• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

26. marca 2017 
@dorotka66 ahojky :slight_smile: netrap sa hlavne....hlavku hore a ak ta potesim ja som na tom podobne :slight_smile: tiez mam nejake depky...uz sa hadam budes mat coraz lepsie :slight_smile: ...ja som dnes skusala znova test a nic...snehobiele :frowning2: ...som si povedala ze uz testovat asi nebudem a ak jedine citlivost 10...teraz mi zacina obdobie mrchy som 28DC tak som zvedava co a jak...bolesti mi dajak ustupili tak ja neviem
6. apr 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahojky si zlata dakujeeem a aj ty sa drzkaj :grinning:
6. apr 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 nooo pevne nervy máš ked vydržíš do krvičky :grinning: :grinning: :grinning:
to ti teda povím :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 a akou citlivostou testuješ????a kolký deň si poET
nemá význam testovať s 20 :wink: ten ti nič neukáže
6. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 no ja testujem s citlivostou 25...a dnes som 8 den Po ET.... :unamused:
6. apr 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 skus si kupit Mamatest s citlivostou 10 a skus testnut o dva dni, ten 10. den po ET by uz tento test mal zachytit aspon ducha...a nespinis ani nekrvacas?
6. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame no veru uz som aj volala chlapovi nech mi ho kupi a sobotu ranko testujem to bude 11 den po ET ..tak musm verit :slight_smile:
6. apr 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3
@renattka24
@mabumi

No bolo to fakt úžasné, veru už 13tt :slight_smile:
Nebojte dievčatá, určite to čoskoro zažijete aj vy a budete sa rovnako tešiť.Držím palčeky
6. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ahojky nadherny pocit....prajem ti aby bolo vse OK :slight_smile:
6. apr 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj kedy ides testovat???ci este si malo po vklade??
6. apr 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 teraz uz na tom aj tak nezalezi........ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. apr 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi Ano mam narodeninky :grinning: Tak dufam,ze to budem mat ako darcek :sunglasses: To by mi uplne k stastiu stacilo....a preco az na maj??nejake komplikacie??Tak nech Ti to rychlo ubieha :sunglasses:
6. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 Co ja viem asi mam vydrz.Asi som sa poucila v januari.To som uz testovala na 5 den :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nic tam nebolo a spolu s bbtinou sme testovali potom na 10 den a ja som tam nemala nic tak som plakala cely den....a rano som skusila zasa a ukazal sa mi tam duch ale kym som za 4 dni isla na krv tak to duch zmizol.....a dost ma to deprimovalo....tak takto som sice doma a poraza ma ale snazim sa na to nemysliet :grinning: :grinning: Tak tebe nech to ubehne a vidis srdiecko na sone :grinning:
6. apr 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Dufam,ze ta budeme nasledovat vsetky :sunglasses: Aj si uz pribrala nejake to kilecko???Ja sa toho tusim bojim najviac..... :grinning:
6. apr 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Urcite netestuj s takym testikom co ma taku citlivost....musis ten co Ti povedala Luly....a uvidis skus zajtra rano ale citlivost 10 :grinning: Drzim paste :sunglasses:
6. apr 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Ahoj Sisa.Tak aky bol ET???Vsetko v pohodicke???Robil Ti to Docentko,ci??Pekne dnes oddychuj....pa :sunglasses:
6. apr 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 asi v sobotu..
6. apr 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 no skusim ale v sobotu ranko som sa rozhodla.......zacala som mat krce na mrchu...totalne ma boli brucho...tak ja uz neviem dnes som 28DC cas mrchy
6. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Hlavne klud.Pokial nekrvacas je dobre......Lahni si skus to nejako prdychat :wink:
6. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ja som na gauci vyvalena cely den ....boze to su stavy...hlavne nech mi to prejde...a ty ako?
6. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 pribrala som 2 kilá zatiaľa ale mám bruško ako v piatom mesiaci, tak som už gulatá dáka a nafúknutá, večer je vždy väčšie ako ráno, ale manželovi sa to hrozne páči, stále mi ho hladká, až ma znervózňuje a sa smejú, že o 2 mesiace mi budú kupovať žeriav, aby som mohla vstať z postele :sunglasses:
6. apr 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ja som 28 DC mala tiež velké bolesti ako na mrchu moja
neboooj to je dobre budeš tehu uvidíš :wink:
6. apr 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj Renusiiiiik,ano uz mam po ,ej Ti poviem bolelo a skoro som sa im pocikala,mam take zmiesane pocity,babatenko je trosku pomalsie v deleni,ale dr. aj embryolog. ma ubezpecuju,ze je krasne 18 bunkove a malo by to byt o.k,teraz uz len dufat,nech sa pekne zahniezdi :slight_smile:
6. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ahoj Makovicka, ty si mala PK? Ja som tiez 8. den po ET s PK. Boze, vy tu vsetky mate akesi priznaky a ja necitim vobec nic :frowning2: :frowning2:
6. apr 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka drzim palce, teraz pekne oddychuj a hladkaj brusko :slight_smile: a pekne hovor drobcekovi aby sa zahryzkal ako kliestik :slight_smile:))
6. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita kocky po PK Vam kolko bunkove mimi vkladali?bola to uz blastocysta?dakujem
6. apr 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makovicka 53@ ahoj,prosim Ta po PK kolko bunkove mimi Ti vkladali,dakujem....mala si uz blastocystu?
6. apr 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 jooj luly keby si mala pravdu...vybozkavam ta :grinning: ale neboj len virtualne :wink:
6. apr 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym drzim palce :dizzy_face: Vidim, ze je tu riadne napinava atmosfera :wink: Obdivujem tie, co ste sa rozhodli netestovat... ja som testovala uz 6.den po ET :grinning:
Co sa tyka priznakov, radim vam, aby ste sa prilis nepozorovali, aj ked to asi velmi nejde.... Vela priznakov je ovplyvnenych psychikou, liekmi, porovnavanim sa s inymi babami.... Ale priznaky su jedinecne, u kazdeho - a dokonca aj pri kazdom tehu - ine....
Hlavne pokoj, nakolko je to mozne...
Nech sa cim skor kazda z vas docka vytuzenych //, potom bublinky, potom srdiecka..... :wink:
6. apr 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita ahojky ano som 8 den po ET s PK...vkladali mi na 6 den PK ...nevadi ze ti nic nie je aj to moze byt priznak :slight_smile: kam chodis do car?
6. apr 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok