Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
25. mar 2011

@luly3
@tuzba Tak dievcata uz mam ten datum:1.4. na den blaznov mi idu robit KET 😀 😀 To sa ku mne hodi tak pevne verim,ze sa to podari.A rychlo Vas dobehnem lebo viem,ze sa Vam to podari 😎 Dni ubehnu nebojte a budete co neviediet tehulky 😀

renattka24
25. mar 2011

@qwertinka Moja pekna to je hrozne az ma zamrazilo.Viem si predstavit ako trpis a to sklamanie, ta nespravodlivost.Je mi to luto a praveze sa vyplac teraz Ti asi nic ine nepomoze.Ale neboj das sa trosku do poriadku a ked sa zotavis a budes sa na to citit pojdete skusit zasa.Ja som nevedela ze pri IVF moze prist k takejto veci.
Je to hrozne nespravodlive.Drz sa.

tuzba
25. mar 2011

@renattka24 no tak gratulujem super datum..a samozrejme tvoj najstastnejsi..... 😀 lebo po nom budes tehulka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bbtina
25. mar 2011

@renattka24 perfektný dátum, inač ako pozitivne to ani nesmie dopadnuť 🙂

luly3
26. mar 2011

@renattka24 jeeeee pekný dátum 😀 😀 😀 super a kolko drobcou
budú rozmrazovať????
@tuzba ako sa cítiš, hm????

makovicka53
26. mar 2011

ahojte zienky neviete mi poradit som 2 den po OPU a mam pocit nafuknuteho bruska a problemy s vetrami...bojim sa ci to nie su priznaky OHSS...rozmyslala som aj nad tym ci to nemoze byt este z toho OPU...nemte niektora skusenost?

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 bolesti brucha po OPU sú normálne 😉 OHSS spoznáš tak že budeš mať
bolesti ktoré nedokážeš vydržať 😉 ale pi veľa tekutin aj pri OHSS sa pije veľa a predídeš tomu

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 hmm....diky...ale ked je nafuknute brucho tam bolesti nemusia byt...pijem tak 3L denne ...embriologicka hovorila ze staci 2-3 l po OPU ....ja len ze mam tlaky a tie vetry nemam z toho su tie tlaky ...ty si ho mala?

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 hej ja som ho mala pri prvom IVF ale slabý, ak budeš mať bolesti
ktoré nedokážeš zniesť tak choď k doktorovi a kolko si mala folikou????

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 ak máš iba nafuknute brucho tak to určite nieje OHSS 😉

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 vybrali mi ich 10 ..ved prave ze ani nie vela...len vies ze clovek sa boji vsetkeho...bolesti nemam ziadne...len to nafuknutie,problem s vetrami a akoby ma creva boleli take divne ...a mam aj v papieroch napisane tieto priznaky...preto sa obavam...🙂 a tebe sa to ako prejavilo? kolko si pila po OPU?

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 ja som mala silné krče v bruchu a bolesti 😉 vajok som vtedy mala 26
nie neboj toto nieje OHSS to by si mala bolesti a velké

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 no si ma potesila...dufajme ze je to tak .... 🙂

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 si mala peknu urodicku a teraz cakas po ET? alebo v akej faze si?

tuzba
26. mar 2011

@luly3 citim sa fajn.... 😀 len ma sem tam pobolieva brucho.... 😒 a ty ako?

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 hej teraz čakam ale tych 26 som mala v roku 2008 🙂
toto je moje 4 IVF

luly3
26. mar 2011

@tuzba 🙂 aj mna sem tam pobolieva brucho také pichanie slabunke 😠
tak tiež som zvedavá , a prsia ma bolia a moooc ☹
a testikovat budeš?????

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 no teda silno drzim apalce aby to vyslo 🙂 a bolo nejake aj uspesne? 😉

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 hej 3 krat som bola tehotna ale vždy som mala
spontanny potrat 5 - 6 tt, ďakujem

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 to ma mrzi...ale teraz to vyjde....

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 😀 😀 😀 to si vravím vždy po ET 😀 , ale nie teraz mi zistili
prečo potrácam a tak teraz sa už nebojím verím že fraxik pomôže

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 a aka bola pricina ak smiem vediet?...dost neskoro na to prisli hmm? ale zas pocita sa ze vobec na to prisli....prajem ti to moc moc 🙂

luly3
26. mar 2011

@makovicka53 mám 3 geny s mutovane a vlastne som nedokazala cez placentu
vyživovat babenko, hej dosť neskoro aj to preto lebo som zmenila centrum teraz
chodím do Brna a tam mi nato prišli

qwertinka
26. mar 2011

@renttka24 dakujem za povzbudive slova a aj ostatnym babam. veru citala som ze je to take bezne ako pri prirodzenom pocati. ale nikdy by ma nenapadlo ze sa to stane akurat mne. nuz co, stava sa :( dievcata drzte sa a davajte si na seba pozor a aj na vase zlaticka ktore uz mozno mate doma a aj tie co mate v brusku.

makovicka53
26. mar 2011

@luly3 no pekne...aspon vidis kde su ozaj dobry odbornici 😉

tuzba
26. mar 2011

@luly3 mna prsia nebolia....ale brucho ako keby som mala dostat mrchu... 😒 nebudem si radsej robit test...bojim sa sklamania....

luly3
26. mar 2011

@tuzba 🙂 ja sa tiež bojím sklamania ale radšej sa pripravím 😉 mna nebolí
brucho ako na mrchu mna iba sem tam pichá v podbrušku, dohovie s čoho to je 🙂

renattka24
27. mar 2011

@tuzba Dufam,ze mas pravdu.Uz som taka nedockava.Takze test si nebudes robit?Ani ja az ked budem mat ist rano na krv.Aby mi to sklamanie nepovedala sestricka......Oddychuj pekne.A co DVD-cka ta este bavia? 😀 😀 😀
@luly3 Ze aj ja si myslim ze to je pekny datum a to mam v aprili narodeninky 😎 No neviem kolko mi budu rozmrazovat.Pan Docent ako vzdy mi nepovedal.....Ale asi 3 ako minule.A dve vkladat,neviem to sa dozviem az pri ET....Ako ti je inak?Mna tiez pri prvom KET hrozne ale hrozne boleli prsia....Tak snad to bude Ok.Ale myslim ze dolezite je aby ste nekrvacali.Takze sa opatrujte. 😎

renattka24
27. mar 2011

@bbtina Verim,ze ta vsetky budeme nasledovat 😀 Dufam,ze aj s tymi dvojickami 😎 Ako Ti je ?Stale lezis??

renattka24
27. mar 2011

@qwertinka Neboj urcite sa to aj Tebe podari.Viem,ze je to hrozne nespravodlive.Ale skus si povedat,ze vsetko zle co prezivas je na nieco dobre( sice to neni moc povzbudzujuce v tvojom pripade) ale skus to zobrat takto.A mas pri sebe milujuceho manzela,ktory Ta urcite podporuje.Tak sa pekne opatrujte a odreaguj sa,a ked sa budes citit dobre, tak bezte na to zasa. 😎 Drz sa.........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre