Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
11. apr 2011

@renattka24 no daufajme ze budem mat co rozdavat 🙂

dorotka66
11. apr 2011

ahojte baby, tak ja som predsa len neodolala a povedala si, že ten 10 deň už bol a tak na teste niečo musí byť, ak nebude tak smolka. no a ráno som mala zas jednu debilnú čiarku....široko ďaleko nič len biely papier 😠 takže som sa definitívne rozhodla a zavolala známej na gyndu, zajtra idem na krv a uvidím ako na tom som. už nemám chuť jesť tie hormóny len tak pre nič za nič.
@squella rada by som potešila, len neviem ako pretože ten deň bláznov si z nás asi vystrelil 😒, ale super, že si bola na teste dnes a ešte máš šancu v piatok straaaaašne držím palce. nech sa to tu už niekam pohne!
@makovicka53 makovička, zajtra sa dozvieme info obe....tak verím, že nás aspoň upokoja, či už to bude pozitívne alebo nie. mňa určite 😉
@renattka24 verím, že budeš prvá lastovičkaaaaaaaa 😀

baby ak ti je niekto pokecajte 😉, mám nervy a potrebujem to 🙂))))))) Ď

mathyasko
11. apr 2011

@dorotka66 Ahoj, treba verit. Ja mam synceka po Ket a tiez som mala 4 testy s jednou ciarkou. A pozri mam doma akeho valibuka. Ale viem ta pochopit. Mam tychto cakani za sebou tiez uz dost. Treba len verit, to je najdolezitejsie. Takze dufam, ze vsetko dobre dopadne, aby si aj ty mala domka coskoro drobceka🙂)

dorotka66
11. apr 2011

@mathyasko ďakujem 🙂)) potešila si ma. ja len nerada neviem na čom som...... 😉

renattka24
11. apr 2011

@dorotka66 Nemaj depku lebo je to nakazlive......No zajtra zasa bude den...cakat do 14 hodiny.Ja sa nemozem na nic sustredit....Na Vas vsetky moc myslim.A snad sa nam to podari.Ale co ma najviac trapi,ze ked sa to zasa nepodari,,,tak preco nevedia najst pricinu??????Moja ver ze ani mna tie lieky nebavia.....Ja uz mam doma testy manzel mi ich kupil ale testnem asi az vo stvrtok...bojim sa ze bude len ta jedna blba ciarka ako hovoris ty 😠 A je len 10 den mozno sa neskorej uhniezdilo a neni to este vidiet...pozerala si ho poriadne????Ja som na druhy den nasla ducha pri minulom KET.....tak poriadne pozri......Pozri nejaky dobry film alebo bez na nakupy 😎 Viem ako sa citis a je to vazne nespravodlive ale asi s tym nic neurobime.... 😠

dorotka66
11. apr 2011

@mathyasko je rozkošný 🙂

dorotka66
11. apr 2011

@renattka24 no manžel mi práve spravil dobrý čajík (po včerajšom vetraní sa na záhrade sa cítim choro) a to asi prispieva k mojej mrzutej nálade. doma mám kopec prádla a neviem čo s ním 🙂 idem si zapnúť tudorovcov a snáď sa unormalizujem. inak ja som už asi hodila "flintu do žita" ako hovorí katy, verím, že by som to už cítila, že som v tom....ale na strane druhej je mathyasko živým príkladom debilných testov .-)

renattka24
11. apr 2011

@dorotka66 No asi si to pocasie podcenila ale nie si jedina....Menzel teda nech sa o teba pekne stara 😀 A na pradlo sa vykasli ja tiez mam taku kopu ze az no..... 😝 Ale urcite to nebudem teraz riesit...tak sa odreaguj, ja si idem tiez pozriet nejaky film.Este nehadz flintu do zita....este mame 4 dni pred sebou....A vidis co napisala mathyasko 😀 😀 Takze drzime spolu 😀 😀 Pekny zvysok vecera prajem.

dorotka66
11. apr 2011

@renattka24 ďakujem renátka 🙂 už sa to lepší, vyberáme dovolenku a to mi vždy pozdvihne náladu 😎 , škoda, že nie všetko dá vyriešiť takto jednoducho....uži si filmík....ja tu ešte "pracujem" 😀

dorotka66
11. apr 2011

@renattka24 renátka inak ten môj testík je dokonalý,, keby som mala 20 asi by potešil 😀 jedna čitateľná ostrá čiarka a dokonalo biele okolie.....

renattka24
11. apr 2011

@dorotka66 Tak super dovolenka 😀 Kam ze to pojdeme??? 😀 Nam asi dovolenka nehrozi 😠 A tak to neni dokonaly testik...Inak sestra je tehotna a ona si robila test a bol uplne biely az na tu jednu hnusnu ciarku a vidis isla k doktorovi a je tehotna 😀 😀 Tak skusme este do piatku trosku mat nadej 😀 😀 Este neni nic stratene 😎

dorotka66
11. apr 2011

@renattka24 ahaaaa už chápem, čo ťa nabíja optimizmom 😀 ségra a jej jedna pozitívna čiarka!!! super, tá moja si zas povedala (pri prvom a je o 6 rokov mladšia), že je čas otehotnieť (pred 4 rokmi) a tak šla k lekárovi a povedala, že pán doktor som tehotná a on robili ste si test? ona, že, áno, ale nič neukázal a ja asi som 🙂 no a nebola. ale hneď na II. mesiac bola! sopľanda 🙂 a tak prišla aj k druhému drobcovi 😀 a ten prvý je riadny čertík!

squella
11. apr 2011

@makovicka53 malo by to prist prave vo stvrtok 😝 takze krev jak krev 🙂

makovicka53
11. apr 2011

@dorotka66 vela trpezlivosti 😉

makovicka53
11. apr 2011

@squella treba verit 🙂 drzim palce 🙂

squella
11. apr 2011

@makovicka53 aj ja tebe mojka, na zajtra!!!!

dorotka66
11. apr 2011

@squella
@makovicka53
baby aj vám prajem veľa šťastia 🙂))) a zajtra úspešný deň

makovicka53
11. apr 2011

@squella
@dorotka66 kocky dakujem vam pekne zajtra dam vediet ked pridem 🙂 modlim sa nech to vyjde 🙂 akoze iny stres 😖 ...ahojte

mabumi
11. apr 2011

@dorotka66 ahoj, tak si predsa neodolala 😖 ? takže zajtra máme dve, no fajn, zas nič neurobím 😕
joj baby, už aby ste vedeli všetky výsledky, lebo to takto nepôjde 😀 😝
tak držte sa 😅 😉

dorotka66
11. apr 2011

@mabumi no je to stres mabumi 😀 ja som len nedočkavá a tak potrebujem vedieť na čom som 😀 hneď sa samozrejme ozvem ....a pripravíme sa na ďalší postup 😉

mabumi
11. apr 2011

@dorotka66 😀 veď aj ja som po ET testovala už na siedmy deň. ale pri KET už vydržím 😀 😀 😀 (uvidíme, či mi to odhodlanie vydrží)

renattka24
12. apr 2011

@dorotka66 Tak ano trosku ma to dobilo optimizmom..........To mame ale sestricky 😀 Moja sestra skusila na prvy krat a vidis podarilo sa......Tesim sa babenko jej a tesila som sa aj na nase,bolo by super keby so sestrou cakali na raz 😀
Prvada je ale kruta...........Dnes rano som si robila test a mam tam jednu Hnusnu Ciarku!!!!!!!!!!!!Bleeeeeeeeee 😠 😠 Takze neviem ci aj pri mne to tak bude ze jedna ciarka a test bude pozitivny....pockam na stvrtok ale nemam chut na nic.Tak strasne som verila..............

renattka24
12. apr 2011

@makovicka53 Drzim Ti velmi pasticky.Nech sa to podari.Myslime na Teba cely den dnes.
@dorotka66 Ako??budes testovat?Ja som nevydrzala a vidis ako to dopadlo....
@mabumi Vyzera to tak ze az v maji bude pekna uroda.Velmi Ti to prajem.A ja som bola tiez odhodlana netestovat a vidis na 11 den som neodolala..........Tak veeela trpezlivosti 😅

mata1782
12. apr 2011

Ahojte 😉 votriem sa vam do temy som 3 den po ET a je to fakt na nervy 🙂Drzim Vam vsetkym palce😉

mabumi
12. apr 2011

ahojte kočky 🙂
@mata1782 vitaj 😉

@renattka24 čože 😕 ? to sa mi akosi nepáči. tak som verila, že tebe ukáže hneď //. aj ostatným. no nič babenky, asi ste si všetky kúpili zlé testy, veď nemôžu byť všetky negatívne! asi nejaká výrobná vada. URČITE!!!!!! 😵
takže pekne čakajte na krvičku a ku koncu týždňa nech počítame HCG spolu aspoň na tisíce 😀

renattka24
12. apr 2011

@mabumi Je uplne biely az na tu jednu ciarku 😠 Som taka znechutena az no...nemam ani chut uz jest tie lieky.............. 😠

mabumi
12. apr 2011

@renattka24 ☹ hm, to mi je naozaj ľúto... viem presne aké to je 😒 . ale nádej zomiera posledná, snáď to bude len tými zlými testami 😵

renattka24
12. apr 2011

@mabumi Dakujem Ti za utesenie.........Si zlata, ale asi to mal byt osud.Pockam na krv a ked to bude ozaj negativne tak na dlhy cas si dam s tym pauzu....Len nevie co so zmrzlinkami 😒 Mam ich este 10 😝

renattka24
12. apr 2011

@mata1782 Vitaj medzi nami.Drzim pastiky aby sa ti to podarilo,ako vidis neni tu moc dobra uroda.Ale predsa snad to niekto musi zacat,asi to bude nasa silvinka 😀 Tak vela stastia a hlavne vela nervov 😀 😀

mabumi
12. apr 2011

@renattka24 ale prečo ten smútok a to odkladanie na dlhú dobu, keď máš toľko miláčikov v zálohe 😅 ? veď ja by som bola taká šťastná, keby sme mali 10 mrazáčikov. ja sa modlím, aby sa nám prebral aspoň ten jeden. tak neotáľaj, naber silu a poď so mnou v máji na KET 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre