• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

14. augusta 2017 
@michelitta ved toto, ze ziadne!!!!! A Ty si v akom stadiu?
17. okt 2011 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik je nadherny!!!!! Matulik kukaj tie kocare radsej pre dvojicky:slight_smile:)))
17. okt 2011 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1177 draha ja som v stadiu rozkladu :grinning: Ale nie,mam pocit,ze na to ze mam doma lezat,tak dost beham,aj si trosku zacvicim,ale je mi vyborne,az na kozy,akoze tie-no koniec,bolia ma fest!:grinning: Kati mas to zapar,tak daj vediet ako si dopadla,budem ti drzat palce,napis IP,lebo len to mi chodi na mail..ked budes chciet.. ty sa ako citis,nieco nove? :slight_smile:
@84matulik no super a esteze nie ranny,tak to nechcem vediet ze ked to bude rano-to budes mat zaciarkany cely na modro :grinning: :grinning:
17. okt 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1177 myslíš???? hih.... :grinning:
17. okt 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta no mne to praveze povedal moj doktor-primar ze ak budem vela pit tak praveze sa mozem vyhnut PCO
17. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta hih......a vo štvrtok som mala negatívny........ a pozri dnes...aká zmena....Aj prsia ma neskutočne bolia...ale je to taká iná bolesť ako pri MS....PS: dosial nepoznaná...hih
17. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veselavrba moja PCO je uplne nieco ine-nastuduj si :slight_smile: ale nie na modrom konikovi :slight_smile: mala si asi namysli OHSS :confounded: a ten Ti lekar vidi ze mas nabeh - hned po OPU :confounded: ale drz sa aj tak :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 hmmm...ale pre dvojky sú teda pekné kočáre neni.... :confounded: :angry:
17. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik su,su ty kacena :slight_smile: mne sa pacia tie vedla seba :slight_smile: a inac zahraju sa Ti deti spolu ani nebudes vediet ako..v kazdom pripade,nech je to,co je to,nech je to zdrave :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta a kedy ides na test?.... mam tu v tom urt chaos :slight_smile:)))))
17. okt 2011 o 21:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ano myslela som OHSS sory :D dakujem
17. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta no ved jasné, hlavne nech je všetko OK:slight_smile:))) srandujem...
PS: ale pre jedno sú krajšie:slight_smile:)))
17. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá lúčim sa...unavená som...dobrú noc..pápá :rolling_eyes: :pensive:
17. okt 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 joooj Kati ja az o tyzden v stredu 28.10. dovtedy budem mat vymeneny cely satnik :grinning: Dnes som si tak pofnukala,ze som uz nemohla dnes hrat volejbal :frowning2: @84matulik ja uz tiez letim,lebo toto tu ma zabija :D Caute kocky-think positive!
17. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 sorryyyy streda bude 26.,ze ? hehe nejak nesledujem datumy :slight_smile: proste v stredu,ak nedostanem uz v pondelok ms,tak som to asi vyhrala,nakolko mne si lubi chodit aj o 3 dni skor :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby a dostala niektora z vas po trensere menzes? A co sa potom robi? Ja mam niekedy take pocity v podbrusku ako keby som mala dostat. A podla mojho kalendara by som mala mat v piatok ale beriem Utrogestan tak neviem teraz.Poradte.
17. okt 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veselavrba ked spinis, utrogestan zapijas. ano dostala som napriek utrosu... raz som spinila, kramy sa naplno rozbehli po vysadeni... druhy krat som krvacala normalne. lieky v ziadnom pripade neprestan brat az kym nemas test z krvi a jeho vysledky... teda neviem kam chodis , ale v *GF to chodi takto
17. okt 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no ja som pila denne 4l vody pri stimulke tak ale boli teplá ešte teraz už nepijem ani 2l, a na záchode som bola skoro stále niekedy som mala pocit, že tam môžem ostať čo vypijem to hneď vytečie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta tak s tými dvojičkami moja neviem či sa zahrajú ja som to mala doma :grinning: :grinning: :grinning: a len sa hádali pre všetko a je to tak do teraz, je to strašne krásne ale drina :wink:
18. okt 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veselavrba mám detičky :grinning: :grinning: :grinning: ale t sa už tak nedá nazvať sú to puboši skoro za mesiac majú 15 :wink: a teraz by sme chceli s mojím manželom (druhým) ešte jedno :slight_smile: s chalanmi som bola od 10 mesiacov sama tak teraz si vychutnávam kompletnú rodinku ale chýba nám ešte spoločný drobček, dúfam, že čoskoro to príde :slight_smile:
18. okt 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak baby mam zle spravy ... test na 12 den negativny....... na toto sklamanie sa nikdy neda byt pripraveny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. okt 2011 o 08:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 vsak este nieje streda.. :frowning2: to je skoda :cry:
18. okt 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 to mas pravdu... este to nemusi nic znamenat,,,
18. okt 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici... no tak 99% je to nie..... ale ako si hovorila, den na smutok a potom znova vesela, lebo vsetko pride :slight_smile: ..... n
18. okt 2011 o 08:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ... nie je streda, ale nevydrzala som ..... fu tento krat som naozaj citila, ze to vyjde :frowning2:
18. okt 2011 o 08:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 kua hrdincim.... ale uz od piatej rana revem ako ....... :slight_smile:
18. okt 2011 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici kua hrdincim.... ale uz od piatej rana revem ako ....... :slight_smile:
18. okt 2011 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 Ahoj..kludne si porev...ja som na IVF nebola este, ale narevala som sa uz viac nez dost za 2 roky kazdy mesiac, niekedy fakt cele dni....uz sa mi aj stol podarilo doma rozbit od zlosti.....zostava len verit, ze vsetko bude ok, ale viem ake je to tazke a ani ja miestami uz neverim...
18. okt 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 ach zlatik... co povedat... moc by som si priala aby sa to este zmenilo...
18. okt 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ... verit musis, baby to sa urcite v ten spravny cas podari..... treba asi len trpezlivost a uvolnit .... Lindi a pekne ver, lebo bude a basta!
18. okt 2011 o 09:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok