Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
11. mar 2010

zajtra by mala testnut este raz vevericka tak dufam,ze jej to vyjde 😵 😵 😵 vy ste vlastne na rovnako a das potom testik do albumu?

maryah
11. mar 2010

no, mohla by vevericka testnut este, na 9. den po transfere to bolo skoro, aj ja som mala slaby puzok...
testnem este asi cez vikend, mam doma este jeden test... idem ho dat do albumu... boze, dufam, ze ze to nezakriknem ☹

ajush
11. mar 2010

Ahoj Maryah,mala som takýto test a tehotenstvo pokračovalo.Sprav si zajtra hneď ráno..

Držím palce 😵

maryah
11. mar 2010

uz zajtra? dufam, ze bude silniet... mam len jeden test doma, inac by som si kazdy den az do pondelka robila... chcem si ho urobit nejako v sobotu alebo nedelu... no mozno mi drahy kupi dalsi...
myslis, ze mam sancu?

ajush
11. mar 2010

Jasné,ja keď som mala takúto čiarku spravila som si ďalší hneď ďalšie ráno.Bolo to ok.Na 10 deň po ET je to OK.
Mne test neukázal,len krv potvrdila(pri 2. IVF)

strelka11
11. mar 2010

ahoj ajush a ty ako teraz pokracujes?co mas noveho?

ajush
11. mar 2010

Ahoj Strelka.
Teraz ani nepokračujem.Skôr čakám na apríl asi okolo 20-keď by mala prísť M a začnem brať lieky na KET.
Len tohto sa trochu bojím,predsa je to menej isté...
Ale čítam Vás ďalej,len sa nezapájam,nemám s čím
A Insolka,je to tu také opustené bez nej , že?

insolka
11. mar 2010

Ahojte kočky ako pokračujete?.stale na vas myslim ako sa vam dari

insolka
11. mar 2010

..ake pekne že ste si na mna spomenuly 🙂

maryah
11. mar 2010

ahoj insolka, ako sa nam mas? 😵 😵 😵

strelka11
11. mar 2010

ahoj insolka,ako sa nam mas?naberas nove sily do dalsieho boja,dufam,ze ano,ved este stale je sanca 😵 😵 😵
ajush neboj kolkym babam vysiel prave KET 🙂

insolka
11. mar 2010

No mam sa vseliako ms som nedostla priznaky pokračuju tak ak nedostanem do pondelka nebudem už dlhsie čakat........

maryah
11. mar 2010

utrogestan este uzivas? kedy idete dodalsieho kola?

strelka11
11. mar 2010

no mrcha by mala dorazit do tych 3dni,ale aj nemusi 😖

insolka
11. mar 2010

No neuzivam nič ....A do dalsieho kola teraz nepojdeme musim sa dat do poriadku spravit si vswetky možne vysetrenia a potom pojdem e dalej mam posledny pokus ktory preplaca poistovna
😅

ajush
11. mar 2010

Áhóóój Insolka,nevolala si doktorom ako to s Tebou vyzerá?
Pravdu povediac aj keď som po M,ovuláciu vôbec nemám a prsia ma tak zvláštne bolia až mám niekedy chuť si kúpiť test,hoci krv vyšla negat.
A vôbec celé toto 2.IVF bolo iné.
Robila si si ešte test?

maryah
11. mar 2010

tie vysetrenia si urcite urob, aspon budete vediet na com ste... drzim vam palce, tentokrat sa to podari 😉

ajush
11. mar 2010

vieš čo?presne také presvedčenie som mala o pozitívnom teste aj ja.
Je sila AKO SA VšETKO DOKážE ZMENIŤ

insolka
11. mar 2010

Ahoj Ajush 🙂 No nerobila skor si myslim že sa hystoria opakovala a zase minipotrat len teraz to neodišlo.Už som s tym zmierena že asi budem musiet ist na cistenie lebo je toi uplne ine ako obycajne to byva .Ziadne spinenie ani nic... ☹ Počkam cez vykend a ked nič tak by som sa chcela objednat na utorok.

strelka11
11. mar 2010

hlavne tu krvicku si daj do poriadku,ak to bola pricina preco to nevyslo,tak musia byt nejake lieky na upravu krvi,nech poradia odbornici a potom to uz bez problemov vyjde 🙂

ajush
11. mar 2010

Veď áno ale ak to tak je sprievodné príznaky oddídenia byť musia.Telo sa musívyčistiť

insolka
11. mar 2010

No chcem sa dat doporiadku..a Pojdeme pekne na dovču v lete sice len na Slovensku wellnes ale hlavne že si odpočinieme a dame sa dokopy 😉

insolka
11. mar 2010

Nechce sa mi ist do hystorie mame niake tehulky? 😲

strelka11
11. mar 2010

tak to urobite dobre s tou dovcou,my sme tiez tak uvazovali,akk by sa nepodarilo,treba sa odreagovat 🙂

insolka
11. mar 2010

No uvidime čo bude najpsv sa musi m dat fyzicky a psichicky doporiadku necitim sa dobre.Aj tak mam ešte PN aspon si ešte odpočiniem nemam sa kam ponahlat 😀 😀 😀 😀

vevericka80
11. mar 2010

ahojte zienky 🙂
no dnes som sa uz ukludnila...beriem to tak, ze som asi testla velmi skoro...ale som uz pripravena aj na zlu spravu
insolka....drobre robis, ze si chces oddychnut...urcite sa treba dat do kopy a si daj spravit vsetky vysetrenia
maryah tesim sa, ze ti vysiel pozitivny test 😉

cukotka
11. mar 2010

vevericka, na koľký deň po ET si testovala?

vevericka80
11. mar 2010

na 9.den

cukotka
11. mar 2010

ja som mala dve čiarky až na 11 deň, aj to veľmi slabulinké

vevericka80
11. mar 2010

juuj, dufam, ze aj ja tam najdem dve ciarocky.....a predtym si si test nerobila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre