Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
4. feb 2011

@ivica7793 mne nie moc dobre toto je moje 4 IVF stoho
som 3 krat otehotnela a 3 krat potratila a teraz čakam na vysledok
no bude negatívny

ivica7793
4. feb 2011

@luly3 to nemôžeš vedieť..musíš veriť, viem, že sa to ľahko hovorí a ťažšie prežíva, ale dopadne to dobre, uvidíš. Ozaj aké lieky si brala Ty pri dlhom protokole? Mne predpísal dipherelin (4 balenia po 7 ampuliek), fostimon (75IU - 40 balení), no zrejme to bude málo, lebo v pondelok mi zostanú len 2 balenia fostimonu, a diphereline ešte 10 ampuliek).

luly3
4. feb 2011

@ivica7793 ja som brala decapeptil menopur a puregon kolko presne
netušim ak nebudeš mat ličky oni ti predpíšu ale mosíš im povedat že nemaš

renattka24
4. feb 2011

Dievcata dnes som ukoncila liecbu.....Testy dopadli zle hodnoty mi klesli.Takze cakam na mrchu 😠 😠 😠
Sklamana som velmi a aj to boli.Ale uz som sa na to vyplakala v stredu...vedela som ze je to zle....Takze drzim Vas paste aby tu bolo co najviac tehuliek...
Bbtina Ostala si v tom sama...takze to budu dvojicky aj za mna 😀 😀 😀
Luly3, sonulienkas, anika,moncibubu Dakujem za Vasu podpuru a prajem Vam aby to vsetkym vyslo....Drzte sa.Ja vas tu budem sledovat ako pokracujete...A hlavne sa setrite....je to dost dolezite.Ak som na niekoho zabudla kto ma podporoval tak sa ospravedlnujem....Majte sa pekne...

luly3
4. feb 2011

@renattka24 ☹ ☹ ☹ drž sa mojenko

anika142
4. feb 2011

@renattka24 ☹ ☹ ☹ ☹ drz sa, vela uspechov a neprestan bojovat. Raz musime byt tehotne vsetky co si to zelame. Ved kto by mal byt ked nie mi co si zelame babatka a robime pre to maximum. pa

moncibubu
4. feb 2011

@renattka24 no to je mi velmi luto,ale určite neprestan bojovat dalej,raz to urcite vyjde.Pekne sa drzkaj,a bojuj. 🙂

bbtina
4. feb 2011

@renattka24 myslim na teba a verim ze dalsie uz vyjde

renattka24
4. feb 2011

@bbtina
@moncibubu
@anika142
@luly3
Dakujem Vam kocky.No uvidime ako budem na tom a ak sa bude dat tak co najskorej to skusime zasa....A ked sa to nepodari na druhy pokus, tak si dame dlhsiu pauzu...Teraz to robim hlavne kvoli tomu ze mam este 13 mrazacikov a chcem to vyuzit...neviem co po dobe jedneho roka ked ich tam mam uskladnene a zamrazene??
Majte sa ....Drzim paste co idete na krv....Budem Vas sledovat ako budete rast 😀 😀

sonulienkas
4. feb 2011

@renattka24 , veľmi mi je to ľúto ☹ , viem ako sa cítiš , tiež som si tým prešla , a aj som si povedala , že už dalej nepôjjdem , no a pozri sa nakoniec som to znovu skúsila a dnes som 7. deň po ET,
aj ked neviem , čo ma ešte čaká , ale nevzdala som to , ani ty to nevzdávaj , trošku si oddýchni , a ak sa na to budeš cítiť treba to znova skúsiť 🙂

anika142
4. feb 2011

@renattka24 minule bolo v tv ze sa narodil chlapec, ktory bol 20 rokov zmrazeny ako embryo a narodil sa zdravy. Takze by to malo byt jedno ako dlho budu zmrazene, mas velikansku vyhodu ze mas tolko mrazacikov. Podari sa ti to urcite a mozno aj dvojicky budes mat clovek nikdy nevie ako dopadne. Drzim palce a nevzdavaj sa, ty si mi to sama napisala ked som mala ja depku. A hlavu hore.

renattka24
4. feb 2011

@sonulienkas A ty po akej dlhej dobe si to zasa skusila?Aj si bola na vysetreni po neuspecnom UP??
No uvidim ako mi bude, ale sak cas vsetko ukaze.Len prave neviem ako dlhu pauzu si mam dat....

renattka24
4. feb 2011

@anika142 Dakujem ti si zlata.Ale to mrazenie si musim hradit nie??Uvidim ale chcela by som co najskorej to skusit a ked by som nemala tolko mrazacikov,veru by som hned do toho nesla...Tak uvidim pockam na mrchu a potom pojdem na kontrolu a uvidim co mi povedia.
Tebe drzim paste aby si mala dobre vysledky z krvicky a ako sa citis??

sonulienkas
4. feb 2011

@renattka24 ja som to skúsila takmer po roku , minulý rok v marci som mala ET-no neúspešný ☹ a vravela som si ,že už určite do toho nepôjdem ,ale časom som zmenila názor,aj ked to trvalo skoro rok

sonulienkas
4. feb 2011

@renattka24 zo mna si neber priklad ,ja som veľmi dlho otáľala , ale mna to neúspešné 2. IVF tak zobralo , že som to skôr nedokázala 😔

mima263
5. feb 2011

Ahojte,
neviete náhodou koľko trvá schválenie žiadosti o úhradu IVF vo všeobecnej zdravotnej?
Dik. Všetkým prajem krásny víkend a dvojčiarkové výsledky

anika142
5. feb 2011

@renattka24 ahoj, dobre ranko, ja som si robila test dnes rano no negativny ☹ no co uz idem dalej, idem na dalsie ivf co najskor ako sa len bude dat, u man co sa tyka toho mrazenia a uhrady ja som si tiez myslela ze ked potom pojdem na ket tak ze to mrazenie budem musiet uhradit, no potom mi povedal lekar ze som to uz zaplatila pri ivf toto mrazenie tak som musela uhradzat len vklad a to bolo 90 eur, ja mam doveru poistovnu. Drzim palce do dalsieho boja potom sa ozvi ako budes na tom. A dakujem za povzbudenie, veeeelmo pomohlo. Pekny den

renattka24
5. feb 2011

@sonulienkas Ja viem velmi dobre ako si sa citila,ved to neni len tak.A ja som tiez chcela aspon rok pauzu ale ked mam mrazacikov uskladnenych a mam to zaplatene do novembra tak to asi vyskusam za nejake 2-3 mesiace...
Kazdy mame nejaku svoju povahu a ked si sa na to dala az po roku nic na tom nie je..ved si musis oddychnut aj fyzicky ale aj psychicky..ale verim ze tento krat sa ti to podari.a velmi ti to prajem🙂
@mima263 Ahoj.Ja mam vseobecnu poistovnu a myslim ze to preplacaju 3x....potom si hradis ty...ale v podstate si hradis asi len transfer,ved injekcie a vsetko okolo toho si aj tak hradim vsetko my, nie?

moncibubu
5. feb 2011

ahojte babenky no ja som si tiez robila test a vyšiel negativne 😢 som z toho smutna,ale ideme dalej.Anika meriavas si kazde rano teplotu,ja ju mavam vždy nad 37,ale môže to spôsobovat ten utrogestan.Chcem si po tomto neuspechu porobit nejake vysetrenia hematologiu,mozno imunologiu,ale ta je,že vraj iba v prahe a v košiciach.Babky poradte mi ešte ake vyšetrenia sa robievaju.Zatial papa

renattka24
5. feb 2011

@anika142 Je mi to luto,ale este nic nemusi byt stratene...este sa ti to moze rozbehnut.A ani ducha si nemala??
A ty kedy by si chcel znova skusit??Mas mrazaciky?
Ty mas doveru?ja som nad nou rozmyslala ale nevedela som sa rozhodnut, takze len samotny vklad sa plati 90 eur?To neni az tak vela co sme zaplatilo oproti tym injekciam...
Drzim paste a moc...

anika142
5. feb 2011

@renattka24 ahoj ano mam doveru, nemam uz mrazacikov bohuzial ziadnych akurat rozmyslam ci zmenit centrum alebo nie aj ja ti drzim palce. Nemala som ani ducha, nic. Neviem uvazujem co najskor. rozmyslame s manzelom ze pojdeme do centra do martina aj ked to nebudem mat v jednom meste. Vseliako spekulujem.

moncibubu
5. feb 2011

@anika142 a do ktoreho centra vlastne chodiš,ja chodim do martina.

anika142
5. feb 2011

ahoj ja chodim v KE do Splnu byvam v KE, ale zvazujem ze pojdem do Martina. Este neviem.

anika142
5. feb 2011

@moncibubu ja si teplotu nemeriam ale sama citim na sebe ze je zvysena ale to preto ze ide mrcha

anika142
5. feb 2011

@moncibubu ake je to v Martine?

moncibubu
5. feb 2011

@anika142 no personal a prostredie je tam super.Citime sa tam super,ale je to tam ako na pasovej vyrobe,ale to je asi vsade.Mi sme zatial žiadne ine vyšetrenia nerobili,chceme sa popytat v pondelok,čo nam odporučia,a ako dalej.Musime to vylučit kym pojdeme do toho znova.

moncibubu
5. feb 2011

@anika142 inac to mas strasne daleko,do toho martina.

moncibubu
5. feb 2011

@renattka24 to mas super,že maš tolko mrazačikov.Ja už nemam nič,takže musim ist do toho celeho kolobehu znova.Určite si oddychni a skus to o niekolko mesiacov opat.

gabika76
5. feb 2011

@mima263 Konkrétne my sme ju mali schválenú do 3 týždňov. Bolo to minulý rok v apríli. Dúfam,že ani teraz to netrvá dlhšie.

renattka24
5. feb 2011

@anika142 To ma mrzi.A ked nemas mrazacikov tak ja by som to na tvojom mieste skusila inde.Ja kebyze ich nemam tak idem urcite z ISCARU prec.....a dakujem.Mozno to skusime kedy vy,...a budeme zasa spolu cakat.no kazdopadne Vam prajem aby to vyslo co najskorej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre