Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikus77
8. sep 2010

@renka77 ani si si nerobila test?

renka77
8. sep 2010

@holly74 ahojky budes musiet pravdepodobne pockat na novy cyklus,lebo budes brat lieciky od prveho dna cyklu 😉 ale neboj ubehne to ako voda 😉 dik za palceky,uz sa neviem dockat vzhladom na to spinenie,idem zaliezt do postielky 😉

renka77
8. sep 2010

@kikus77 robila som si na 6 den,bola tam slabulinka ciarocka a na dalsi den som tam nevidela nic,tak odvtedy som uz nerobila testik,mam z toho strach,uz si pockam na zajtra 🙂

kikus77
8. sep 2010

@renka77 joj tak to Ta obdivujem aku mas pevnu volu 🙂 Ale robis dobre. Ja som si robila test na 10 den a bola tam slaba ciarka a 11 ked som sla na krv uz tam nebola takze som vedela ze je to v haji a zaprisahala som sa ze testovat budem az ked mi povedia ze som tehotna aby som si odlozila testik s // palickami 🙂 🙂 🙂
Drzim palce!!!! 🙂

holly74
8. sep 2010

@renka77 Reniiii, nepotešila si maa...mne sa každý deň teraz strašne vlečie. A ak náhodou ten ďalší mesiac mrcha nebude chcieť prísť ako ste práve písali že sa to stáva...... 😖 😖 😖

holly74
8. sep 2010

@kikus77

renka77
8. sep 2010

@holly74 to ma mrzi,nechcela som ta nahnevat 😔 nebojkaj,vacsinou meska tyzden,taky pripad ako je janka134,ze jej meska tak dlho je ojedinely,viacmenej kazdej meskala nanajvys tyzden 😉 a trosku si aj oddychnes od hormonov,uvidis,ze ti to prospeje,ta prestavocka 🙂 ja som si vybavila kadernicku,kozmet.,a pedikuru a velmi dobre mi to padlo 😉 a ty si PN alebo pracujes?

renka77
8. sep 2010

@dany79 ako sa drzkate? nic nove vam nepovedali? vcera vecer som zacala aj ja spinit 😒 takze mam obrovity strach 😔

baculiatko40
8. sep 2010

@renkita ahoj, zatial nie je nic stratene pokial nemas normalny menzes, alebo potvrdenie vysledku z krvi. Tak radsej sa nestresuj domacimi testami, ale pokus sa vydrzat do krvneho testu, ten je rozhodujuci. Oddychuj viac ako zvycajne, ked mas to spinenie a po pripade zavolaj na svoju kliniku. 😉

renkita
8. sep 2010

@baculiatko40 Dakujem ti, dufam, ze mas pravdu. Na ten test bolo asi fakt skoro, lebo to bol 20 ml ci ako sa to znaci a bolo na nom pisane ze ukaze az 2-3 dni pred MS, len som sa zlakla toho spinenia ze ci uz neni vsetkemu koniec. Uvidim ako bude zajtra a ked to bude pokracovat tak zavolam do centra. Ach jaj.

holly74
8. sep 2010

@renka77 Reni, nenahnevala si ma, neboj 😉 teda ja viem že nebojíš, ale vieš čo myslím... Ja pracujem, ale aj v práci sa mi to vlečie, bo ma to už nebaví....bavilo ma mať v brušku embryjká 😕 Držím ti palčeky na zajtrajšok, špinenie ešte nič nemusí znamenať a verím že ani nebude.

janka134
8. sep 2010

🙂 renka77 drzim palce daj vediet ako si dopadla ale urcite ok

rusalka22
9. sep 2010

@renka77 Renka, drzim ti palce, urcite daj hned vediet ako si dopadla. To spinenie moze aj nemusi nic znamenat, ja som trocha spinila pred 2 tyzdnami tak som letela do Heliosu ale bolo vsetko OK. Verim ze budu dobre spravy. Ja prezivam velky strach pred kazdou kontrolou.

renka77
9. sep 2010

ahojte baby,hadajte co je nove? podla ultraz. som tehu 😵 🙂 😵 🙂 vidno iba jedneho drobca a ma 2mm,druheho zatial nevidno,uvidime poobede z vysledkov krvicky 😉 som nesmierne stastna az mam strach 😵

janka134
9. sep 2010

renka77 novidis ja som to vedela a gratulujem dnes je stastny den ja som dostala mrchu tak zacinam s pripravami pozdravujem a uzivaj si to paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

renka77
9. sep 2010

@janka134 dakujeeeeeem 🙂 konecne ti skoncilo to trapenie 😉 drzkam palce a onedlho mi napises to iste co ja 🙂 🙂

holly74
9. sep 2010

@renka77 Reni GRATULUJEEEMMMM 😀 Super správička, držte sa...
A je to tak ako si mi písala, príprava na KET od ďalšieho mesiaca, už si na tú myšlienku začínam zvykať a tešiť sa !

renka77
9. sep 2010

@holly74 dakujem,nebojkaj uvidis,ze to pojde rychlo,ja som tiez myslela,ze je to nekonecno,lebo ja som PN a uz dost dlho 😉 drzim palceky 😉

kikus77
9. sep 2010

@renka77 GRATULUJEM , to je super!!!! A co tvoje spinenie a bolesti- preslo? Mas aj fotecku? Ja som sa prave vratila z centra, nesiem si protokol a lieky, takze uz len mrcha a sup na to 🙂

Este raz gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

renka77
9. sep 2010

@kikus77 dakujeeem 😉 spinim stale, zvysili mi davku utrosu 3x2 a duphaston 2x1 😕 fotecku mam 😀 ak sa mi podari,tak ju stiahnem do fotobloku,prave mi volali z centra hcg 519 ze vraj vyborne,ale zla sprava,ze to vyzera iba na jedno babo ☹ ale aspon som im dala obom rovnaku sancu 🙂

renka77
9. sep 2010

@kikus77 uvidis ako to ubehne,ani sa nenazdas a pride den D 😉

holly74
9. sep 2010

@renka77 Renka a aké "veľké" embryjká ti vkladali? to si mala KET ešte vrámci 1. IVF?

renka77
9. sep 2010

@holly74 obidve boli blastocysty jedna bola oznamkovana na1-2 a druha bola kolabujuca 2-3 a ta slabsia zrejme neprezila ☹ ano bolo to v ramci 1,ivf,doktorka povedala ze sa muselo uhniezdit hned prve dni,ked ho uz vidno na ultraz. 😀

renka77
9. sep 2010

@rusalka22 ahojky tak som v tom az po usi 😀 hcg 519 aj na sone ho vidno drobceka 😉

lora2
9. sep 2010

@renka77, tak sa držte a gratulujem, že aspoň jedno sa uhniezdilo. Oddychuj, uvidíš bude dobre. Ja stále čakám ma mrchu. Verím, že dorazí, aby som sa mohla pridať k Vám.

holly74
9. sep 2010

@renka77 No, zlato malé, sa mu asi lúbilo u teba, ked sa hned uhniezdilo 😉

rusalka22
9. sep 2010

@renka77 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEM !!!!! Ja som ti to hovorila 🙂 🙂 🙂 Je to krasny pocit, vsak? Som strasne stastna ze ti to vyslo. Davaj na seba pozor a vela oddychuj. Mne tiez doktor povedal ze to druhe babatko je o hodne mensie ze urcite sa prestane vyvyjat. Bola som z toho smutna, ale tak to musime brat, ze ked to zvladne aspon jedno je to obrovsky zazrak!!!! A uvidis ked budes pocut tlkot jeho srdiecka, .....tak to bol asi najvacsi zazitok v mojom zivote. Mne ho este vobec nebolo vidno po 14 dnoch, to bude nejaky riadny silak 😉

martinaaaaa
9. sep 2010

@renka77 ahoj ja som tiez po uo a obcas si precitam ako postupuju aj baby ktore nepoznam a tak nahodou som citala ze ti to vyslo tak straaaaaaaaaasne gratulujem 🙂 🙂 🙂

renka77
9. sep 2010

baby vsetkym Vam strasne dakujem,to sa neda ani vyslovit ta radost.... 😀 😵

celiakia
9. sep 2010

@renka77 Renka gratujum, cely cas som si vas citala a s tebou to prezivala, ked som si pred chviliou otvarala tuto temu ,mala som v zaladku riadne chvenie, akokeby to boli moje vysledky, Este raz blahozelam. 😀 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre