• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@renka77 este raz gratulujem. Hadam mas pravdu , ze to ubehne, ke som dnes vychadzala z kliniky tak prvykrat od IVF som mala taky dobry pocit, ze nabuduce vyjdem s usmevom na tvari, nieje to este uplne naladenie sa na pozitivnu vlnu, ale uz sa mi vracia nadsenie :slight_smile:
Co znamena to znamkovanie 1-2, 2-3?
9. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renka77 teraz sa drzkaj a hladkaj brusko aby drobec rastol a mala si s neho radost :astonished: :grinning:
9. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 z celého :hearts: gratulujem a dávaj na seba pozor :slight_smile:
10. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@celiakia ahoj si zlata,ze to tak prezivas :dizzy_face: ty si ako na tom cakas na transfer,alebo si po? este raz diky,je to fakt nadherny pocit,ale o to vacsi strach,zase 10 dni cakat :confused:
10. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kenya83 aj tebe samozrejme vdaka :slight_smile: ty sa drzkas? kedy ides na krvicku? ty si mala to hcg nadherne vysoke :dizzy_face: to bol prvy testik krvny ci druhy?
10. sep 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozete kuk na fotoblogu,nase prve foto :grinning:
10. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 bol to môj prvý krvný testík, dnes som bola opakovane na odber krvi takže čakám do 13:00h. na výsledky :slight_smile: dúfam, že bude všetko OK a HCG rastie :wink: Drobčeka už pekne vidno, v ktorom tt si? a nepamätáš akú si mala sliznicu keď Ti robil UTZ?
10. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kenya83 po kolkych dnoch to je co si bola teraz opakovane ja mam ist az 20.9. to budem zase sediva :wink: neviem aka bola sliznica nepocuvala som ju,lebo som bola v siedmom nebi :grinning: ak sa rataju tyzdne od 1-veho dna poslednej mrchy tak 4tt.zatial mi nic nepovedali na vyse,asi az za tych 10 dni :slight_smile:
10. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 ja som bola na krvi 16 deň po ET a výsledkom HCG 1497 a teraz som išla len pre kontrolu ku svojej gyndoške lebo som chcela vedieť. Dnes som 20 deň po ET :slight_smile:
10. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kenya83 aha ja ze si bola v centre a mas ist tiez po 10 dnoch? ja som 15 den po KET :wink:
10. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 mne už v CAR na krv nekázali vraj je už HCG dostatočne vysoké, objednaný sme na UTZ 14.9. snáď už bude drobčeka vidno :slight_smile:
10. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kenya83 ok tak drzim palceky aby sa uz ukazal drobec a neschovaval sa :wink:
10. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte cakatelky :slight_smile: ,pripajam sa k Vam,aj ked som len na zaciatku,..dnes som po KET a uz by som chcela vediet vysledok :wink: Drzim vsetkym palce,aby boli testiky pozityvne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby.mam na vas jednu otazocku,ma sa ist na krv na hcg nalacno?v pondelok idem a zabudla som sa na to popytat :wink: dakujem
10. sep 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajus18 ahoj ja som sa najedla rano :wink: veru ani som na to nepomyslela,ze by som mala byt nalacno :slight_smile: takze asi kludne mozes nieco lahke spapat :wink:
10. sep 2010 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilinka81 ahojky tak drzim palceky a nech ti to rychlo ubehne :wink: a hlavne nech je to pozitivne :dizzy_face:
10. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 dakujem ti velmi za odpoved reni a blahozelam k mimcu :slight_smile:
10. sep 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajus18 dakujem :slight_smile: a drzim palceky :dizzy_face: si po ET ci KET?
10. sep 2010 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 dnes mam 12den po ET,takze cakam...a dufam :wink:
10. sep 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajus18 tak v klude vydrzkaj do pondelka :wink: silno drzim palce :slight_smile: aj nieco pocitujes? ja so mala cele 2 tyzdne pobolievanie pod bruskom :confused: teraz aj dokonca spinim,ale mam lieciky tak hadam to prejde :dizzy_face:
10. sep 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mám otázku teraz v nedeľu beriem poslednú injekciu a v utorok idem už na odber vajíčok :slight_smile: koncom týždňa mi už budú vkladať drobčeka.Trocha som vyplašená..je tu niekto komu to vyšlo aj na prvý krát?
10. sep 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 no ano,nic ine mi uz neostava len vydrzat :wink: vies co sem tam ma pobolieva brucho ake ked mam dostat mrchu,ale potom to stale prejde.na vecer mavam zvysenu teplotu,ale prechladnuta som neni :frowning2: tak neviem...
10. sep 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renka77 ..dakujeem a gratulujem :slight_smile: ,..budem Vas tu citat a urcite mi to pojde rychlejsie s vedomim ze je nas viac :o)

@bahara ...ahoj,..mne sa to nepodarilo,ale na izbe na OPU sme boli 4 baby a vsetkym to vyslo okrem mna,a poznam veeela pripadov co im to vyslo,takze treba verit :slight_smile:
10. sep 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l
@lilinka81 ach jaj...ide o to,že som počula keď sa vložia dve je tam väčšia šanca lenže priateľ mal takú paniku z dvojičiek..že som súhlasila na vložení len jedného..hm..keď mi to v sobotu vložia kedy asi sa bude dať povedať prosím ta..či sa ujalo? :grinning:
A ešte to oplodnenie je to ako pri inseminácii alebo tak?Nepríjemné..alebo je to o.ka?
Už mám za sebou 5 potratov ..bože nech toto už je o.ka :frowning2:
10. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bahara oplodnenie-myslis vklad-transfer?
10. sep 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bahara sanca na dvojicky je vzdy,ale daju sa aj redukovat keby sa ujali a vy ste nechceli dve.Mne vkladali 2 a radsej by som 3 :unamused: ....a ci sa ujalo,tak najskor asi za 9-10 dni a s istotou na krvnych testikoch
10. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilinka81 áno transfer :slight_smile: to keby sa ujali dve už by som nedokázala na jedno ukázať ,,že toto preč,, nie,nie..no keby to bolo len na mojom rozhodnutí..tiež idem do toho aj z troma :wink: ..asi je to nepríjemná otázka no kedy sa ti to stalo?teraz niekedy?
Veď neboj nič jedno si určite nájde super miestečko a už sa nepohne :slight_smile: až keď pôjdeš rodiť :slight_smile:
10. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilinka81 Ozaj a nevieš?keby sa to podarilo..budem aj naďalej brať injekcie?či?
10. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bahara ahoj,keby sa ti to podarilo,tak budeš brať od transferu po nejaký 11týžden tehu Utrogestan tabletky od spodu na udržanie tehu,neviem aké injekcie si myslela.
10. sep 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajus18 ahoj,podla mna sa môžeš kludne najesť,ved ti budu pozerať hladinu hormonov a nie cholesterol,hi hi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím pästičky,aby ti to vyšlo. :grinning:
10. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok