Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bahara
16. sep 2010

@annamary27 Aha? Tak to asi nie...cítim sa celkom dobre..ale úplne tak ako keby som bola tehotná 🙂 no v podstate som akurát drobec ešte rastie mimo mňa 😀 to jak scifi... 😉 😉 bože zajtra mi majú volať skrz genetiku tak dúfam bude všetko v poriadku 😖

annamary27
16. sep 2010

@bahara našla som aj príznak ako obmedzenie alebo uplná strata močenia,tak ty to nemáš,ked chodíš pravidelne cikať 😎

annamary27
16. sep 2010

@bahara vám robia to vyšetrenie embryí čo sa platí a robí v Brne?

bahara
16. sep 2010

@annamary27 No neviem či v Brne lebo embryológ mi povedal,že v ten deň keď to spravia môžem prísť hneď aj na ET tak to možno robia už aj tu 🙂 veď sa zajtra opýtam.Je to predimplantačné genetické vyšetrenie.Dosť drahé ale chceli sme pre istotu 🙂

annamary27
16. sep 2010

@bahara aj mne to spomínala doktorka,že po viacerých neuspechoch by sme si to mohli dať urobiť,za cca 44tisíc sk,do Brna a odtial volajú ,že ktroé embryjko je vhodné.My sme si to zatial nedali.

bahara
16. sep 2010

No neviem moja ja som to dnes bola vyplatiť a platila som 880 eur za vyšetrenie 1-3 embrya.Potom sú tam ďalšie že 4-10 embryjí atď ale to už ceny neviem..len je to taká vec,že to poisťovňa neprepláca.

bahara
16. sep 2010

@annamary27 Ja som sa z priateľom dohodla,e si to dáme pretože som už po 5 samovoľnom potrate ☹ a chceme mať väčšiu istotu 🙂

annamary27
16. sep 2010

@bahara tak to je jasné 😉 istota je istota 😵 ,držím palce,aby výsledky dopadli dobre 😎

bahara
16. sep 2010

@annamary27 Ďakujem veď zajtra to hádam už budú mať a možno ma aj hneď zoberú 😀 bože to čakanie je hrozné..a čo ešte keď budem po ET to asi fakt ťažko vydržím 😀

annamary27
16. sep 2010

@bahara dokina mi možno vravela vyššiu sumu ,aby som rátala radšej c väčším výdajom,Hovorila,že kolko krát ide o to isté vyšetrenie a sumy sa líšia,že ani ona nevie prečo.

annamary27
16. sep 2010

@bahara no po Et som bola ja prvé dni tak celkom v pohode ,ale tie dni ,ked ide človek na krv a čaká na 14tu hodinu/aspon u nás je to tak/,kým môžeš volať o výsledok ,tak to je horor,ak ked som v škole mala isť odpovedať,srdce bije,rozum sa točí na plné obrátky,ruky mám studené a stuhnuté a čas sa vlečie neskutočne pomaly.

bahara
16. sep 2010

@annamary27 No?Asi ozaj je suma podľa počtu vyšetrených drobcov.. 🙂 neviem.. 🙂

bahara
16. sep 2010

@annamary27 Bože ani nehovor..to bude..asi sa budem snažiť dlho spať haha 😀 ja som strašne nedočkavá vo všetkom 😉

bahara
16. sep 2010

@silvia545 Tak držím palce 🙂

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamary27
16. sep 2010

@celiakia zajtra držím pästičky,tolko kočiek Vás ide na ET zajtra,že asi celý den nepustím svoje pästičky pre šťastie 😀 😀 😀

gabinkaa
16. sep 2010

@celiakia ahojky budem držaľ palčeky aby to všetko dobre dopadlo a vyšlo OK 🙂 🙂 🙂

celiakia
16. sep 2010

Dakujem, dakujem, dakujem. 🙂 🙂 🙂

bahara
16. sep 2010

@celiakia Ahoj 🙂 to je asi normálne..veď sa nám to tam v brušku pripravuje na bábätko..ja mám presne taký pocit ako keď som posledne bola tehotná 😀 a tie nohavice...ledva ich zapnem haha..ešte to ide no...tak týždeň a nezapnem ich 😠 držím na zajtra palce 🙂 aj všetkým čo tu tiež čakajú každým dňom ET 😉
Napíš potom ako to dopadlo..som zvedavá.. 🙂 🙂 čo ma čaká..

bahara
17. sep 2010

Ahojte chcem sa opýtať mám problém 😖 .Zajtra mám ET a dnes ma začal bolieť zub..som fakt smoliar..asi zbehnem na pohotovosť len neviete niektorá či to nebude mať na zajtrajší prenos nejaký vplyv?Ak mi náhodou dajú injekciu od bolesti?Podla mňa by to bábätku uškodiť nemalo keď ešte vo mne nie je..ale predsa..nemáte skúsenosť?Alebo takú smolu??

annamary27
17. sep 2010

@bahara ahoj,ja si myslím,že to by nemalo mať vplyv na zajtraší vklad.Ja som brala pred vkladom antibiotiká,lebo som bola chorá,spýtala som sa na to aj v centre a povedali,že kludne ,ved ešte nemám embryjká v sebe.

bahara
18. sep 2010

Ahojte baby už to mám za sebou a maličkú v brušku aj fotku som dostala 🙂 je na nej ako taká malá haluška..haha..no chcela som sa opýtať koľko asi tak trvá kým sa embryo zavŕta?pár dní?Týždeň?dva týždne ? 😎

silvia545
18. sep 2010

bahara jeeej super tak ti drzím palceky,aby sa ti malicka pekne uhniezdila 😉 ty si sikulka,,ty uz vies aj co budes mat 😀 ja som bola na ET vo stvrtok,,to cakanie bude teraz dlhééééé 😉 aj ja som dostala fotecku nasho slniecka 😵

balinka
18. sep 2010

ahojte babule.aj ja som po ET,dnes stvrty den a neviem sa dockat 🙂 kedy si mozem urobit test,alebo radsej nie? ☹

tinna13
19. sep 2010

@bahara ahoj,tak si sa dockala 😀, velmi ti drzim palce aby ti to vyslo.to cakanie bude na nervy, ale musis to vydrzat. co sa tyka testovania tak by som ti odporucila radsej netestovat. ja som si po 1 transfere urobila test na 8 den, vysledok bol negativny a aj tak som mala nakoniec 3-icky iba som sa zbytocne stresovala. teraz po KET som si test neurobila a som ovela viac v pohode ako predtym, verim, ze to vyslo. zajtra mam krvny test.
zahniezdivanie trva rozne asi je to u kazdej ine a zavisi to aj od toho kolko bunkove embyo ti vlozili. po 1 ET som mala hned vyrazne priznaky, bolestive prsia, jemne bolesti v podprusku hned po transfere, krvacaine ani spinenie ziadne.
Teraz mam priznaky ovela slabsie, v prsiach citim iba jemne napatie a bolesti v podpusku citim asi iba 4-ty den,obcas ma bolia krize, nekrvacam ani nespinim. takze je to tazke posudit. myslim, ze cely ten proces prebieha u kazdej z nas inac a treba si len pockat na krv a hlavne mysliet pozitivne 😵

tinna13
19. sep 2010

balinka a silvia545 aj vam velmi drzim palceky k stastnemu vysledku 😵

tinna13
19. sep 2010

je tu niekto kto tiez ide zajtra na krv?

silvia545
19. sep 2010

tinna13 ahoj 😉 dakujem za palceky 😉 ja sa tiez cítim vselijako po ET,,som 3 den po ET,,prve 2 dni ma pobolievalo podbrusku viac a dnes 3 den menej,,tak mam strach ci sa to podarí ☹ prsia ma tiez pobolievajú a dnes sa mi trocha zatocila hlava a chvílu som chodila ako po narkoze 😀 tie krize aj mna dnes zacali trosku pobolievat,,aj ty mas také dni,ze raz ta bolí brusko viac a potom menej 😉 testovat neviem ci budem,,urcite budem mat strach,,tak asi nie 😉

annamary27
19. sep 2010

@bahara , @silvia545 , @tinna13 , @balinka , drržte sa kočky .Veľmi držím pästičky každej,ktorá ste po transfere,aby ste boli tehu.Ja osobne si tiež po zlých skúsenostich s testemi,pri dalšom pokuse testy doma robiť nebudem,iba,ked to budem mať nastopro potvrdené z krvičky. 😎

balinka
19. sep 2010

@annamary27 dakujem,si zlata,aj my tebe 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre