• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

21. septembra 2017 
19. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 dakujem, v den prenosu o den po som pocitovala stahy maternice a jemne krce. mne vkladaly 1 blastocystu a 1 morulu/vraj vo velmi vysokej kvalite/, neviem co to presne znamena, ale myslim, že v tejto faze by sa to malo zahniezdovat asi hned. dalsie dni som potom necitila v podstate nic. az teraz cca 4-5 dni ma tak jemne pobolieva v podbrusku /par krat pocas dna/ a chodim dost casto cikat ale inac nic. ved zajtra uz budem vediet ci je to tehu alebo ....... Ak to nevyjde tak mam este 7 mrazacikov.
aby som sa vyhla testovaniu tak som si radsej ani ziadne testy nekupila aby ma to nelakalo
19. sep 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annamary27 dakujem velmi pekne :wink:
tinna13 mne vkladali jedno 8 bunkové slniecko :dizzy_face: dr povedal,ze je krásne a ze aj vystelku mám krásnu,,tak dufam,ze sa v brusku pekne zabyva :wink: mna 2 dni po ET dost pobolievalo podbrusko,,este aj v noci,,dnes je to uz mensia bolest,,ale pobolieva,,aj krize trocha pobolievaju :wink: o cikaní ani nehovorím,,asi sa prestahujem na wc :grinning: ja tiez dost casto chodím :wink: drzím ti vsetky prsty,,aby hcg bolo co najvyssie :slight_smile: a potom vsetky baby hned za tebou :dizzy_face:
19. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja som to prekonala a bolo to fakt strasne,nikomu to neprajem :frowning2: brucho som mala ako svet a v noci som sa budila na to,ze prestavam dychat :frowning2:
19. sep 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile: ja som dnes tretí deň po transfere dvoch bubliniek a to čakanie je strašné... ako to zvládate? ste domka alebo chodíte do robotky? ja už tretí deň ležím... sa bojím aby som niečo nepokazila...
19. sep 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera prezivame to nejako podobne,to cakanie je fakt strasne.uz nech je piatok :wink: :wink:
19. sep 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wera ahoj :wink: aj ja som 3 den po ET,,ja len polihujem,,akurat dnes varím a ked dovarím tak hned pálim do postele :grinning: tiez mam strach :astonished: to cakanie je na nervy,,ale verím,,ze to zvladneme a vysledok bude stat za to :dizzy_face: mne tiez vkladali 8 bunkové embryjko,,ale len jedno :wink:
19. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cakatelky :slight_smile: Ja som dnes 9. den po KET a je to dlhe cakanie ,tak ako kazdej z Vas aj mne sa to vlecie,ale do piatku to nejak zvladnem ,ved je tu konik :wink:
19. sep 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka v piatok ideš na krvičku, alebo si budeš robiť testík? ja idem na krv až ten ďalší piatok... ma dovtedy aj porazí :grinning:
19. sep 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ahojky :slight_smile: si bola na vklade v piatok? kedy sa chystáš na krvičku? joj musíme to nejako vydržať :slight_smile: chystáš sa aj testíkovať?
19. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera v piatok idem na krv a testikovat nebudem :slight_smile: :wink: necham sa prekvapit :astonished: a ty ides po kolkych dnoch na krvicku? :wink:
19. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahojky :wink: po kolkych dnoch ides na krv?robila si si testik? :slight_smile:
19. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka už aby som bola aj ja aktívnym účastníkom tejto témičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ja idem na krvičku až na 14 deň od ET, takže mi to vychádza až na 1.10. :unamused: ale asi skúsim aj testíkovať skôr :slight_smile:
19. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ahooj,idem v piatok -po 14-ich dnoch a asi nebudem testovat,chcela by som vydrzat,lebo som uz citala vselica a nechcem sa sklamat,lebo verim ze som tehotna :slight_smile: ...a ty testujes ??
19. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka teraz som si to precitala,ides na krvicku tak ako jaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a kam chodis?
19. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ja tiez nebudem testikovat,chodim do GF v Bratislave :slight_smile: ja idem na krv po 10 dnoch,neviem podla coho to zalezi,ze niekto ide skor a niekto neskor :astonished:
19. sep 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a kedy ides na KET? :wink:
19. sep 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 Ahooj :slight_smile: preco ti vkladali,len jedno embryjko? :wink:
19. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ja neidem na KET,síce sme mali bohatú úrodu pri prvom IVF,ale na zmrazenie neboli dobré embryjká .Takže čakáme na schválenie 2.IVF a musím stimulkovať a absolvovať všetko od začiatku. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka neviem preco,ale po ET sa ide po 10. dnoch a po KET po 14 dnoch....takze musim teraz cakat dlhsie :unamused:
19. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahojky :slight_smile: a Ty chodíš do ktorého centra? a koľko bambuliek Ti vkladali?
wera na vklad som bola vo stvrtok,,tak teraz neviem,ci sa ma pocitat aj den vkladu :wink: testíkovat neviem ci budem,,lebo by som mala veeelky strach,,tak asi to necham tak :slight_smile: na krv by som mala ist 30.9. :dizzy_face:
@annamary27 to mi je luto :frowning2: ale musis verit a urcite sa to podari :wink: drzim palce :wink:
balinka vkladali mi len jedno,lebo iba toto jedno sa nam zacalo delit :wink: ale som vdacná aj za tohto jedného bojovníka,,tak verím ze zabojuje poriadne :dizzy_face:
19. sep 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilinka81 ja idem po ET na krv po 14 dnoch,,mozno kazde centro to ma inak :dizzy_face:
19. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 aj ja mam iba jedneho bojovnika,kvoli tomu,ze som prekonala hyperstimulak :frowning2: ale verim ze zabojuje poriadne a ze budem tehu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 jej tak to budeš vedieť dobrú správičku o 1 deň skôr ako ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ak sa smiem spýtať prečo ste vkladali len jedno embryjko?
19. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 joj až teraz som si prečítala že ste mali jedného bojovníčka... tak verím že to dobojuje až do úspešného konca v júni 2011 :grinning:
19. sep 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ďakujem a verím tomu,ja som v poho :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok