Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

valkat
24. feb 2011

Ahoj holky,můžu se přidat? Já jsem dneska 5.den po ET a už z toho doma hrabe,zítra jsem už měla jít do práce,ale všude chřipka tak se bojím abych něco nechytla...... 😒

gazovicka
24. feb 2011

@valkat ahoj... vitaj... je dobre, ze si teraz doma... je lepsie, ak si v klude, aby sa drobulky zahniezdovali 🙂 len sa pekne opatruj, najdi si nejaku cinnost a hlavne si nerob stale testy, aby si sa zbytocne nestresovala 🙂 drzim vsetky palceky

ykenan
24. feb 2011

@gazovicka No aj my sme sa bali ale dnes rano sme neodolali. Hned som zacala spinit no dufam ze sme nieco nezbabrali. Uz ma to naozaj stve lebo tu ti doktory vobec nic nepovedia.

heydi
24. feb 2011

@gazovicka hej nám doki povedal do testov nič🙂

alca33
24. feb 2011

ahojte dievčence 🙂 pridávam sa do klubu čakateliek po prenose....som 8.deň po ET, je to už druhý pokus, prvý nevyšiel, tak dúfam, že tento vyjde...aj ja sa pozorujem ( nafúknuté brucho, bolesti v krížoch, častejšie cikanie a naliate prsia) ale racionálne viem že väčšinu syptomov spôsobujú aj hormóny, ktoré užívame a tak sa snažím nevytvárať predčasne závery a radšej sa pozitívne presviedčať, že to vyjde...netestujem sa pretože som bola upozornená, že výsledky sú spoľahlivé iba z krvi a tak trpezlivo čakám do pondelka a snažím si užiť dovolenku.....želám všetkým čakateľkám na pozitívne správy veľa šťastia a trpezlivosti, aby Vám bolo dopriate po čom túžite najviac 🙂 🙂

katy2
24. feb 2011

Ahojte 🙂
Vsetkym cakatelkam drzim vsetky prsty 😵 😵 😵
My sme sa uz dockali 😉

gazovicka
24. feb 2011

ahojte dievcence... tak teda vysiel aj ten druhy odber krvi... bol pozitivny.. takze som tehotna.. pytala som sa aj na HCG, v pondelok (prvy odber) som mala hladinu 69, dnes (druhy odber) hladina 276 ... neviete niekto ci je dobra? aka by mala byt optimum?

katy2
24. feb 2011

@gazovicka gratulujem... hodnota je individualna... dolezite je, ze krasne rastie, ako ma 🙂 😵 😵

gazovicka
24. feb 2011

@katy2 dakujeeeem 🙂

renattka24
24. feb 2011

@gazovicka Gratulujem 😎 Uzivaj si to. a sanuj sa.

gazovicka
24. feb 2011

@renattka24 dakujem... vcera vecer moj manzel ochorel, dnes mi volal z prace, ze ma hroznu anginu, ledva rozprava.. tak nie som nadsena... 😢

ykenan
24. feb 2011

@gazovicka Gratulujem 😵 😵 😵

ivica7793
24. feb 2011

@gazovicka super gratulujem a nehovorila si, že 14.deň je zajtra? Ja som bola na prvý odber dnes...a už viem, že je negatívny ☹ vraj hranica je 10 a ja som mala 9,92...neviem, či to môže ešte do pondelka stúpnuť...môžem akurát tak len veriť a dúfať...ani neviem, či bol niekto na tom tak,že prvý odber mal negat. a druhý už bol dobrý 😒

luly3
24. feb 2011

@ivica7793 ahoj 9,92 nieje negatívne len sa to nepovažuje ešte za tehotenstvo,
kludne môže ešte stupnut 😉

@gazovicka super spravička gratulujem a krásne tehulkovanie 😉

annamary27
24. feb 2011

@ivica7793 ahoj,nič neboj,ešte môžeš byť kludne tehu.Pri mojom prvom ivf mala jedna kočka negatívnu prvu krv,dokonca aj krvácal a druhá krv bola pozitívne a nedávno už aj porodila.Dúfam,že ti to pekne stupne,ved to bolo len kúsok od 10 a ked pozrieš hladiny hcg v tabulkách,tak tam pozitivita začína dokonca od hodnoty 4alebo 5.držím palce.
@katy2 gratulujem k tomu,že ste sa dočkali 😵 😵 😵

annamary27
24. feb 2011

@gazovicka paráda,gratulujem,pekne ti to stúplo,kedy ideš na sono?

ivica7793
24. feb 2011

@luly3
@annamary27 baby ˇdakujem za povzbudenie...tiež sa nádejám, že by to predsa len mohlo vyjsť...keˇd sme s mm preberali, aké mená by sme dali, tak padlo aj meno Matej a práve dnes je Mateja, tak som myslela, že je to taká symbolika a dozviem sa aj dobrú správu 😒 No určite si kúpim cez víkend test a skúsim si ho urobiť 🙂

luly3
24. feb 2011

@ivica7793 čiarka ti mosí silniet a ak ti bude silniet si tehula 😉
a embrijko sa mohlo kludne aj uhniezdit neskor preto take nizke HCG 😉

ivica7793
24. feb 2011

@luly3 ved áno...len ked mi volali, tak mi povedali, že test negatívny...tak preto som z toho trošku mimo ☹

luly3
24. feb 2011

@ivica7793 oni to hovoria ak nieje hcg nad 10 😉 pretože oni
považuju tehotenstvo pozítívne až nad tou hodnotou
urob test a ak ti hcg klesne tak nebudeš mat druhu čiarku a ak ti bude stupat tak bude aj druha
ja sem si to prežila cca 2 roky spet mala som 9,8 ale mne začalo klesat 😠

gazovicka
24. feb 2011

@ivica7793 ahoj, no ja som prave vcera vecer zistila, ze nemam ani jednu jedinu tabletku utrogestanu... tak som tam musela tak ci tak,. a uz ked som tam bola, tak mi spravili aj odber, vraj je im jedno, ci je to 13. a 14. deň .. . Neviem, tiez nepoznam nikoho, kto by to tak mal, ale urcite niekto taky bude, ked to robia na dva odbery, nie? 🙂 no ved uvidis, budem drzat palceky....

ericka007
24. feb 2011

@gazovicka
Ahoj. Mne robili testy na 10 deň od ET a potom na 12 deň. Podstatné je že hcg krásne stúpa 🙂 Nakukni do môjho albumu ,,konečne pozitívne´´ mám tam tabuľku hcg po 5 dnovej predĺženej kultivácii 🙂

gazovicka
24. feb 2011

@ericka007 ahoj, no tak teda super, mrkla som 🙂 parada... inak stale ma uz niekolko dni picha v podbrusku. ta bolest nie je intenzivna, skor take popichovanie obcasne, ale citim ho. niekedy viac, niekedy menej .... je to v poriadku?

gazovicka
24. feb 2011

@annamary27 dakujem... na sono mi povedali 17.marca... dufam, ze dovtedy bude vsetko ok 🙂

gazovicka
24. feb 2011

@luly3 dakujem..... 🙂

valkat
24. feb 2011

@gazovicka ahojky,budu odpočívat nechci nic riskovat,neboj testovat nebudu mám velkej strach takže až 14.den....... 😉

ericka007
24. feb 2011

@gazovicka
Mňa tiež sem tam popichovalo, ale to je asi normálne pretože čo som čítala veľa žien to cíti. Možno tam hrá rolu aj psychika kedže vieme že tam je už baby 😀 A aj som ti zabudla pogratulovať 🙂 Nám tiež vyšlo IVF na prví krát 😀

gazovicka
24. feb 2011

@valkat 😉

gazovicka
24. feb 2011

@ericka007 dakujem... tak som rada, ze to takto super vyslo, velka nadej aj pre ostatne snazilky .. a kde si bola na IVF?

ericka007
24. feb 2011

@gazovicka
Tiež som chodila do gyn-fivu v Ba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre