• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
balinka musíme verit,ze zabojujú,,ked uz takto zabojovali,,tak to znamená,,ze sa chcu narodit :wink: nesmieme ich nikam pustit a musíme ich pekne drzat v brusku celych 9 mesiacov :dizzy_face:

wera jooj to by bolo super,,keby sa narodilo v juni,,bol by blízenec alebo rak :wink: moja dcera je blizenec je narodená v júni a aj moj priatel je narodeny v júni ale je rak a ja som tiez rak :wink: bolo by to super,,keby moje deti boli narodené v júni a este k tomu blízenci :wink: verím tomu,,ze dobrej spravicky sa teraz docká kazdá z nás :wink:
19. sep 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera ahooj,ja chodim do Gin-fivu do BA a vlozili mi 2 embryjka,chlapceka a dievcatko,tak dufam ze sa im u mna paci :slight_smile: ...a ty kam chodis?
19. sep 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja som si pozerala dátum pôrodu ak by som ostala tehotná a vychádzalo mi to 6.6. podľa poslednej MS :wink: môj drahý je tiež júnový a je blíženec a ja som rak :grinning:

@lilinka81 juj ako krásne, chlapčeka a dievčatko :grinning: ja by som chcela dve dievčatká ale aj chlapček a dievčatko by boli super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veď sa necháme prekvapiť :wink: ja chodím do iscare v ba :slight_smile:

babulky a máte aj nejaké skoré príznaky? nejaké pichanie v maternici alebo také niečo? mňa včera pichlo raz v maternici tak výraznejšie a dnes ju trochu cítim...ale neviem čím to bude..
joj a ktorý deň cyklu Vám robili transfery?
19. sep 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wera :grinning: tak toto podla mna uz musí byt nejaké dobré znamenie :wink: tak sa tesme,,nase deticky su uz na ceste :slight_smile: moja je narodená 5.6. :wink: tak aj zazraky sa deju :slight_smile: vies co mna prve 2 dni po ET tak bolelo v podbrusku ale riadne aj pichanie som mala :slight_smile: este aj v noci som sa budila nato,,ze ma to bolí,,a dnes mam take mensie bolesti,,ale pobolieva stale,,prsia mam citlivé pobolievajú,,a este ma dnes aj zacali pobolievat kríze :dizzy_face: no mozno ze kazda to ma ine,,neviem,,mohli by sem babulky napisat ake maju príznaky :dizzy_face:
19. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 aj mňa strašne bolia prsia, ale to bude z toho utrogestanu čo beriem... boleli ma už aj pred transferom...
a ktorý deň cyklu Ti vkladali bublinku?
19. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave,aj ja mam vselijake priznaky,len aby to nebolo z tych hormonov co bereem :angry:
19. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 a aké liečiky berieš?
19. sep 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera ja beriem teraz utrogestan,estrofem a prednison
19. sep 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna paplila tak zaha 2 dni,ze som myslela,ze vyskocim z koze :slight_smile:
19. sep 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 aj ja mám utrogestan a prednison a ešte mám aj anopyrin :slight_smile: teda vidím že toho berieme viac ako staré babky :grinning: koľko tabletiek utrogestanu si denne dávaš?
19. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka to je dobré znamenie :wink:
19. sep 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera 6 -2x3 ,aj ten estrofem 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A okrem prs ,mas nieco este :slight_smile: ?
19. sep 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera dufam,ze ano :slight_smile: ale uz je to v pohode :slight_smile: ja berem len utrogestan2x3 a nic viac :slight_smile:
19. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wera na 16 den cyklu a tebe :wink:
19. sep 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 aj ja beriem utrogestan po dve tabletky tri krat denne, ráno jeden prednison a poobede ešte ten anopyrin... a okrem pŕs cítim dnes trošičku maternicu sem tam... tak neviem...
ktorý deň cyklu si mala vklad? ja som mala 19 deň tak sa bojím aby mrška nedošla skôr.... :frowning2:
19. sep 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 vklad som mala až na 19 deň... odber som mala 16 deň...
a Tebe vkladali koľko dňové embryjko?
19. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera mne vkladali na 16 den .Mna picha dost bruskoo,ale teraz viac na jednej strane a mam ho ako v 6 mesiaci :grinning: aj palenie zahy som mala tiez 2 dni,len to som nevedela ze moze patrit do priznakov tak skoro ,noo prsia-mna doost boli ale len jedno :slight_smile: ,tomu nerozumiem,ked ma boleli tak vzdy spolu :slight_smile: ,fuu a kriize ,to celkom doost,ale to zas moze byt ze nic nerobim,ja som dost sportovec a casto cvicim a teraz nie,tak uz neviem,ale dufam ze vseeetko su tehotenske priznaky a este sa mi 2x tocila hlava,aj kolena sa mi podlomili....
19. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.prepacte ze vam sem do toho skacem,ale mam jeden maly problem...po prvom neuspesnom ivf,som mala vysadit vsetky lieky co som brala teda,anopyrin,prednison a utrogestan.od vtedy ma stle boli hlava :frowning2: ale uplne kazdy den.mala niektora taky problem,lebo ja uz som zufala :angry:
19. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wera 13.9 som mala odber a 16.mi vkladali 8 bunkové slniecko :wink:
baby a ráta sa uz den ET alebo az den po nom,,lebo teraz neviem,ci som 3 den po ET alebo 4 den :slight_smile:
19. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 deň ET je deň 0, takže si teraz 3 deň od ET :wink:
19. sep 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahojky :slight_smile: teda vidím že máš riadne veľa príznakov :wink: :wink: :wink: dúfam, že to bude dobré znamenie :slight_smile: a testíkovať teda nechceš? :wink: ja budem určite, by som to do krvičky asi nevydržala :slight_smile:
19. sep 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera no vies priznaky ?? ale dufam ze su,ale testikovat nebudem ,musim vydrzat :slight_smile: a okrem toho v stredu uvidime,ale dufam ze mrcha nepride,az za 9 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 a v stredu by si očakávala mršku, ktorá nepríde? :wink:
19. sep 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej,spravne a aj to ze nepride :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
19. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 jedine :wink: nepríde najbližších 9 mesiacov :slight_smile:
mňa teraz začalo bolieť brucho ako pred MS.... nechápem čo to má znamenať.... :unamused:
19. sep 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je normalne,tak to vraj ma byt,len tu mrchu nedostanes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. sep 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 to vážne? mala si aj ty také niečo? mňa to dnes docela vystrašilo... :frowning2: mne sa totižto pár krát v poslednej dobe stalo že som dostala MS aj o týždeň skôr, aj keď je pravda že som brala lieky.... hmmm dúfam že červená nepríde do júna... :slight_smile:
19. sep 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera ja to citim od ovulky ze mi ide mrcha,preto som taka zmetena z tychˇˇvsetkych priznakov ˇˇ........ hlavne treba mysliet pozityvne-tehotne :slight_smile: ,ale vsetky tehotne to tvrdia,ze je to ako ked mas dostat a nedostanes,aj ja som to tak mala .....
19. sep 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 no si ma teraz trošičku ukľudnila... som sa už začala trochu báť... no budem myslieť pozitívne :slight_smile: verím že budeme tehuľky :wink:
19. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera jaska ze budemeee :wink: ,uz sme..... :dizzy_face:
19. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok