• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. marca 2017 
@silvinnka ja som mala pk a vkladali mi moruly - este to blastocysty neboli...
6. apr 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka ahojky ano blastocystu mi vkladali :slight_smile: a tebe?
6. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 moc dakujem za podporu :slight_smile:
6. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 dakujem aj ja som na tom tak,ale ty budes mojou aj mimiho inspiraciou,takze zabojuje a krasne sa zavrta.... :grinning: ...prajem krasne tehulkovanie :grinning:
6. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 mne morulu,verim,ze zabojuje :slight_smile:
6. apr 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ja chodim teraz do Reprofitu, u nich je to uz nas druhy pokus. Predtym sme chodili do heliosu v Martine, tam sme mali 2x IUI a 3 x IVF bez uspechu.
@silvinnka Mne vkladali na 5. den jednu hatchujucu a jednu expandovanu blastocystu.
@katy2 Vdaka za ukludnenie, ale poznas to, clovek nema pokoja. :grinning:
6. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka ano zabojuje treba verit :slight_smile: kedy si bola na vklade
6. apr 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita no moja si si uz vytrpela dost musi to vyjst :slight_smile: ..drzim palce
6. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas vcetky chapem, viem velmi dobre co prezivate aj to, ake je to tazke.... ale fakt si neporovnavajte priznaky.... ja som tehu druhykrat a neda sa to vobec s pvym porovnat, je to uplne ine... a dokonca zazila som vela neg. vysledkov a neuspesnych pokusov a priznaky sa miesaju... takze fakt klud a pokoj..... :slight_smile:
6. apr 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Dakujem, ja tebe tiez :wink: No uz mame toho veru dost za sebou, ale co sa da robit. Clovek bojuje, kym ma sil. :wink: :wink:
6. apr 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 dnes,rano....takze asi aj preto mam take blbe otazky,je mi veslijak,boli ma trosku vajecnik aj podbrusko :frowning2:
6. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita dakujem :wink: no to mas pravdu :slight_smile:
6. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka to je normalne neboj...mna boli doteraz a dnes mam totalne krce...snazim si to nepripustat ja som na 2 den po ET aj zaspinila ale len bilu
6. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Citala som, ze chces testovat v sobotu, to bude 11. den po ET, ze? Ja sa bojim testovat,aby som si na vikend nepokazila naladu. :unamused:
6. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita ja som testovala uz 2x na 5 den a dnes cize 8 den...a nic....ale testovala som citlivostou 25 a baby pisali ze to mam testovat cnajctlivejsim testom 10 :wink:
6. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Baby maju pravdu, treba testovat testom s citlivostou 10, najlepsie vraj s Mamatestom.25 ti ani na 5. ani na 8. den nemoze ukazat dve palicky aj keby si bola tehotna, pretoze nie je taky citlivy. :wink: Skus 10, ten je uz spolahlivejsi, aj ked neviem, od ktoreho dna po ET uz zarucene ukaze //. :wink:
6. apr 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita nevadi skusim na ten 11 den cize u nas sobota :slight_smile: ty neskusis somnou? :wink:
6. apr 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Zatial ani nemam ziadny testik doma :slight_smile:Teda mam, ale ten z RF a to je 20, ten nechcem. Mozno si pojdem kupit, ale chcela by som testovat az v pondelok, skor sa bojim. :wink:
6. apr 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita ...musime verit....ja sa tiez bojim a tiez mam doma len 25....v piatok poviem muzikovi nech mi kupi a v sobotu ranku skusim :slight_smile:to uz musi ukazat daco :slight_smile:
6. apr 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ja myslim, ze na ten 11. den by uz snad mohlo daco ukazat. :wink: Ale nikdy to nie je na 100%. Nakoniec aj tak vsetky skoncime na krvickovom teste a ten bude jasny. :wink: Ja si pojdem v piatok kupit testik,aby som mala v pondelok rano poruke :wink: A potom v utorok pojdem na krvicku.
6. apr 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita oki tak som zvedava ...pozitvny vysledok musi byt :wink:
6. apr 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ja som dnes tiez cely den vylehovala,neviem co mam od radosti robit :grinning: :grinning: A tie filmy ma uz nebavia :grinning: Vonku tak pekne a ja sa pozeram len z okna :angry: :angry: Tak som zvedava na tvoj vysledok.Silno drzim paste :grinning: Ale urcite budu krasne //kolajnicky :sunglasses:
6. apr 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina No pekne teda.Manzel je ocividne stastny :sunglasses: Len ho nechaj nech Ti ho hladka aspon babenka budu vediet,ze sa naich buduci ocko tesi :sunglasses: :sunglasses: Pekne tie tvoje stavy ospisujes :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Tak parad.Vitaj medzi nami :grinning: :grinning: Neboj na bolest rychlo zabudnes a budes rada na nu spominat :grinning: A fotecku Ti tiez dali?Tak pekne dodrziavaj liecky a sanuj sa a ked Ti povedali ze sa deli pomalicky ale predsa,v tomto pripade Ti nic ine neostane len im verit....Tak uz len odratavat 14 dlhych dni..... :grinning: :grinning: Budes aj testikovat?????
6. apr 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Hlavne sa neboj.A zbytocne sa nestresuj ak ta to ukludni mne bolo zle 2 dni po ET....aj podbrusko,aj vajecniky tie ma boleli dost a veeeelmi nizky tlak.Takze si oddychni dnes si mala narocny den.A bolo Vas tam vela?Ja ked som bola pred tyzdnom to tam islo ako na beziacom pase :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 no neboj budes chodit aj vonku a nie sama :wink: dnes ale nie je dako pekne tu je cely den zatiahnute
6. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Bodaj by si mala pravdu.Dnes sa mi opat darilo Zhorela mi Ryza a hadajte preco?:grinning::grinning: Dakujem Ti Modry Konik:sweat_smile:
6. apr 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 :grinning: podarena ty si ako ja som tu skoro cely den :grinning:
6. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 :grinning: mosíš dávať pozor :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning::grinning: makovicka ja hovorim toto tu je ako droga.
luly sak som davala pozor,len na sekundicku som odbehla a zrazu som to citila:sweat_smile: este do teraz vetram:grinning::grinning:
6. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok