Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

janka134
29. aug 2010

🙂 😉 renka77 drzim palceky ver tomu ja neverim ale v kutiku duse dufam ved nadej zomiera posledna

renka77
30. aug 2010

ahojte dnes sa citim akosi zle,dufam,ze to neni nejake zle znamenie ☹ od vcera ma pobolieva brusko,ani neviem opisat ci to je ako pred mrchou,alebo co to je,bojim sa aj nieco robit,ale ked lezim tak ma uz straaasne bolia krize...

renka77
30. aug 2010

@sarac ahojky ako sa mi mas?? uz som konecne po KET dockala som sa,dnes je to 4 den,mam dost velky strach,lebo mam bolesti v podbrusku,vlozili nam obidvoch drobcov,vy sa ako drzkate,uz budes mat pomalicky za sebou prvy trimester 🙂

dany79
30. aug 2010

@renka77 ahoj Reni, nechces radsej skocit k doktorovi, ci to nahodou nie je OHSS?

renka77
30. aug 2010

@rusalka22 ahoj ako bublinky rastu? 🙂 ako to znasas,neni ti zle? drzkajte sa 😉 ja som 4 den po KET

renka77
30. aug 2010

@dany79 fuha to naozaj???aj po KET sa moze objavit,to ma nenapadlo ani vo sne

dany79
30. aug 2010

@renka77 Neviem Reni, ja nastastie s tym nemam osobnu skusenost, ale ja mam v prepustacej sprave napisane, ze ak budem pocitovat tazkosti, ze mam zavolat do Heliosu. Tak im skus zavolat. Mozno je to nieco ine. Ale istota je gulomet 😉

holly74
30. aug 2010

Ahojte dievčence, keď som 7. deň po ET a mám pocity ako na menzes, čo to môže znamenať?
Pekný dník všetkým inak 🙂

dany79
30. aug 2010

@holly74 ahojcek 🙂 To moze znamenat cokolvek, lebo som citala, ze priznaky tehotenstva su velmi podobne tym PMS. Takze ti ostala len pockat na testik a hlavne na to nemysliet a nesledovat sa 🙂 Ja viem, ze sa to lahko hovori, ale tahsie realizuje. ja som dnes 11ty den po KET. Vo stvrtok ideme na krvne testy a zaludok mam od nervozity ako na vode. Drzim palceky 😉

renka77
30. aug 2010

@dany79 uz ma aj od strachu prestalo boliet 😀 neviem ci to nebude aj zapcha,lebo za 4 dni som bola iba vcera na velkej aj to ma prehnalo 😒 dakujem za radu,mam to aj ja v sprave,skusim zavolat 😉

holly74
30. aug 2010

@dany79 Díky, s náladami som na tom striedavo, raz dúfam že snád, inokedy som presvedčená , že to nevyšlo, ved štatistika úspešnosti 1. IVF je aká je....ale viem že nič iné ako čakať sa nedá...

dany79
30. aug 2010

@renka77 No aj zo zapchy to moze byt, ved uvidis, ked sa to nezlepsi, tak zavolas 🙂 Ak ta to prejde, tak je vsetko OK 😉

dany79
30. aug 2010

@holly74 Kasli na statistiku 🙂 Tebe sa to podarilo a hotovo. Podla mna vela zohravaju nervy a po 1. IVF ja osobne som bola s nervami uplne v piiip 🙂 Tak skus relaxovat a mysliet pozitivne a hlavne na nieco pekne, napr. ako drzis svoje dietatko v naruci 😉 Bude to dobre, treba verit, nestracaj nadej, ta zomiera az posledna 😉

rusalka22
30. aug 2010

@renka77 AHooooj, to je skvele, takze si sa dockala. Ja som tu dlhsie nebola, nemala som pristup na net. Citim sa tak vseliak..... nevolnosti mavam, ale este som nezvracala, a to som zacala pocitovat az v 8tt. Nechuti mi nic jest a hlavne masko. A ja som masko zboznovala 🙂)) Bublinky rastu. Renka, moc ti drzim palce a viem ze teraz sa mi to moc lahko hovori ale nestresuj a az tolko sa nepozoruj, pamatas ako som nervacila ja ze nic necitim???? Ale aj teraz mam strach pred kazdou kontrolou. U mna bol prvy priznak ak si pamatas, ze mi bolo ako pred chripkou, bolelo ma vsetko a krce v nohach 🙂 A s placom som volala doktorovi ze mam zapal mechura lebo ma pobolieva brusko a to sa bublinky zahniezdovali 🙂 🙂 🙂 Som na teba zvedava tak pis pis pis.

rusalka22
30. aug 2010

@renka77 ......................a tie krize a bolesti v brusku su na 100 % dobre priznaky 🙂 🙂 🙂 teda ja ked som zacala pocitovat toto co pises, tak som zacala verit ze asi to vyjde. PARADA.

ybyta
30. aug 2010

dievčence len na moment sa pridam ja som po transfere 8 deň apomojich dlhoročnych skusenostiach nedavajte vobec na pocity za1 prsia ako pred vybuchom su zato boľave velke plne aaaaaaaaaalebo su natlakovane hormonmy len sa spitajte svojich doktorov bruch bolesti koliky križe bacha na to po1.u10 žien toje zahniezdovaňie u12 dojde krvacanie menzes takže čim viac dozretich vajičok tim su bolesti aj po aj pred odberom intenzivnejšie jedna zvracia ma chute atd...................pozor psychika adruha nič aje bum tehotna jednemu zabere na migrenu 1 paralen adruhemu nepomože ani kladivo tohoto sa držte nie jedna baba povedala ačomu neverite nerozumiete nato mate svojich lekarov ahlavne hladkať bruška prehovarť embrijka aby zostali ako im uvas v brušku bude super atešit sa nane anie prsa ,križe brucho to embrijka nezaujima ani prznaky aodznaky........ale milujte ich hned aod chvile ako ich do vas vložia su to vaše plody 😉

renka77
30. aug 2010

@rusalka22 ahojky si ma fakt potesila 😵 uz ma ani nic neboli...skoro 😕 drzkajte sa,9.9. ideme na krvicku,celkom magicky datum,co povies? 😉

rusalka22
31. aug 2010

@renka77 ja si myslim ze sa ti to podarilo, no a 9. 9. je fakt magicky datum v ten den mame vyrocie svadby 😀
A ešte jedna vec,.... nechcem aby si zbytocne stresovala a pozorovala sa, ale skus si odmerat bazalnu teplotu, ak je nad 37 tak je to parada. Ja som si merala tri dni po sebe vzdy rano ked som sa zobudila a mala som skoro 37,6 tak som vedela ze tam nieco rastie 🙂 Ale je vela zien ktorym sa bazalna teplota aj napriek tehotenstvu nezvysi.

renka77
31. aug 2010

@rusalka22 ahoj v prvom rade ti gratulujem k vyrociu 🙂 s tou teplotou to vyskusam od zajtra,lebo uz som hore dost dlho aj sprchu mam za sebou 😉 ked ja ti mam taky strach,lebo ta bolest podbruska sa neda prehliadnut aj tie krize,katastrofa,ale bodaj by si mala pravdu 😉

renka77
31. aug 2010

@rusalka22 😵 😵 nedalo mi to pokoja a odmerala som si teraz a 37,8 😉

renka77
31. aug 2010

len neviem ci to meria presne,merala som digitalnym a ci tam netreba odpocitat nejaku hodnotu,ale aj tak zajtra skusim zase a ty si aj testovala?prepac ale uz si nepamatam 🙂

rusalka22
31. aug 2010

@renka77 AAAAAAAAAAAA si tehulka, urcite na 100%!!!! Ja som testovala az na 8. den po KET a bol tam taky slabucky duch ze som si myslela ze si to namyslam, ale vedela som ze som tehotna lebo ta bazalna teplota bola vysoka. Na druhy den uz ciarocka bola silnejsia a o dva dni zasa silnejsia 🙂 ale tie keci ze uz na 10 den po oplodneni ti citlivy test vie urcit tehotnost je totalna blbost. Ja cakam dvojky a predsa aj ten najcitlivejsi test reagoval slabo. Ked si odmerias bazalnu rano, bude nizsia ale urcite nad 37. Ale nemeraj casto, nestresuj sa. Fakt urcite si tehotna tak si to uzivaj. Hladkaj brusko a rozmyslaj nad kocikom 🙂 Ja som si merala klasickym teplomerom ale to je jedno, TES SA!!!!!

janka134
31. aug 2010

renka77 nestresuj muselo sa to podarit ako tvrdi rusalka22 takze palceky som nedrzala len tak pre nic zanic pozdravujem 🙂 😉

renka77
31. aug 2010

@janka134 dakujem jani,ja nestresujem,prave ze si to ani navsimam,len mi je cudne, ze to uz trva 3 den nepretrzite,myslim ta bolest,tebe tiez drzim palceky a musis verit 🙂

renka77
31. aug 2010

@rusalka22 TESIM SA 😉 ale najvacsia radost bude az po pozitivnej krvicke 🙂

janka134
31. aug 2010

renka77 ja stele cakam na mrchu

renka77
1. sep 2010

ahojte dnes mam akusi depresivnu naladu,nie a nie sa naladit na nieco pozitivne 😒 to bude tym pocasim uz nech sa vycasi
@janka134 nejako sa neraci tej mrche,bola si aj na vyvolavacke?vydrzkaj ked pride potom to uz ide rychlo,zacnes papat lieciky a ani sa nenazdas a uz pojdes na KET 🙂

holly74
1. sep 2010

@renka77 Ahojki, ja som na tom podobne, navyše u mňa ustupujú príznaky ohs, čo by ma na jednej strane malo tešiť, na druhej strane to asi znamená že sa bubáčiky nechytili 😢 ešte 6 dní kým pôjdem na krv, ale ja rátam už doslova hodiny...... váham či si nespraviť test, aj ked neviem na čo mi to bude ked 100% je až tá krv... toto je fakt najdlhší mesiac v mojom živote...

renka77
1. sep 2010

@holly74 ahoj to mas pravdu s tym dlhociznym cakanim a este toto pocasie no katastrofa 😔 ja idem podobne ako ty ,ale o 2dni neskor na krvicku 😵 ja tiez rozmyslam nad testikom,ale neviem,mam aj jeden doma,len sa bojim tej reakcie,co tam uvidim,s tym ohss nemam skusenosti,ale ak si ho uz dostala,tak sa hadam drobci chytili 😵 ved ho nemozes mat vecne 😉 neviem uz cim by som sa rozptylila,ani kniha ma uz nebavi ani krizovky,musime nieco vymysliet 😉

janka134
1. sep 2010

ahoj renka77 bola som aj na vyvolavacke v piatok a nic neviem ak nesostanem do konca tyzdna tak tam zavolam a ty to ako vidis citis sa ako tehu cooooooo 🙂 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre