• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

26. júla 2017 
@makovicka53 drzim paste,nech mas silne vajicka,cakam dobre spravy!!! :grinning:
23. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka si zlata dakujem krasne :slight_smile:dam vediet...
23. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím dievčatá ...posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a držím palce, nech to každej vyjde.........oznamujem, že od včera sa oficiálne radím medzi tehuľky :grinning: ...včera som bola na UTZ v GF, čo bolo posledné vyšetrenie v GF :slight_smile: potvrdené : 8tt, máme jedného drobčeka už má 1,03 cm :slight_smile: teraz už len ísť k svojmu gynekologovi pre tehot.knižku :grinning:
23. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj zabavku som si nasla pozeram dvd-cka....vlozili mi 2....dvojbunkove a stvorbunkove..... :grinning: dufam ze sa udrzia.... :slight_smile: drzim ti palce nech ides co najskor.... :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 Drzim paste. :sunglasses: Nech 14 dni ubehne ako voda a testik nech je pozitivny.Kolko Ti vkladali?
23. mar 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 Gratulujem.Tesim sa s Tebou :grinning:
@tuzba Tak pekne odpocivaj.ale verim, ze sa uchytia obe :grinning: Uz nech cakam aj ja.....to cakanie je hrozne.....
23. mar 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 V pohodicke :grinning: Drzim paste zajtra.Nech vsetko dobre dopadne.A dufam,ze coskoro budes aj ty tehu.....
23. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujem krasne :slight_smile:
23. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujem....verím, že čakanie je hrozné, ale verím, že sa dočkáš :slight_smile:
@tuzba ....super....tak už len oddychovať, určite sa to podarilo a prajem Ti, aby sa uchytili obe....mne tiež vkladali jedno dvojbunkové a jedno štvorbunkové :slight_smile:, uchytilo sa len jedno :frowning2: ... dvojičky by som prijala, ale aj za toto jedno som veľmi vdačná :slight_smile:
@makovicka53 držím palce, nech je dobrá úroda a aby si to dobre zvládla :slight_smile:
24. mar 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 supeeeer gratulujem k srdiečku :wink:
@renattka24 vkladali mi jednoho drobečka mal viac
ako 10 buniek :slight_smile:
@makovicka53 držím palce nech máš peknú úrodičku :wink: a nech sa vajka
pekne oplodnia :wink:
@tuzba ahoj ako sa cítiš??????máš aj nejaké zvlaštne pocity????
24. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz si to len uzivaj :slight_smile:
24. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj citim sa tak normalne...ziadne zvlastne pocity nemam.... :slight_smile: sem tam ma trosku pobolieva brucho tak neviem...... :wink:
24. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 ahoj aj ja by som prijala dvojicky.... :grinning: ale budem nesmierne stastna ked sa udrzi aspon jedno.... :grinning: ake si mala pocity?lebo ja nemam ziadne.....
24. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym cakatelkam na // drzim palce :slight_smile: opatrujte si fazulky v brusku... :wink:
24. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 dakujem ti :slight_smile:
24. mar 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 dakujem... :grinning:
24. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 Dakujem no dufam ze sa dockam a co ty ako??
@tuzba Urcite to budu dvojicky ja tomu verim a za par dni sa aj dockas :grinning:Budes aj robit testiky?
@luly3 Pekne rozrasteny drobcek,tak hlavne oddychovat a urcite sa to podari.Moc Vam to baby prajem :sunglasses:
24. mar 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 bodaj by si mala pravdu.... :grinning: este neviem ci si urobim test ale si pockam.... :slight_smile: a ty ako? :wink:
24. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj dlhe cakanie ale neboj dockame sa :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba Ja verim starsne silno, ze sa nam to teraz vsetkym podari.No ja idem zajtra na kontrolu a uvidim co mi povie.Myslim ze ma bude chciet este vidiet a potom mi predpise Utros a sup sup na KET.podla mojich vypoctov by som mala ist presne za tyzden.....tak nech uz je to za mnou.
Ja nebudem urcite testovat az v den ked budem musiet ist na krv.....mna to strasne stresovalo.....Ale uvidim ci vydrzim :grinning:
24. mar 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malevil ahoj , no tak to mi je luto, ja som tiez po neuspesnom IVF, a povedali mi tento tyzden ze druhe mi polanuju urobit v juli,..ze by mala byt cca 5mesacna pauza, zacala som stimulovat vo februari..v maji ideme vypisat druhu ziadost, aby sa to stihlo schvalit, kedze uz od juna zvyknu cerpat dovolenky......
24. mar 2011 o 20:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 aj ja verim,ze sa nam to podari.... :grinning: ani ja sa nebudem testovat chcem vydrzat....no uvidim..este je to len treti den... :grinning:
24. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matahacik Ja idem doktorke buduci utorok, som zvedava, co povie, dufam, ze nebudeme cakat tak dlho, mozno by sa dali vyuzit tie vyssie hladiny hormonov a stimulka by zabrala lepsie, ale to je taky moj laicky pohlad. Ale mozno to nakoniec aj tak dlho potrva, kym zasa vsetko vybavime..... :frowning2: , som zvedava, co sa deje s mojimy vajecnikmi teraz, pobolievaju ma stale, a podla domaceho ovulacneho testu som mala ovulku aj z nefunkcneho vajecnika, a potom sa spolahni na techniku :unamused: :wink:
25. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 ahoj ake si mala pocity? :slight_smile: mna pobolieva brucho.... :frowning2:
25. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, uz som tu davno nebola lebo som bola v nemocnici. v pondelok som bola na sone a zistili mi mimomaternicove teho. takze si ma tam hned aj nechali a hned ma aj robili. bola som v 6 tt + 3 dni a babenko bolo vitalne a bilo mu aj srdiecko. som z toho vsetkeho na prasky a neviem prestat revat. nikdy v zivote by mi nenapadlo ze pri umelom oplodneni moze dojst k niecomu takemuto. neprajem to nikomu. odstranili mi aj pravy vajcovod. neviem ci pojdeme aj na dalsie IVF.
25. mar 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qwertinka to je naozaj veľmi smutné :cry: , je mi to strašne ľúto. aj u mňa bolo to podozrenie, no nakoniec sa našťastie nepotvrdilo. prajem ti veľa sily a zázrak, aby sa podarilo normálne tehu prirodzenou cestou.
25. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qwertinka to je mi lúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale hej aj pri IVF sa to stáva :frowning2: je to svinstvo
že žena si kolko vytrpí a ešte aj takéto niečo, veľa síl moja.
@tuzba aj ja by som chcela vedieť pocity :grinning: ale myslím si že každá žienka je
ajtak iná
@renattka24 hej hej na 3 deň bol veľmi šikovný uvidíme či bude aj v brušku taká
šikula, doktorka vravela že na 3 deň by mali mať drobci 6 - 8 buniek a ak majú viac je
to len dobre tak nechame sa prekvapiť...,no tebe sa to tiež blíži a zachvílku tu tiež budeš
netrpezlivá čakať na výsledok :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malevil ahojky, tak uvidis co povie pani doktorka, tak dnes som sa dozvedela ze staci aj 3mesacna pauza, ze je to individualne....inak aj ja mam este stale opuchnute brucho a vajecniky pobolievaju....tak davaj na seba pozor a drzim palce do dalsieho pokusu
25. mar 2011 o 14:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matahacik : dakujem moc, ste naozaj zlate.Sama som zvedava :wink: Vdaka vam viem, co mozem pozadovat a ak mi to nedaju tu, pojdem inde. Ale verim svojej doktorke, asi som pre nu exotika, tak si nenecha ujst ten uspech :grinning:
25. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok