Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vevericka80
10. mar 2010

no vacsinou aj mne chodi mrcha presne...mavam 29-32 dnove cykly a teraz som uz 35.DC

vevericka80
10. mar 2010

luko ....maryah je na tom tak ako ja...9.den po ET 🙂

maryah
10. mar 2010

som 9. den po ET... a normalnu mrchu som mala normalne dostat 4.3., ale neviem ci sa mam na nu spoliehat...
luko vidim, ze si mala ET vcera... kolko ti dali?

maryah
10. mar 2010

vevericka, podla mna si testla skoro... ja skusim zajtra

luko
10. mar 2010

tak zajtra uz kludne mozes...mozno este neukaze...a mozno uz ano 😉
mne dali dve bublinky a 4 zmrazili

vevericka80
10. mar 2010

jeeeej luko...tak to mas ako ja, aj mne vlozili 2 a zmrazili 4 🙂 🙂 ...drzim ti palceky

maryah
10. mar 2010

no a mame po srande 😀 😀 😀
mne dali jednu a dve zmrazili... ak vyde negativne tak budem smutna a poviem si, ze som testla skoro..

luko
10. mar 2010

maryah...keby tak zaviselo na pocte, ze? staci jedno a kvalitne...dahra mala len jedno jedine vajko...spg muzov na prd a vyslo na prvy krat 😉

vevericka80
10. mar 2010

vsetko je vo hviezdach 🙂

maryah
10. mar 2010

presne, mozes mat aj sto, ale na tom fakt nezalezi... no, my musime mysliet pozitivne 😉 , nam sa to podari 😵 😵 😵 😵

luko
10. mar 2010

jo jo 😵 😵 😵
pekny vecer, idem na chvilu kukat TV 🙂

maryah
10. mar 2010

ok, aj ja si pojdem lahnut a kukat panelak 🙂 ... ale budem vas kukat jednym ockom...

vevericka80
10. mar 2010

ok...majte sa krasne 🙂

maryah
10. mar 2010

vevericka, kedy este testnes?

splnka
10. mar 2010

Ahojte baby, ja som mala tiež pravidelnú ms a po et mi prišla ms až 45-46 DC na druhý deň po vysadeni utros.. A samozrejme, testy negativne. Na toto by som sa absolutne nespoliehala. Tie svinské hormóny robia s našim telom čo chcú. Držím palčeky.

maryah
10. mar 2010

ahoj splnka, ono je vsetko mozne, u kazdeho je to asi ine takze budeme cakat na tie testy od doktora a potom budeme mudrejsie...

vevericka80
10. mar 2010

maryah asi az v piatok testnem

vevericka80
10. mar 2010

splnka mas pravdu, na to sa neda spoliehat

luko
10. mar 2010

uz som tu zas 😀
splnka: este ze nemam ten problem...mne ked bude meskat...ja stale v klidku...vsak nist nove 😀

vevericka80
10. mar 2010

luko ty bud este kludna a oddychuj 🙂 🙂

luko
10. mar 2010

jasne...ja este minimalne tyzden sa mozem citit tehotno 😀 a potom uz pojde do tuheho...to uz taka sranda nebude pred testovanim 🙂

vevericka80
10. mar 2010

cim viac sa blizim k vysledku, tym som nervoznejsia, netrpezlivejsia 🙂

strelka11
11. mar 2010

Co som to citala maryah,tak ty si testla a je tam slaba ciarocka,tak to je supeeer 😵 😵 😵 😵
drzim palceky aby len silnelo,samozrejme aj ostatnym 😉

maryah
11. mar 2010

ahoj strelka, no nevydrzala som, muz mi hovoril, ze je zvedavy a tak som neodolala... snad to dobre dopadne 😵 a ty sa ako citis?

strelka11
11. mar 2010

mne stale nic neni,teda myslim tym,ze mi neni zle a stale este nechodia na mna nejake chute zvlastne kysle 😅
prsia stale bolia,ale to bude trvat este dlho,tak na to si zvykam,no teraz sa len modlim aby to srdiecko pekne bilo 🙂

maryah
11. mar 2010

kedy ides na srdiecko?

strelka11
11. mar 2010

o tyzden 18.3. tak drz palceky aby to bolo vsetko o.k.,lebo najprv som myslela,ze mi bude stacit iba pozitivny test,aj ked musim priznat,ze to bol najvacsi sok 😀 ,ale teraz mi az dochadz,ze este nemame nic vyhrate 😖

maryah
11. mar 2010

jasne, ze ti budem drzat palce... ono potvrdenie tehotenstva je zaciatok uspechu... takze teraz ziadne negativne myslenie, dietatku to neprospieva 😉
a co mena, uz ste nad nejakymi uvazovali?

strelka11
11. mar 2010

vobec nie,vlastne viacmenej este o nicom,je to predsa este skoro,pocula som ze prive tri mesiace alebo styri by sa nemalo este vobec nic planovat

maryah
11. mar 2010

to mas pravdu, prve mesiace sa tes a uzivaj si, potom ta bude vsetko tlacit, ale bude to isto prijemne...
ja si mslim, ze planovat sa moze, ale ja by som bola opatrna s vybavickou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre