Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
10. jún 2010

@martina000,to mi je lúto ☹ ☹ ,ale nádej umiera posledná 😔 ,nevešaj ešte hlavičku do toho ďalšieho testíku.Ďakujem ti za palčeky. 😉 Ten další test ti nakedy vychádza?

martina000
10. jún 2010

@annamary27
na pondelok 14.6., to ides aj ty, ze?

annamary27
10. jún 2010

@martina000,ano idem a budem tam asi medzi prvými ak nie prvá 😀 😀 😀

martina000
10. jún 2010

@annamary27 🙂 a robila si si doma testik?mas nejake priznaky tehotnosti uz?

annamary27
10. jún 2010

@martina000,testík som nerobila a čo ti ja viem tie príznaky,vieš človek,ked ešte nebol v tom tak nevie aký príznak je ten pravý.Bolievalo ma pár dní v podbrušku,prsia mám väčšie a strašne citlivé bradavky. 😎

mony80
13. jún 2010

Dobre ranko dievcence, zdielam s vami spolocny osud a tych nekonecnych 10 dni do prveho testu. 🙄
Dnes som 7.den po ET, citim sa absolutne netehotne, skor mrchovsky a pomaly som zacala balit svoju nadej do kufra.
Zvedavost mi vsak nedala a cikla som dnes na testik.................a su tam 2.ciarky !!! druha je sice slabsia, ale zretelne je tam a bola viditelna uz po 7 minutach. Takze v utorok spravim dalsi a budem dufat , ze sa ciarocka posilni - bojim bojim

Zienky vsetkym vam strasne drzim palce a zo srdiecka vam zelam tu radost ked som ju tam zbadala.

annamary27
13. jún 2010

@mony80 , tak to je dobré,že visíš 2čiarky. Ja som na 10ty den začala krvácať a a poriadne a test bol len na 1čiarku.
Držím ti palce,aby ti to vyšlo,ja už som sa včera vyplakala a teraz už len verím v zázrak 😀 😀

mony80
13. jún 2010

@annamary27 to mi je velmi luto ☹ ☹ ale kym nemas 2 negativne krvicky, tak ten zazrak je stale mozny

annamary27
13. jún 2010

@mony80 , je to možné a asi začnem v niečo veriť ak to vyjde. 😉

ybyta
13. jún 2010

nezufať ale dufať držžžžžžžžim palce vam všetkym stale vas sledujem vynde tito mony a annamary vyčkaj testiku 😉

annamary27
14. jún 2010

Ahojte-dobré ránko.Tak už som späť z Bratislavy.Teraz už len čakať na 14tu hodinu,kedy môžem volať ohladom výsledku. 😅

ybyta
14. jún 2010

chapem aciťim stebu 😕 a verme že to dopadne dobre 🙂

sony44
14. jún 2010

@annamary27 - ahoj a čo ti na to povedali? ja špinním už 4. deň a čím dalej tým viac, dnes 10. den po ET som si robila test a je tam slabá ale zreteľná čiarka. ale pre istotu som bola v care, ale nič mi na to nepovedali, zobrali krv a vraj musíme počkať do poobedia, tak sme dve čo musíme čakať, budem ti držať palce 😉 😉 😉

felicita2
14. jún 2010

@annamary27 drzim palce - vzdy je este nadej, niektore baby tu na fore tiez spinili a nakoniec boli tehu tak nezufaj - strasne ti prajem nech to vyjde

aj aj vam ostatnym ktrore cakate na krv ci vysledok - ja idem v piatok a zatial nepozorujem na sebe nic zvlastne ani zaidne tehu priznaky....

annamary27
14. jún 2010

dakujem vám kočky za podporu 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
14. jún 2010

@sony44 , sestrička na mna vybafla otázky a informácie jak na výsluchu,tak som sa ich ani nič neopýtala.

sony44
14. jún 2010

@annamary27 - super prístup....dosť, že tam človek ide so strachom, ešte aj toto. a robili ti aj sono? krvácanie už ustupuje? drž sa

annamary27
14. jún 2010

@sony44 , nič mi nerobili , krvácanie ustupuje,lebo aj pri normálnom ms mávam na tretí den taký útlm.

sony44
14. jún 2010

@annamary27 - takže až tie naše krvičky urobia bodku alebo tri bodky ohľadom výsledku ivf-ka, dúfajme že to budú tie tri . . . 🙂 🙂 🙂 a bude to mať pokračovanie

annamary27
14. jún 2010

@sony44 , aké bodky?som trochu mimo. 😉

sony44
14. jún 2010

no to, že to bude mať pokračovanie - teda dnes nám povedia že hcg je super - sme tehuľky, a o týždeň máme prísť na sono a už bude niečo vidieť a tak ďalej.......a vo februári budeme mať doma zdravé bábätká....

a nie že si budeme musieť dávať novú žiadosť

pozitívne myslenie je vraj polovica úspechu, len ľahšie sa to píše ako realizuje 🙂 🙂 🙂

annamary27
14. jún 2010

@sony44, vraj mám nízske HCG ,ale ešte z toho niečo môže byť,tak snád mi v stredu po druhej krvičke stúpne,aby som bola uplne happy. 😀 😀 😀 😀 Jaj nechcem sa dopredu vytešovať,ale som rada,že mi nepovedali,že tam nič nie je.

mizuz
15. jún 2010

Ahojte dievcata,
chcela by som sa Vas nieco opytat. Som 3. den po transfere a mam stale bolesti v podbrusku. V podstate to trva od odberu vajicok. Su to take jak menstruacne bolesti. Mate s tym niektora skusenosti? Je to normalne, alebo to zase znamena koniec?
Dakujem za Vase nazory a vsetkym cakatelkam silno drzim palceky 🙂

annamary27
15. jún 2010

@mizuz , ja som mala tiež také bolesti,že prišli náhle a trvali tak pár sekund,ale boli intenzívne a musela som pri tom odfukovať,aby sa mi ulavilo.Kočky tu písali,že vraj je to o.k,že to sa krpci uhniezdujú,aj moja gyn na to vravela,že je to v pohode.

walle
15. jún 2010

ahojte dievčatá....

pridívam sa k čakateľkám...dnes som 7 deň po transfere KET...v piatok idem na krv 😖
príznaky žiadne, iba únava a cítim sa ako na menzes...bolesti krížov a brucha...
- v novembri, keď som išla na KET...cítila som sa tak isto...navyše v 8 deň čakania som začala špiniť a o pár dní na to prišla ms...tak uvidíme, zajtra som 8 deň... 😖

a dievčatá, čo dnes mali mať výsledky...ako ste dopadli???????????????????????? 😕

annamary27
15. jún 2010

@walle držím pästičky na krvičku, mna čaká zajtra druhá krvička v poradí,juj-juj. 😀

jani2
15. jún 2010

walle - myslím na teba a držím palce...nech už ms nepríde! 😉

mizuz
16. jún 2010

annamary27 dakujem krasne za reakciu. Trosku menej sa teraz bojim, ked si napisala, ze je to normalne. Aj ked aj predosle pokusy boli bolesti a tie boli neuspesne ☹ No snad to bude inak teraz 🙂
A Tebe nech to dnes z tej krvicky vyjde 🙂)

annamary27
16. jún 2010

@mizuz ďakujem velmi pekne.Ked som sa pýtala sestričky na pondelnajšiu hodnotu HCG,tak mi odvrkla,že načo to chcem vedieť ,či budem lepšie spávať?Milý prístup.
Mala som 14 a vraj do 10 to berú ako negatívne,takže som tesne preskočila hranicu,hlavne,aby to dnes bolo vyššie. 😉
Pri takomto upršanom počasí asi dnes to čakanie prespím. 😲

baculiatko40
16. jún 2010

Ahoj annamary27, no ja by som tej "milej" sestricke povedala, ze by sa jej urcite nic zleho nestalo, keby bola milsia k Tebe a samozrejme aj k druhym pacientom, Ty si jej predsa nic neurobila... Je to jej JOB a Ty mas pravo vediet vysledky nech su akekolvek!
Velmi Ti drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre