• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
Achjo...Ja viem,ze tie predmenstruacne pocity su 50:50, ale ja nepatrim medzi tie stastne :confounded: Lari a mas aj nejake ine pocity? Lebo ak mas k tomu napriklad aj citlive bradavky, tak to uz znie nadejne :wink:
28. okt 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf, idem 3. alebo 4. novembra, pravda, ak nepríde mrcha skôr. Ty sa máš ako?
28. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla, nemám žiadne zvláštne pocity, som na 99% presvedčená, že ani tento pokus nebol úspešný.
28. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiež 3.11. a mám sa zatiaľ dobre... aj keď po tom všetkom prežitom sa mi to už aj ťažko hovorí... pichanie v podbrušku sem - tam, citlivé bradavky... no uvidíme, ako dopadneme tentokrát. Verím v to najlepšie, zároveň sa bojím a musím samu seba pripraviť aj na tú horšiu verziu.
28. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita neboj, čítala som na tvojej vizitke čím si už prešla, zaslúžiš si happy end. Keď sa mi to ani teraz nepodarí, tak pôjdem na reprodukčnú imunológiu do Prahy, už máme dávno aj termín v novembri, aspoň niečo.....
28. okt 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, tak do tretice - aj ja idem na krv 3.11.
28. okt 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dr. predpísal tentokrát preventívne aj prednison, ktorý predpisujú aj v prahe v prípade, že niečo zistia... takže zatiaľ sa u mňa praha nekoná.
28. okt 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa vám sem dnes večer votrela :sweat_smile: :wink: , ale som rada - v pondelok aspoň nebudem čakať sama :slight_smile:
28. okt 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla, ty si po ET? preto ideš na 10.deň
28. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laritka, tie priznaky mas velmi slubne, tak drzim palce, urcite ti to vyjde :wink:
Samozrejme rovnako drzim palce aj tebe Lara :wink:
28. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, mala som ET, tak idem na ten 10.den.
28. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snáď to bude tehu... ale to ešte nebude výhra - po dvoch MA v 6tt - to bude ešte dlhé čakanie. Ale najskôr to musí byť v pondelok pozitívne a až potom budeme rozmýšľať, ako to zvládať ďalej :wink:
28. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a okrem toho prečo by to nevyzeralo sľubne aj u teba? Možno budeš tentokrát patriť medzi tie šťastné. Držím všetky palčeky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: čo nič viac sa nedá.
Ja som minule už povedala, že by som aj klince pojedla, keby som vedela, že to pomôže!
28. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas toho za sebou naozaj vela, preto ti naozaj zo srdca prajem a verim, ze babatko/babatka budes mat v brusku 9 mesiacov :wink:

Ja som skeptik prave preto,ze nemam ziaden priznak. A myslim,ze bradavky citi skoro kazda tehotna baba.Ale niekedy aj motyka vystreli :grinning: A tiez by som si na tych klincoch pochutila, keby to pomohlo :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita, pozri sa, keď už teraz berieš prednison, tak máš minimalizované prípadné imunologické problémy v tehotenstve, veľmi šikovné riešenie, ale neregistruješ nejaké nežiadúce účinky prednisonu? predpokladám, že to budem potrebovať po pozitívnych imuno testoch.....preto ma to veľmi zaujíma.
Kejla, tak všetci budeme 3.11. čakať na výsledky.....huuuú už mám nervy.....
28. okt 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, budeme to prezivat spolu :grinning: :grinning:

Larita a skor ti Prednison nedali? Chodis do GF? Ja tam chodim a tusim spominali, ze pri nevydarenom IVF potom preventivne davaju Prednison.
28. okt 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno chodím do GF, dali aj minule, ale brala som ho len krátko a vraj by sa mal užívať min.3 mesiace... ja už ani sama neviem... nič iné mi nezistili, celé leto som chodila po vyšetreniach (hematológia, štítna žľaza, toxoplazmóza a pod.) a všetko bolo negatívne. Takže výsledok je len skúšať a skúšať. Príčina môže byť aj v tom, že manžel nemá dobré spermie.
a nežiaduce účinky prednisonu - teraz už ani nie. Ono je to minimálne množstvo, začínala som 5mg a teraz mám už len 2,5 mg. Zo začiatku som mala prírastok hmotnosti, ale to bolo aj z tých injekcií a všetkých hormónov, teraz už je to v pohode.
28. okt 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita dík za info,
pomaly už asi pôjdem spať, zajtra mám budíček o 4:30 mám dlhý a blbý pracovný deň.....
28. okt 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prednison pomohol mnohym babam donosit babatka, verim,ze aj tebe. :wink:

Lara, dobru nocku :wink:
28. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú nocku babulky... "uvidíme" sa a hlavne v pondelok budeme spolu čakať - na dobré správy :wink:
pa-pa dobrú :wink:
28. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj, je tu niekdo?
29. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tuu :wink:
29. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ale len na 5 minut :slight_smile: ako sa mas?
29. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som rada :slight_smile: , ako to dnes vyzerá? Nejaké zmeny?
Ja mám čoraz menej bolestí v podbrušku, neviem, či to je dobré, alebo zlé znamenie, ale pozajtra si testnem, určite....už to nevydržím a bude to 10. deň.
29. okt 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uplne v norme :unamused: A vy ako? Silvi, rozhodla si sa testovat?
29. okt 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes - zatial nemam tie bolesti, ani nijake zvlastne pocity :unamused: Achjo, ani neviem, co by som chcela.A vlastene viem -BABO :slight_smile:
29. okt 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: lari, ešte vydrž aspoň do soboty, to bude istejšie...
29. okt 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla a silvi, kedy ste vlastne mali transfer, nevidím to vo vašich vizitkách....
29. okt 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lara, 10.den uz urcite testni. Ja idem na 10.den na krv.
29. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zatial stale rovnako, akurat dnes poobede som dostala dost silne krce az som zlakla, ze mrcha, ale bodka sa nastastie drzi statocne... :slight_smile:
29. okt 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok