Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

awe
17. jún 2010

@felicita2 tak teda drzim palce na zajtra a budem cakat, ozvi sa 😉

felicita2
17. jún 2010

@awe dakujem a jasne, ozvem sa 🙂

annamary27
17. jún 2010

@felicita2 držím zajtra pästičky 😵 😵 😵

felicita2
17. jún 2010

@annamary27 dakujem 🙂

awe
18. jún 2010

@felicita2 tak ako? uz su vysledky z krvicky? drzim silno palce aj s babenkom v brusku 😵 😉

ybyta
18. jún 2010

anamary no ako???????????????????????, 🤐

martinaaaaa
18. jún 2010

ahojte ja som dnes mala transfer jedno 6 a druhe 4 bunkove na druhy den po OPU

awe
18. jún 2010

@martinaaaaa drzim palce bojovnikom, nech mas o 14 dni pozitivnu krvicku 😵

annamary27
18. jún 2010

@ybyta čo myslíš tým ako? 😀

felicita2
18. jún 2010

ahojte, takze ano vyslo to som som tehulka 🙂 🙂 🙂 😝

ale neviem ake mam HCG som sa ho pytala, ale mi povedal len tolko ze joj vysoke a potom zacal hovorit ine veci lieky a ultrazvuk ze sa mam objednat o 4 tyzdne , tak som sa ho uz potom nepytala - ale chcela by som vediet

martinaaaaa
18. jún 2010

@awe dakujem ved uvidime 🙂

annamary27
18. jún 2010

@felicita2 jééé,gratulujééém ti moc k vysokému HCG,to je viac než isté,že je to o.k.. 😉 😉 😉 😉 😀

awe
18. jún 2010

@felicita2 gratulujeeem tehulka, velmi drzim palce, nech je vsetko v poriadku 😵

felicita2
18. jún 2010

dakujem vam velmi pekne vsetkym , som moc stastna, len aby to teraz vsetko islo tak ako ma bez komplikacii 🙂

awe
18. jún 2010

@felicita2 vela oddychu a pozitivne myslenie, nic negativne si necitaj ani nepripustaj, moja rada, ja to tak robim 😉

felicita2
18. jún 2010

@awe ano aj ja sa tak chystam , pozitivne myslenie je zaklad 🙂

mizuz
18. jún 2010

Jeeej Felicita blahozelam a prajem nech vsetko ide ako ma! Ja som dnes este len 6-ty den po transfere ☹ ten cas ide taaak pomaly... ale tesim sa s Vami ostatnymi 🙂

zuzana_18
18. jún 2010

Ahojte baby!Dovoľte mi sa pridať otázkou,zajtra alebo pozajtra idem na ET.Tie ,ktoré to máte za sebou,myslíte,že by som mala potom len ležať?To dúfam nie,alebo...?A je to bezbolestné?Vopred ďakujem za odpoveď a všetkým držím staršne moc palce.

annamary27
18. jún 2010

@zuzana_18 ahoj,Et vobec nebolí,nemusíš sa ničoho báť.
Ja som si nestihla dať ani čípok kvoli zápche na dialnici a nebolelo ma to.Mala som v sebe len zhltnutý Diazepam a Utrogestany.Ja som ležala v den ET a ešte 2dni.Nechcela som nič riskovať,na tretí den som trošku utierala prach,dala prať ale poobede ma začalo tak divne pichAť v podbrušku a to dosť intenzívne tak som zasa polku dna radšej preležala.Ja som od ET na Pnke a šetrím sily,ale nevylihujem celé dni.

zuzana_18
18. jún 2010

@annamary27 ďakujem pekne za vysvetlenie.Si zlatá.A prepáč,nechce sa mi všetko čítať do zadu.koľký deň si po ET?
Ja teda vôbec neviem či pôjdem,no ale verím,že hej,mám ráno volať a vo štvrtok keď som volala,tak vraj pracujú pekne-3 jednotkové,2 dvojkové a 2 trojkové.T máš aj mrazáčikov?

annamary27
18. jún 2010

@zuzana_18 ja som už 16ty den po ET a idem ešte v utorok na krv,lebo mi pomalilinky stúpa HCG a pred prvou krvičkou som 2dni silno krvácala.Mrazáčikov nemáme.Z 19folikulov,sme mali 9zrelých vajíčok,po napichnutí sa 7vyvíjalo a v den ET mi vložili 2blastocysty.

zuzana_18
18. jún 2010

@annamary27 super,všetko bude ok,si už tehuľka a to je podstatné.Strašne úprimne to každej babe tu prajem,po tom ako som zistila,že je to fakt psychicky náročné.To pichanie ani nie,ale tie nervy keď volám embryologičke-celá sa trasiem,či to vajka nevzdali a tak.A robila si si aj test?Ja určite do odberu krvi nevydržím,sa stavím,že budem testovať každý druhý deň 🙂 .Ale myslím,že tu baby písali,že na nejaký 10.deň po ET je to už v idieť.

annamary27
18. jún 2010

@zuzana_18 tomu tehulkovaniu sa ešte moc neteším,lebo výsledky sú slabé hcg 14 a potom 25.Tehu testy som mala na 10ty a 11ty den negativ,to som krvácala a ešte aj na 13ty den bol negativ a to bol už ten najcitlivejší.Tak stojím pevne nohami na zemi,aby ma niečo neprekvapilo.Utornajšia krvička musí byť už niekolkonásobne vyššia,aby bolo všetko o.k
Ja som pred ET nevolávala embmryologičke.Den po OPU mi povedali ako sme na tom a potom mi volali den pred Et,že kedy mám prísť.Do poslednej chvíle sa to môže zmeniť s tými krpcami. 😉

zuzana_18
18. jún 2010

@annamary27 musíš veriť a pozitívne myslieť-ako mi stále moja mamina opakuje dokola 🙂 🙂
Ale keby nie si tehotná,tak by HCG nestúpalo,teda podľa mňa-nechcem mudrovať,ale tak by to nejako malo byť.
Ale jasné,musíme mať otvorené aj zadné vrátka,aby sme potom neboli sklamané.Ale všetko dopadne tak,ako má.
Ja na jednej strane vymýšľam mená pre bábo a na druhej vyrátavam tri mesiace-kedy budem môcť ísť do ďalšieho IVF. ☹

annamary27
18. jún 2010

@zuzana_18 áno,áno,pozitívne myslieť treba,aby ani mimi necítilo náš stres.Len si vieš prestaviť,že tie 2dni,čo zo mna lialo krv aj so zrazeninami mi to moc nešlo.Aj som si polakala,ale teraz to v myslení dohánam,som vôbec rada aj za to málo ,že som nemala negatívne výsledky hcg. 😉

zuzana_18
18. jún 2010

@annamary27.presne tak,úplne negatívne to nebolo,čo je super a to znamená,že sa niečo deje na 100%.Možno sa len pomalinky uhniezdujú,sú šetrné k mamine 🙂

annamary27
18. jún 2010

@zuzana_18 hi hi 😵

zuzana_18
18. jún 2010

@annamary27 😉 v utorok bude tvoj nááááááájkrajšííí deň,uvidíš, 🙂

annamary27
18. jún 2010

@zuzana_18 ďakujéééém 😵

ybyta
18. jún 2010

no stim hcg jeto tak ja som minuly rok bola v Heliose Martin 2 krasne blastocisty mi vložili mala som// aj som začala ale iba rošku krvacať abolesti som dostala astalo sato že mi potvrdily tehotenstvo aj s krvi ale bolo nižšie ato preto lebo aj som ich pritom krvacani potratila apotom aj hcg bolo ´=0 😢 😢 😢 😢 😢 😔 ťažko som sa stoho dostavala 18 rokov sa už snažime mam teraz 38

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre