• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. novembra 2017 
no je uz vecer tak sa mam unavene....dnes poobede sme boli na nakupnom vylete v Miskolci, tak ma to trochu vycerpalo.....vcera to uslo, sice som bola trochu naladova :grinning: ....a ako mi je?...prsia su citlive, obcas ma pichne v podbrusku ale inac nic necitim
6. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Donry večer :wink: :wink:
6. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer aj tebe
6. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s tou naldovostou ma svoje skusenosti :grinning:
6. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj insolka,tak ako prezivas posledne dni pred testom? si nervozna?tesis sa?zvedava? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne som sa musela krotit :grinning:
6. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz velmi zvedava, ale este mam vela dni pred sebou
6. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj strelka no keby nervozna len nech to vydrži ak je nech vydrži :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: stale veríííím dufam
6. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj vevericka aj tebe tych 14dni musi raz skoncit :grinning: hlavne aby to bolo pozitivne a preto mysli pozitivne a uzivaj si tehu s drobcekom :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam 5 dni za sebou ... no este musim vydrzat aspon do piatku :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka neboj ak sa zahniezdilo tak vydrzi,hlavne klidek :slight_smile: ved si pisala,ze mas dobry pocit z toho vsetkeho,tak to muselo vyjst :slight_smile:
6. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v piatok ides vevericka testovat?
6. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zatia je dobry pocit ale stale am obchadza nuiake prechladnutie a tak :frowning2: :frowning2: :frowning2: s krku to prešlo na kašal a dnes zase krk ale to už zase prestava ..........čo ma este čaka..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este uvidim.... v piatok bude mat moj otec sestdesiatku, tak by som uz velmi rada vedela na com sme :slight_smile: cez vikend budeme mat mensiu oslavu
6. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka, urcite ta caka len to najlepsie
6. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuj dakujem kočky za povzbudenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj insolka aj mensia choroba moze byt znak ze si tehu :grinning:
takze veverika,chcela by si to urobit ako prekvapenie s darcekom otcovi,no to by bolo super :wink:
6. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nejak :slight_smile: bol by to nadherny darcek...a nie len prenho ale aj pre mna, kedze ja mam narodky tiez v marci
6. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to mam trocha podobne,zajtra ma muz meniny,tak keby to vyslo,tak by to bol opozdeny darcek pre neho :grinning:
6. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo asi jedno ci je to opozdnene alebo nie :slight_smile: ...len nech sa to podari
6. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko insolka a nic ti nepomaha na ten krk?aj kloktas?
6. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj kočky a mne by vysiel porod okolo 10 vyročia svadby to by bolo super :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky idem ja vegetit pred telku...prajem dobru noc
6. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru vevericka :wink:
6. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vevericka,ja som zvedava co ma caka zase za noc :unamused: ,tuto predoslu som sla spat o pol druhej,lebo sa mi nechcelo
6. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aspon som nebola sama :grinning: jaj este že som doma inak by som bola ko mechom udreta ved už tak dlho som poriadne nespal :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja,sice som sla neskoro spat,ale zase som spala v kuse az do 8hod,takze aspon to,som zvedava kedy sa dneska dostanem do postele :sweat_smile: a ty si spala celu noc ci si chodila na zachod, a kedy chodis spat?
6. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to mas dobre ja som bola o 4h hore a potom každu hodinu :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som mala noc predtym od pol 4h som nemohla zaspat tak som isla divat tv a o pol siedmej som sla skusit dospat,ale ked som vstala,tak som bola rozbita ako keby som vobec nespala :dizzy_face:
6. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to fakt mam rada a este aj o takom case nedavju nič poriadne v twelke :angry:
6. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok