• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

24. marca 2017 
to je super insolka, my ta budeme nasledovat... ja som este malo po ET a este nic necitim, ale o chvilku budem... :wink:
5. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj, makurat som zozrala 2 perniky... :sweat_smile: , tomu sa hovori obzerstvo :grinning:
5. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani ja nič necitim len tie prsia to je tak strasne ako ma bolia :frowning2: :frowning2:
5. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mna este neprestali boliet... bolia ma bradavky a po prsiami... ked sa ich dotknem takmma tam tak spicha...
5. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....tak ja som si trochu zdriemla...dobre to padlo :slight_smile:
mna prsia bolia len ked si chcem lahnut na brucho....inac su len malinko citlive
5. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka, aj mna a na dotyk... normalne nie... a su zvacsene, aj drahy si pochvaluje :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ci su az tak zvacsene, to som si nevsimla :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, chcela som povedat, ze pevnejsie... posobia tak plnsie :sweat_smile:
co inac porabate? ja som vyvalena naposteli, notebook vedla mna a sem-tam kuknem na telku, proste pohodicka :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si po pracicke zdriemla a teraz pozeram telku a pri tom surfujem po internete.....a este predtym som umyla riad, aby sa nepovedalo, ze nic doma nerobim :grinning:
5. mar 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veru nic nerobim, sem-tam umyjem riad, povysavam... pomozem mame v kuchyni a potom odpocivame... no a teraz si idem zaliat cajik :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj mužicek beha okolo mna je strasne zlaty nič mi nedovoli robit :dizzy_face: ale celkom fajn odpočáívam
5. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: treba oddychovat....ja sa snazim cim viac, ale ide vikend, tak budem musiet aj nieco fajne navarit :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja robim na zajtra francuzske zemiaky už sa na ne teším :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaam, my sme mali vcera francuzske :dizzy_face:
5. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa akurat pustila do večere ...moje menu rajčinka,uhorka,redkovka :grinning:
5. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja na francuzske zemiaky mam chut uz asi tyzden, ale zajtra ich urcite spravim :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka dobru chut ti prajem :wink:
5. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som po veceri... 2 perniky a jablcko :grinning:... zdravo a dietne :grinning:
5. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem už je po :grinning: juj ale ako dobre padlo som to surne potrebovala :grinning:
5. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka super vitaminova bomba dobre prospeje, zasiti a osviezi... a hlavne je dobra na vecer...
5. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a hlavne je dobra pre fazulku :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: prajem krasny vikend
6. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe veverička :slight_smile:
6. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..rada by som sa pridala do vašej témy,včera som bola na transfere a máme 2 slniečka, ostatné embrijká sa ešte delia a v pondelok mám volať že ako saim darí, či ich dali zmraziť.
Chcela som sa spýtať či ležíte, a po lokkých dňoch ste išli do roboty. Ja viem že je to individuálne, ale trochu sa bojím vzhľadom nato že mám 35 rokov.
6. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majka ja som ani raz nelezala akurat som ododichovala.A do práce som vždy isla až po vysledku.Teraz som tiež PN .Zaleži ako sa ty citiš a aku mas prácu.A le ja by som neriskovala :wink:
6. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemám namáhavu robotu, som v škole, ešte roz,ýšľam či mám ísť vo štvrtok a piatok do roboty. Na krv idem v pondelok
6. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No burčite by som si oddychla aspon prve tridni a potom to je na tvojom zvaženi .aj psichicka namaha je namaha :wink:
6. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste cakatelky??? odychujete? majaja drzim palceky a pekne odychuj aspon tie prve tri dni :slight_smile:
6. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj strelka :wink: ...ja som tu, oddychujem pri telke
majaja...urcite prve dni by si si mala oddychnut
6. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vevericka ako sa mas?ako ti je?a ako bolo v praci vcera?
6. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok