• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@renka77 ani si si nerobila test?
8. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 ahojky budes musiet pravdepodobne pockat na novy cyklus,lebo budes brat lieciky od prveho dna cyklu :wink: ale neboj ubehne to ako voda :wink: dik za palceky,uz sa neviem dockat vzhladom na to spinenie,idem zaliezt do postielky :wink:
8. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 robila som si na 6 den,bola tam slabulinka ciarocka a na dalsi den som tam nevidela nic,tak odvtedy som uz nerobila testik,mam z toho strach,uz si pockam na zajtra :slight_smile:
8. sep 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 joj tak to Ta obdivujem aku mas pevnu volu :slight_smile: Ale robis dobre. Ja som si robila test na 10 den a bola tam slaba ciarka a 11 ked som sla na krv uz tam nebola takze som vedela ze je to v haji a zaprisahala som sa ze testovat budem az ked mi povedia ze som tehotna aby som si odlozila testik s // palickami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Drzim palce!!!! :slight_smile:
8. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Reniiii, nepotešila si maa...mne sa každý deň teraz strašne vlečie. A ak náhodou ten ďalší mesiac mrcha nebude chcieť prísť ako ste práve písali že sa to stáva...... :confounded: :confounded: :confounded:
8. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 to ma mrzi,nechcela som ta nahnevat :pensive: nebojkaj,vacsinou meska tyzden,taky pripad ako je janka134,ze jej meska tak dlho je ojedinely,viacmenej kazdej meskala nanajvys tyzden :wink: a trosku si aj oddychnes od hormonov,uvidis,ze ti to prospeje,ta prestavocka :slight_smile: ja som si vybavila kadernicku,kozmet.,a pedikuru a velmi dobre mi to padlo :wink: a ty si PN alebo pracujes?

8. sep 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 ako sa drzkate? nic nove vam nepovedali? vcera vecer som zacala aj ja spinit :unamused: takze mam obrovity strach :pensive:
8. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renkita ahoj, zatial nie je nic stratene pokial nemas normalny menzes, alebo potvrdenie vysledku z krvi. Tak radsej sa nestresuj domacimi testami, ale pokus sa vydrzat do krvneho testu, ten je rozhodujuci. Oddychuj viac ako zvycajne, ked mas to spinenie a po pripade zavolaj na svoju kliniku. :wink:
8. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baculiatko40 Dakujem ti, dufam, ze mas pravdu. Na ten test bolo asi fakt skoro, lebo to bol 20 ml ci ako sa to znaci a bolo na nom pisane ze ukaze az 2-3 dni pred MS, len som sa zlakla toho spinenia ze ci uz neni vsetkemu koniec. Uvidim ako bude zajtra a ked to bude pokracovat tak zavolam do centra. Ach jaj.
8. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Reni, nenahnevala si ma, neboj :wink: teda ja viem že nebojíš, ale vieš čo myslím... Ja pracujem, ale aj v práci sa mi to vlečie, bo ma to už nebaví....bavilo ma mať v brušku embryjká :confused: Držím ti palčeky na zajtrajšok, špinenie ešte nič nemusí znamenať a verím že ani nebude.
8. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: renka77 drzim palce daj vediet ako si dopadla ale urcite ok
8. sep 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Renka, drzim ti palce, urcite daj hned vediet ako si dopadla. To spinenie moze aj nemusi nic znamenat, ja som trocha spinila pred 2 tyzdnami tak som letela do Heliosu ale bolo vsetko OK. Verim ze budu dobre spravy. Ja prezivam velky strach pred kazdou kontrolou.
9. sep 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,hadajte co je nove? podla ultraz. som tehu :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: vidno iba jedneho drobca a ma 2mm,druheho zatial nevidno,uvidime poobede z vysledkov krvicky :wink: som nesmierne stastna az mam strach :dizzy_face:
9. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka77 novidis ja som to vedela a gratulujem dnes je stastny den ja som dostala mrchu tak zacinam s pripravami pozdravujem a uzivaj si to paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
9. sep 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka134 dakujeeeeeem :slight_smile: konecne ti skoncilo to trapenie :wink: drzkam palce a onedlho mi napises to iste co ja :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Reni GRATULUJEEEMMMM :grinning: Super správička, držte sa...
A je to tak ako si mi písala, príprava na KET od ďalšieho mesiaca, už si na tú myšlienku začínam zvykať a tešiť sa !
9. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 dakujem,nebojkaj uvidis,ze to pojde rychlo,ja som tiez myslela,ze je to nekonecno,lebo ja som PN a uz dost dlho :wink: drzim palceky :wink:
9. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 GRATULUJEM , to je super!!!! A co tvoje spinenie a bolesti- preslo? Mas aj fotecku? Ja som sa prave vratila z centra, nesiem si protokol a lieky, takze uz len mrcha a sup na to :slight_smile:

Este raz gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 dakujeeem :wink: spinim stale, zvysili mi davku utrosu 3x2 a duphaston 2x1 :confused: fotecku mam :grinning: ak sa mi podari,tak ju stiahnem do fotobloku,prave mi volali z centra hcg 519 ze vraj vyborne,ale zla sprava,ze to vyzera iba na jedno babo :frowning2: ale aspon som im dala obom rovnaku sancu :slight_smile:
9. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 uvidis ako to ubehne,ani sa nenazdas a pride den D :wink:
9. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Renka a aké "veľké" embryjká ti vkladali? to si mala KET ešte vrámci 1. IVF?
9. sep 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 obidve boli blastocysty jedna bola oznamkovana na1-2 a druha bola kolabujuca 2-3 a ta slabsia zrejme neprezila :frowning2: ano bolo to v ramci 1,ivf,doktorka povedala ze sa muselo uhniezdit hned prve dni,ked ho uz vidno na ultraz. :grinning:
9. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 ahojky tak som v tom az po usi :grinning: hcg 519 aj na sone ho vidno drobceka :wink:
9. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77, tak sa držte a gratulujem, že aspoň jedno sa uhniezdilo. Oddychuj, uvidíš bude dobre. Ja stále čakám ma mrchu. Verím, že dorazí, aby som sa mohla pridať k Vám.
9. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 No, zlato malé, sa mu asi lúbilo u teba, ked sa hned uhniezdilo :wink:
9. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEM !!!!! Ja som ti to hovorila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to krasny pocit, vsak? Som strasne stastna ze ti to vyslo. Davaj na seba pozor a vela oddychuj. Mne tiez doktor povedal ze to druhe babatko je o hodne mensie ze urcite sa prestane vyvyjat. Bola som z toho smutna, ale tak to musime brat, ze ked to zvladne aspon jedno je to obrovsky zazrak!!!! A uvidis ked budes pocut tlkot jeho srdiecka, .....tak to bol asi najvacsi zazitok v mojom zivote. Mne ho este vobec nebolo vidno po 14 dnoch, to bude nejaky riadny silak :wink:
9. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 ahoj ja som tiez po uo a obcas si precitam ako postupuju aj baby ktore nepoznam a tak nahodou som citala ze ti to vyslo tak straaaaaaaaaasne gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsetkym Vam strasne dakujem,to sa neda ani vyslovit ta radost.... :grinning: :dizzy_face:
9. sep 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Renka gratujum, cely cas som si vas citala a s tebou to prezivala, ked som si pred chviliou otvarala tuto temu ,mala som v zaladku riadne chvenie, akokeby to boli moje vysledky, Este raz blahozelam. :grinning: :slight_smile:
9. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok