pomodlila :sweat_smile:
4. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to este az takv neuvedomujem, ze mam milacika v brusku, ale ked sa zacne blizit ten test tak si to zacnem uvedomovat... snad nezacnem spinit :sweat_smile:
ja uz som v pyzamku, v posteli, kukam tiez spravy... taka pohoda, no a drahy popija s mojim tatom takze krasna romantika na vecer :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa sice modlit neviem ale asi sa od dneska ku tebe pridam vevericka,vymyslim si nejaku svoju modlidbicku :grinning:
tiez sa zacnem asi uz modlit :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: moj drahy je pri mne a kuka telku ide do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...už aby bolo rano
4. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja pozeram telku a cakam na ordinaciu v ruzovej zahrade :slight_smile:
4. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dlho som tu nebola,bola som v nemocnici...ale uz som doma... :slight_smile:
ako sa mate?co mate nove???
4. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.ja na panelák :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusinkaj, co sa stalo, preco si bola v nemocnici?
4. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja panelak a ordinaciu si pozriem zajtra z archivu :grinning:
4. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok