Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

wera
19. sep 2010

@lilinka81 tak tak to máš vlastne pravdu že už sme 😀 😀 😀 veď sa s drobcami aj rozprávam aby sa im u nás páčilo 😵

balinka
19. sep 2010

tak mam nafuknute brucho,ze az...mam z toho strach ☹ aj ja mam take priznaky ako ped M a este ma aj pali zaha 😒 ach jaj 😉

wera
19. sep 2010

@balinka nebojkaj to bruško môžeš mať napuchnuté ešte z toho hperstimuláku... nebojkaj uvidíš že všetko bude dobre 😉

balinka
19. sep 2010

@wera dakujem 🙂 dufam,ze uz bude iba lepsie a lepsie 🙂 mam to z toho hyperstimulaku a preto si ho musim merat ci sa nahodou nezvacsuje,ale zatial nie a dufam,ze sa bude zvacsovat,iba ked budem tehu,vlastne ja uz som hi 🙂 😉

gabinkaa
19. sep 2010

@wera ahojček, ako sa cítiš, máš aj nejaké príznaky? teším sa že Ti to dobre dopadne.....kedy ideš na krvičku? ja som sa objednala na konzultáciu..... 🙂

wera
20. sep 2010

@gabinkaa ahoj 🙂 na krvičku idem až 1.10. ... to bude ešte dlhé čakanie... a príznaky? no neviem či je to príznak alebo skôr naopak... včera ma poobede bolelo bruško ako pred MS... ☹

silvia545
20. sep 2010

gabinkaa ahoj 😉 nech ti konzultacia dobre dopadne 😉 mna uz 4 den po ET boli brusko tiez ako pre ms,,niekedy mam aj pichanie,,tak verím,ze je to dobre znamenie a ms nepríde az za 9 mesiacov 😉 len chodím vkuse cikat,,ja neviem,kde sa to vo mne stale berie 😀

wera
20. sep 2010

@silvia545 to bruško bolí aj mňa... dúfam, že to bude pre nás to najlepšie znamenie... ach jaj len keby ten čas rýchlejšie išiel 🙂 🙂 🙂

silvia545
20. sep 2010

wera aj ja dufam,ze je to dobre znamenie 😵 teraz ten cas ide akosi pomaly 😒 niekedy sa mi zda,,ako keby aj postal 😀

wera
20. sep 2010

@silvia545 to hej... snažím sa nejako si spraviť progam, ale ťažko keď som doma sama... 😒 som si bola v lekárni kúpiť ďalšie vitamíniky a aj jeden testík 😀 pre istotu... v nedeľu skúsim testnúť 😀

silvia545
20. sep 2010

wera tak testííík 😉 no ja neviem,ci si kupim,,aj ked ma to láka 😀 bojím bojím 😨 aky si si kupila 😵

wera
20. sep 2010

@silvia545 kúpila som si rapiclear s citlivosťou 10 ... joj dúfam, že som si kúpila ten správny s dvomi čiarkami 🙂

silvia545
20. sep 2010

wera urcite bude ten spravny a sporiadnyma kolajnicami 😵 potom musis aj mne napisat kde také testíky predávaju aj s dvoma ciarkama 😀

wera
20. sep 2010

@silvia545 jasnačka napíšem 😉 ...ale keď ja budem mať kolajničky tak ten Tvoj testík s dvomi čiarkami zoženieš všade 😀

silvia545
20. sep 2010

wera dufam,ze nebudú vypredané 😀 stací mi jeden 😉 a inak ako sa cítis 😵

wera
20. sep 2010

@silvia545 určite budú 😀 😀 😀
ja sa cítim výborne, som domka na PNke tak iba oddychujem 🙂 maternicu stále cítim, ale sú to také nárazové bolesti... moc dúfam že to sú pampúšiky moje 😝
a Ty ako? nejaký nový príznak nepozoruješ?

silvia545
20. sep 2010

wera,no ked nebudú mat,,tak mi pozicias ten tvoj 😀 😀 😀 aj ja sa citim fajn,,bolesti v podbrusku mam stale,,ale uz nie také silné ako 2 dni po ET 😉 tak dufam,ze sa uz pekne zabyvalo 😉 dnes ma ale hodinku dost pichalo v brusku,,tak dufam,ze je vsetko ok 😵 chodís aj ty stale cikat 😉 lebo ja sa tam asi prestahujem 😀

wera
20. sep 2010

@silvia545 to pichanie je dobré znamenie, to by malo byť uhniezďovanie, dúfam že aj mňa bude pichať v brušku 😀
ach jaj tá príroda je nevyspytateľná, keby to bolo spravodlivé tak by sa každé ťažko vyrobené embryjko uchytilo 😝
o tom behaní na wc mi ani nehovor... ja mám nábeh na hyperstimulák tak musím denne vypiť 5 litrov takže som ako prietokový ohrievač 😀

silvia545
20. sep 2010

wera tak nech len picha a picha 😀 mas pravdu,,je to nespravodlivé,,najviac ma aj to serie,ze je plno zien,,ktoré ani nevedia ako splodili dieta a jednoducho ho niekde zahodia 😠 nevedia,co je to trapit sa,,ked nemozme mat deti a sme ochotné spravit preto vsetko,,aby sme ich mali 😉
pri stimulke som tiez pila vela vody,,uz vtedy som chodila casto na wc,,ale tomu som sa ani nedivila 😉 ale od ET uz tolko nepijem a stale chodím,,za hodinu aj 3 krat 😀

wera
20. sep 2010

@silvia545 no to cikanie môže byť aj tehu 😉 teda tehu hormónami... berieš asi aj utrogestan, však? a máš ešte aj nejaké iné liečiky?
a verím že nejaké šťastíčko sa aj na nás obráti a podarí sa 🙂

silvia545
20. sep 2010

wera beriem utros a kyselinu listovú 😉 ale pri 1 ivf som taketo prehanky nemala 😀 aspon si nepamatám,,ved uz ma aj nohy bolia 😀

wera
20. sep 2010

@silvia545 tak možno je to dobré znamenie 😉

bahara
20. sep 2010

Ahojte som už tretí deň po ET.Dnes ma od rána dosť bolí pravý vaječník..neviete či je to normálne?Okrem častého cikania sa ale cítim dobre len aj pol dňa prespím stále som unavená 😒

annamary27
20. sep 2010

@bahara ahoj,ja som bola tiež pri prvom ivf permanentne unavená a zvykla som si aj dvakrát dve hodinky pospať počas dna.,tie bolesti budú zo zahryzkávania embryjok,to by malo byť o.k. v týchto dnoch. 😉 😉 😉 😉

bahara
20. sep 2010

Jáj..no to ja aj pol dňa potiahnem 🙂 úplne v pohode.Takže to nie je nič čudné..mám to brať ako tehotenský príznak?Aj prsia ma dosť bolia..hlavne bradavky to sa ani dotknúť poriadne nemôžem..aj to je o.ka?

bahara
20. sep 2010

@annamary27 A ešte je normálne aj keď veľa prdím? 😀 😀 lebo toto mi dosť znepríjemňuje život.. 😀 😀

annamary27
20. sep 2010

@bahara ako moja babka vravievala : A čo si mám nechať vyraziť bok?Bud rada,že to ide von ako keby ťa nadúvalo a nešlo von. 😀 😀 😀 😀 😀 Kto grgá a prdí-zdravie si tvrdí. 😎 😎 😎 😎 😎

bahara
20. sep 2010

@annamary27 no veď toto 😀 😀 😀 ale to je ozaj extrém..ja len či to tiež nie je príznak..tehu..hm..

annamary27
20. sep 2010

@bahara tak to neviem,u mojho prvého ivf si to nejak nepamätám ako to bolo. 😎

bahara
20. sep 2010

@annamary27 A ešte sa chcem spýtať ako sa mi bude rátať tehotenstvo ak sa podarí?Od toho dňa kedy oplodnili vajíčka?či?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre