• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

24. júla 2017 
@goralenka napíšem ti IP
1. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly77 ok, tesim sa :slight_smile:
1. dec 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To moje telo sa so mnou pekne hra.. mam take hnusne krce... a co mi este chybalo ku stastiu? zapcha!
ja sa na to...
1. dec 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka no povedz kde su všetky snažilky??Si tu vylievame srdiečka samé :unamused: .
1. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly77 to ani ja netusim, ved dnes mali niektore ist aj na testy a nikto nam nic nedal vediet :frowning2: som chcela nejake optimisticke spravy, klesam na duchu :frowning2:
1. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja som čakala že nás tu dnes niekto poteší dobrou správou a povzbudí :sweat_smile:
1. dec 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte čakateľky, už som aj ja tu :slight_smile: . To čakanie je fakt strašne dlhé, že?
1. dec 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valery08 no veru hrozné :angry:
1. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valery08 ako sa cítiš?
1. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,tak ja idem na test až v piatok,asi tak ako vy .zatial som v poho,ale nervičky už pracuju,ked pomyslím na sudny den a hodinu vonia o výsledok.
1. dec 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no aj u mna je to každým dnom horšie už som jak stuna napnutá :grinning:
1. dec 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly77 strašne napäto, už len pri pomyslení na testovanie, ma prepadá strach :unamused:
1. dec 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a vy máte o ktorej v centre výsledočky? My s lilly77 po 14 hod.
1. dec 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som bola najradsej keby som mala nejaky HMATATELNY dokaz ze som alebo nie som este do odberu lebo fakt si nechcem vypocut tu sestricku s tou istou vetou zas :frowning2:
1. dec 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka ved to človek nevie čo sa tam dnu deje a nevie to ovpyvniť :angry:
1. dec 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valery08 aj my možme volať po 14tej.
1. dec 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak verím, že v piatok budeme počuť len a len dobré správičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
1. dec 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som dnes testla mamatestom a biely jak sneh :pensive: ani na krv nepojdem, pockam si na mrsinu
drzim palec vsetkym a zajtra cakam same dobre spravy, drzte sa
2. dec 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata to ma mrziiiiiiiiiiiii :frowning2: to tu nikto nezlpesi priemer? :frowning2: neskusis predsa len krv? Mozno mozno...
2. dec 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata ahojky :dizzy_face:
a kolky den si dnes? niekedy test neukaze a krv je pozit. aj ked u mna to tak nikdy nebolo :unamused:
2. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja som uz mala 2x transfer, 1x neuspesny a test biely ako sneh, z druheho mam krasnu babiku a na 7 den dialnice a teraz zasa belota...poznam svoje telo, cela som bola napuchnuta prsia velke, teraz nic, som back v normale ... ja som velka realista a znasa sa to fakt v pohode ked uz mame zorku a 9 zmrzliniek, snad sa nejaka este zahryzne :wink: ja teraz davam ale pauzu, zacala som novu pracu, velmi ma bavi, chcem nieco dokazat takze dalsi transfer na jar
2. dec 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata moja ja mam teraz vsetky priznaky, ale len mozu byt a neviem, stale si proste myslim, ze to bude negativne...
a kedze den transferu sa nerata, som teraz osmy den, na test je priskoro a mam uz neprijemny pocit.... ono to nie je o priznakoch :frowning2:
2. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiasko dnes som 9 den
2. dec 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata no ja som tiez toho nazoru,ze na 9 dnik aspon duch ,ja som momentalne 6 den po KET a to je moj 5 transfer. tak uvidim.teraz mi vkladali iba 1 bobacika prvojadro tak sa necham prekvapit .vzdy mi vkladali pri ET 2 babulky a pri KET aj 3 baulky a nikdy nic. mala som ich aj po PK aj nie ,uvidim ,ale velku sancu tomu nedavam
2. dec 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doktor povedal ze ked sa raz chytilo tak ze sa urcite chyti este ale treba trpezlivost ... no uvidime aky bude dalsi pokus...zmrzlinky vymynieme a ked nic tak nic na dalsie IVF uz nepojdem ....drzim palce
2. dec 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak aj my mame este 3 po PK. a ja som si tiez povedal ,ze ich miniem a na dalsie 3 IVF uz asi nepojdem.nemam na to uz ani trpez. ani chut ani nic uz som s toho dost unavena aj s tych neuspechov aj liekov aj zo vsetkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si teraz tiez urobila.. osmy den ale nie z ranneho mocu... negativne..
neviem ci to je skoro alebo negativne.. neviem.. takze sa mozno pridam k neuspesnym :slight_smile:
2. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka ja chcem skusit zajtra 7 den a potom cca 10 a 12 a ked nic tak sa nato vyprdnem aj tak si myslim ze na cca 9-10 den by mal byt dusicek aspon po limite :wink:
2. dec 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiasko no ja som osmy den a nebrala som z ranneho mocu... skusim este o dva dni... je to uplne ciste...
2. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka budem moc moc drzat palceky :dizzy_face:
moc som verila ,ked som citala tvojem priznaky :wink:
ja si nic nepripus lebo viem ,ze tie lieky robia svoje mam za sebou uz 5 transfer ,tak viem o com hovorim .
skus neskor z ranneho mocu je viac koncent.
moc ti to prajem :dizzy_face:
2. dec 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok