• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. marca 2017 
ta ja viem...ja som uz raz takaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
et sa rata za prvy den ci az ten dalsi?
26. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, az ten dalsi...
26. okt 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dik
26. okt 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka1 - ake si mala pocity v prvych dnoch? ja mam take trpnutie...mam strach ze je to mrcha.. :cry:
26. okt 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj silvi, mrcha to urcite nie je :wink:
26. okt 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, hm...dufam. :slight_smile:. kejla ako sa ty citis?
26. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, ja sa citim uuuplne normalne,nemam ziadne priznaky :sweat_smile:
26. okt 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla - ani neviem co je lepsie, niektore otehotneli aj ked nic necitili, takze hlavu urcite "nevesaj". ja mam pocit, ze dostanem MS. to je tiez take na dve veci...
26. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, zajtra idem do prace...ach..ach....budem sa samozrejme setrit, nastastie nemam fyzicky narocnu pracu, pekne si sedim za pc, ale nestihem sa prihlasit. tak sa mi tu drzte, ja sa zajtra prihlasim ale az vecer, lebo potom este mame nejake rodinne povinosti, a to uz asi nikto nebude prihlaseny. Nevadi aspon si precitam co mate nove. tak piste :sunglasses:
26. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silviaaa,ani ja som nic necitila, len v case ocakavanej MS typicke bolesti na MS, tak som si bola na 200%ista ze pride a zatial neprisla :slight_smile: Dufam ze uz ani nepride :grinning: Tak vam vsetkym drzim palciska :grinning:
26. okt 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka no ale kuuuuuk dobry den... ako sa mame??? pardon vecer... inak, ten posun casu mi robi dost problemy, ja som bola zvyknuta chodit do postele cca o pol desiatej tak si vies predstavit ako teraz nakukam na comp., na pol oka, lebo uz minimalne hodinu spim.. hehehehe
26. okt 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka akurat som chcela povedat silvinke, ved velmi vela bab co boli tehu citili klasicke priznaky mrchy aj ked boli tehu, a co je hlavne az do nejakehyo 3 \4 mesiaca ich mozes normalne citit v case "neocakavanej" mrchy.. takze kluuud...
26. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, tak to si ma potesila,ze nie som uplne strateny pripad :wink:

Silvi, neviem, co je lepsie.Ale ked uz raz priznaky mas, tak urcite nie su len tak. Ja som kupodivu nejaka kludna, mam pocit,ze uz je na 100% rozhodnute,tak nestresujem.Mozno to este len pride :wink:
26. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste vsetky??? ako sa citite?
27. okt 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka ahoooj, mas pravdu, sem tam mam take bolesti aj teraz, tak uz sa nad tym ani nejak nezamyslam, treba si zvykat....
Kejla, coby si bola strateny pripad, si naopak nadejny pripad, nelakaj sa tych bolesti, ja som asi v 6tt a stale to citim, tak pohodaaa :wink:
27. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som isla okolo lekarne a skoro som si kupila test :grinning: . najradsej by som sa testla. uvidim mozno vo stvrtok rano tak urobim. to bude siedmy den, tak hadam ....
27. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Silvi :wink:
27. okt 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko, nechce sa nam spat? :grinning:
27. okt 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som zadriemala poobede pri telke,tak ani velmi nie. Ako bolo v praci?
27. okt 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohodicke, aspon som stale nemyslela na bodku, aj vzdy ked som sla na wc tak som sa bala...sak to poznas :unamused: a co ty? bola si v praci? ci doma? prepac, troska sa mi to pletie..
27. okt 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od ET doma, tak lenosim a potom sa mi nechce spat :grinning:
27. okt 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, vypisal ta gynekolog alebo obvodny? ja nemozem byt doma...asi ..by som sa zblaznila...islo by mi to na psychiku...
27. okt 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypisal ma gynekolog :wink: A za tych par dni som zenivela az-az :grinning: Podlamna sa test oplati robit od 8. dna.Aspon vtedy kockam uz bolo vidiet slabucku palicku. :wink:
27. okt 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..som bola vzdy doma po styroch transferoch.. .ja musim pomalicky ale nieco robit...asi kazda inak zvladame :slight_smile: som unavena, zajtra stavam o siestej, tak idem spat :pensive:
27. okt 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hm sa mi zda, ze niektora pisala ze na piaty den uz videla ciarku...tak neviem...ty sa planujes testnut?
27. okt 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niektori lekari aj odporucaju chodit do prace, vraj je v tych pripadoch IVF uspesnejsie.Maternica potrebuje prekrvit a psychika tiez robi svoje. :wink:

Ja asi testovat nebudem, v mojom CAR sa robi test na 10. den, tak neviem, ci by to malo vyznam.

papa a dobru noc :wink:
27. okt 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky, ja mam dnes 4.den po ET a 28.DC a mam uplne predmrchovske stavy.Hmmm, nevidim to ruzovo :frowning2:
28. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kejla, ja to isté pocity mám asi od 4. dňa, ale furt až do dnes. Síce som už 31. deň cyklu, takto by som mala dostať menses, mám zle predtuchy....
28. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lara, ty si bola skoro v ten istý deň na KET ako ja... kedy ideš na krv?
28. okt 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok