Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
3. feb 2011

@bbtina Gratulujem som stastna s tebou🙂
Uz len priberaj.....Tesim sa s tebou.Hovorila som ti ze to bude ok.
Prva tehulka 🙂 😀

bbtina
3. feb 2011

@luly3 3 dni po odbere 1 bolo 8 bunkové a jedno 5 bunkové, tak hádam dačo zabojovalo 🙂))))
@martuska00 ďakujem
@renattka24 ja som myslela, žeideme spolu tehuľkovať.....stále sa nič nezmenilo, robila si ešte testíky?

luly3
3. feb 2011

@bbtina zabojovali obidve 😉 máš vysoke HCg ja som s jednym mala na
14 den 470 😉

bbtina
3. feb 2011

@luly3 myslíš 🙂 ja neviem. Možno 1,5 🙂 Hej pozerala som HCG dievčat, že pri jednom mali tak okolo 300 až skoro 500, ale na dve sa mi to zdá zase príliš málo. Juj to je jedno, hlavne nech sa drží a nepustí alebo držia a nepustia 🙂)))

luly3
3. feb 2011

presne tak @bbtina 🙂

balinka
3. feb 2011

@bbtina gratulujem 😉 dvojky,ako vysite 😀

bbtina
3. feb 2011

@balinka ďakujem aj ty myslíš??? 😉

Kočky ja neviem, nemalo by byť pri dvojkách to HCG okolo 2000???

balinka
3. feb 2011

@bbtina bola tu babula s hcg 330 a ma dvojky 😉 dalsia hcg 800 a tiez dvojky,tak ja si myslim,ze urcite ano 😉 😉 😉

balinka
3. feb 2011

@bbtina ja som mala hcg 151 a mam jednu bambulku 😉 😉 😉

bbtina
3. feb 2011

@balinka ty brďo, no aj to vlastne všetko tomu môže nasvedčovať, lebo testy už pekná druhá čiarky 9 deň po ET, hovoríš, že HCG dosť dobré na dvojky 🙂 a popritom nebolo ešte vidieť bublinky na sone, dneska teda 14 deň po ET, to môže byť že sú ešte malilinké ale dve preto také HCG. Ak by bolo jedno tak by sa hádam na sone ukázalo ....

luly3
3. feb 2011

@bbtina bublinky ti budu vidiet až tak za 2 tt 😀 😀 😀 nie tak
skoro neboj oni su ešte malinkate

luly3
3. feb 2011

@balinka na kolky den si mala 151 hcg????

balinka
3. feb 2011

@luly3 na 14ty den od KETka som mala 151 hcg 😉

balinka
3. feb 2011

@bbtina na 14ty den ti nebude este nic vidiet,az o dva tyzdne,musis vydrzat 😀 😀 😀

renattka24
3. feb 2011

@bbtina No asi to vyzera tak ze budes v tom sama 😉 Ja som si dnes robila testik a bol negativny sice tam bola ta citlivost 25mlU...ale uz je to jedno zmierila som sa s tym...Prajem Ti krasne tehulkovanie a krasne dvojicky.

annamary27
3. feb 2011

@bbtina jéééé,parádne hcg,gratulujem 😀 😀 😀 😀

luly3
4. feb 2011

dobre ranko tak čo testíkoval niekto??????
ja som dnes rano mala jemne hnedé špinenie trolinka a aj kusočik ako
špendlíkova hlavička vyšla somna taka hneda hrudka ☹ ☹ ☹ ale to bolo všetko
už cca 1 hodinu vôbec nič takže nevim asi začína mrcha 😝 😠

moncibubu
4. feb 2011

@luly3 ja nie,skusim az zajtra,vcera som bola z toho hotova aj som si poplakala,ze preco ja.Mozno je este skoro.

moncibubu
4. feb 2011

@luly3 mrcha urcite nezacina,a to jemne špinenie vobec nevadi,ma to vela žien.To bude v poriadku.Pekne sa drzkaj

gabinkaa
4. feb 2011

@bbtina gratulujééééém, krásne hcg, príjemné tehulkovanie..... 😵 😵 😵

sylvestra
4. feb 2011

Ahojte kocky, tiez som po transfere, 4.den.Od vcera mam v podbrusku take bolesti ako pred ms, stretli ste sa s tym niektora? Je to moje prve IVF, tak neviem, ci je to normalne, alebo nie. Bojim, bojim ☹
@bbtina srdecne gratulujem, aj ja myslim, ze tam mas dve 😉 Ostatnym kockam prajem, aby bbtinu rychlucko nasledovali 😵

luly3
4. feb 2011

@sylvestra ahoj bolesti su úplne normálne skora každá žienka ich má 😉
veľa štastíčka

gabinkaa
4. feb 2011

@sylvestra ja som mala podobné bolesti, dostala som aj strach, že čo sa deje a keď som išla po 10, dňoch na krivičku či hcg stúpa alebo nič, tak testíky boli pozitívne,tak sa upokoj, určite to bude dobré.....v mojom prípade to po 14. dňoch bublinky vzdali, ale myslím, že tie bolesti sú aj dobré znamenie, držkaj sa

sylvestra
4. feb 2011

@luly3
@gabinkaa dakujem vam kocky, tak uz budem kludnejsia

gabinkaa
4. feb 2011

@sylvestra jasnéééé treba mať kľud a myslieť pozitívne a tešiť sa, že to pobolieva a tým sa niečo deje 😉

anika142
4. feb 2011

ahojte, ja som dnes netestla, vcera som mala spinenie ale len take tri zilky krvy no citala potom uz nic, no citala som aspon sa nejak ukludnujem, ze pri zahniezdeni moze trochu zena krvacat, no som velmi zvedava ako dopadnem.
Ja tomu este davam aku taku sancu aj ked sa bojim najhorsieho. No uvidime.
@luly3 neboj bude dobre, mrchu nedostanes. treba dat este tomu sancu. drz sa
@moncibubu mozno sa zahryzne neskor vraj sa to stava,
@sylvestra ahoj, drzim ti palce aj ja som mala bolesti ako na mrchu a niekedy ich mavam. Neboj je to normalne.

sylvestra
4. feb 2011

@anika142 dakujem
@gabinkaa vcera vecer v posteli som dokonca mala pocit, ze mi v podbrusku brni - tak podobne, ako na zaciatku stimulky vo vajecnikoch.Deje sa tam nieco urcite,len keby sme vedeli, ze co, vsak? 🙂

luly3
4. feb 2011

@anika142 😀 heeeeej pri zahniezdovaní môže žena zakrvácať bodaj
by to bol náš prípad 😉 noooo môj to určite nebude a skôr to vidím
že v marci si to zopáknem

luly3
4. feb 2011

@anika142 ked sa ti včera zahniezdilo embryo tak testni dnes ti to
test už ukáže lebo HCG sa začne vylučovať hned po zahniezdení 😉

anika142
4. feb 2011

@luly3 chcem to az zajtra abo v nedelu, bojim sa testnut. Aj ked mam cely tyzden pesimisticke myslienky no snad sa to raz podari. Ak nie teraz tak si to zopakujem co najskor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre