Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ..tak treba dúfať...ja som začínala pochybovať...ale ty si ver...držíííím všetky palce... 😉 😉 😉 😉 😉

jajka1980
7. okt 2011

ursula5...a ako sa cítiš ? Ešte krvácaš alebo špiniš?

ursula5
7. okt 2011

@jajka1980 krvácam aj špiním stále viac a výsledky ešte nie sú volal Krajkovič že budú neskôr niečo im tam nejde, že bude volať hneď ako ich bude mať 😒 no ale už neverím lebo sa to spúšťa aj samé postupne 🙂

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ...ale nádej umiera posledná...ešte je tu šanca...možno je to zahniezdením....

lara16
7. okt 2011

@ursula5 tak ak ti to aj nevide nebud dmutna...ja som vcera dostala bolesti...utekala k dr. tem ma poslal do nemocnice a teraz uz lezim po operacii v posteli....tak jedno embryo mam v maternici a jedno zostalo vo vajcovode...

mojusa
7. okt 2011

@ursula5 ahoj tak este nevies vysledky, mne uz volali a je to negativne. vysadila som vsetky lieky a po menzese mam prist na kontrolu a maly pohovor kde sa dohodneme co a ako dalej. drzkam ti palce a daj vediet. zatial pa.

ursula5
7. okt 2011

@mojusa
@lara16
@jajka1980
@pici
a aj všetkým ostatným 😉
tak výsledok je negatívny ☹ no čo už trošku som smutná ale pokračujem ďalej dáme jedno KETko hneď na budúci mesiac. 😉

ursula5
7. okt 2011

@lara16 a teraz čo keď máš jedno vo vajíčkovode??? to Ti dajú preč to jedno a to druhé Ti tam nechajú??? 😖

pici
7. okt 2011

@ursula5 to mi je luto... hlavu hore.. ideme dalej ...

majda27
7. okt 2011

@ursula5 ahojky to mi je luto.

ursula5
7. okt 2011

@majda27 do akého fóra??? v ktorej téme ste???

mojusa
7. okt 2011

@ursula5 tak moja to mi je velmi luto, viem ako sa citis, ja prezivam to iste ☹ . drzkam palce s mraziacikom 🙂

ursula5
7. okt 2011

@pici
@majda27
nebojte baby ja budem len chvíľu smutná nemôžem rozplakať manžela a treba ísť ďalej, za chvíľu tu bude ďalší mesiac a idem na KET 😀

ursula5
7. okt 2011

@mojusa no moja vieme aké to je ťažké ale nevzdávame to že!!! 🙂

pici
7. okt 2011

@ursula5 super... ja vzdy hovorim ze jeden den na smutok mam vyhradeny a potom sa ide dalej... musime... ked chceme doma tych malych vresklunov :D

ursula5
7. okt 2011

@pici jasné len už teraz nepôjdem tak na istotu ako doteraz a budem sa viac obávať výsledku, ale taký je život nič nie je ružové takže hor sa do boja 🙂

pici
7. okt 2011

@ursula5 prave naopak... treba ist este s vacsim entuziazmom do toho...

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ,..tak je mi to veľmi ľúto...fakt ma to mrzí...priala som ti ,aby si počula len pozitívny výsledok... ☹ ☹ ☹ Ale držím palce k budúcemu IVF...

katka1177
7. okt 2011

@ursula5 je mi to velmi luto ☹ , tak hlavu hore a hor sa do dalsieho boja!!!!!!

ursula5
7. okt 2011

@katka1177 ja mám hlavu hore ja sa nevzdám!!! 😀

katka1177
7. okt 2011

@ursula5 😀 spravna rec!

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ,...správne....takýto prístup sa mi páči.. 😉 Ved život ide dalej a treba to skúšať, pokial sa to nepodaríííí 😉

mojusa
7. okt 2011

@ursula5 jasne nevzdame to. len ja mam trocha dlhsiu cestu pred sebou ale nevadi, zvladneme to a urcite to dopadne dobre. verim tomu ze aj na nas sa usmeje stastie 🙂

ursula5
7. okt 2011

@mojusa moja trpezlivosť ruže prináša tak že či skôr alebo neskôr bude to dobré 😉

ursula5
7. okt 2011

@jajka1980 určite nebudem skúšať kým sa to nepodarí u mňa kým vek dovolí 🙂

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5...ved samozrejme, že aj vek treba brať do úvahy...je tiež velmi dôležitým faktorom pre počatie. A môžem sa opýtať koľko máš rokov....ja 30

lara16
7. okt 2011

@ursula5 no to v maternici nechali....a vajcovod dnes odstranili...vsetko ma po tej operacii boli...potom sa rozpysem viac ked mi bude lepsie....

bobi3
7. okt 2011

@ursula5 to mi je ľúto ☹ ale páči sa mi tvoj prístup, len tak ďalej 😉

michelitta
7. okt 2011

ahojte,mozem sa spytat,tie ktore to mate za sebou- embryotransfer je bezbolestny? lebo ja mam brucho jak balon po OPU tak este keby aj to ma bolelo,no neviem,neviem..dakujem 🙂 ale treba vydrzat 🙂

pici
7. okt 2011

@michelitta nie nie je.. ale je to rychle.. da sa to vydrzat. navyse dostanes diazepam a spasmosan aspon v GF a si oblbnuta.. da sa to zvladnut

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre