Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pavolazuzana
23. okt 2011

@katka1177 dakujem velmi pekne. 🙂 🙂

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
depa
23. okt 2011

@silvinnka ahoj moja takže aj ty ideš na darkynu ja mam problem že vajička nemam dost vyvinute a preto musim na darkynu teraz ale musim počkat lebo čo som mala treti vklad to nevyšlo a teraz znova musim cez poistovnu dat navrh atd..takže až na rok ale už darkynu pre mna vraj doky ma takže neviem lebo poistovne su strašneeee opozdene oni sa s takymito vecami neponahlaju aj vlani skoro dva mesiace som čakala na schvalenie pravdu ti poviem dakedy už som na pokraji a najradšej by som do toho už nešla ale moj drahy vraj nech vydržim ja ti užaani sama neviem....ty ako

katka1177
23. okt 2011

@monikad ahoj... to ma mrzi...... ja tiez davam asi pauzu...upratat telo aj hlavu .... neboj vsetko sa podari v spravny cas 🙂

lenkalienka01
23. okt 2011

ahojte kočky, som z inej temy, ale kedze som dnes absolvovala ET-ko s dvoma embryjkami, tak som sem medi vas vtrhla 😀 nech mi to cakanie ubieha rychlejsie a prijemnejsie 🙂

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni73
23. okt 2011

@monikad Nevzdávaj sa, aj mne to vyšlo na 3.-krát. Uvidíš, podarí sa. 🙂

annamary27
23. okt 2011

@monikad ahoj,aj ja som mala pri druhom pokuse vložené 2vylievajuce blastocysty,ms neprišla a predsa sa nechytili hcg kleslo pri druhej krvi,pri krvej krvi som sa tešila ,že som tehu a po druhej som revala jak pavian,dali sme si pauzu,na detičky kukám každý den,lebo mi s nimi mamičky chodia do práce,takže nemám na výber a teraz po roku si idem po mrazáčikov.Držím Ti do tretice palčeky,hlavu hore 😉

pavolazuzana
23. okt 2011

@monikad Hlavu hore vyjde to neboj drzim prsty 🙂 🙂 🙂

annamary27
23. okt 2011

@moncibubu drž sa čerstvá čakatelka 😀 😀 😀 a nech to vyjde,tfuj-tfuj

annamary27
23. okt 2011

@lenkalienka01 len sa pridaj,rady popíšeme,ja som teraz síce minulá a zároven buduca čakaťelka,ale už som to 2krát zažila a dúfam,že do tretice to dotiahnem aj do konca 😵

katka1177
23. okt 2011

@monikad my mame tu istu diagnozu, kolko mas rokov? urcite to nevzdavaj, chvilu odpocin a uvolni telo, sliznicu si mala aku pred vkladom? Inac nam sa po prvom ivf podarilo aj s tym zlym spermiogramom otehotniet prirodzene, potom sa to sice neudrzalo, ale davam to za vinu silnym antibiotikam co som brala a vobec som ani nesnivala ze mozem byt tehu a tak sa to neudrzalo, takze to fakt nevzdavaj, pojde to , teraz chvilu odpocin od ivf ale skusajte skusajte.... 🙂))))... drzim palce ... psychika robi vela. ja po prvom neuspesnom som sa uvolnila, ze dame leto a po lete pojdeme na ket a vidis zadarilo sa🙂 ( aj ked neuspesne ale neva ) Potom som isla na ket a bohuzial nevysiel... asi mala sliznica ... tak hlavu hore!!!!

katka1177
23. okt 2011

@lenkalienka01 ... tak sa drzkaj a nech Ti to rychlo ubieha... to cakanie je dlheeeeee 🙂

silvinnka
23. okt 2011

@depa ahoj,hlavu hore a pevne nervy,nic ine nam zial nezostava...pokial mame tu moznost,musime bojovat aj ked je to niekedy velmi tazke....poistovne su v tomto strasne,ja som za kazdym na schvalenie vykonu a liekov pri mojich ivf. cakala necelych 10-12tyzdnov.Posledne tyzdne,som im vyvolavala a tlacila na nich...mne docent vravel,tiez ze niekoho by mal,ale nezodpovedala mojmu fototypu,preto som musela cakat....zajtra ma ta kocka OPU,strasne dufam,ze bude mat pekne vajka,ktore mi budu moct vlozit v sobotu 🙂) Ja som sa uz nejak psych. obrnila voci neuspechom,nepripustam si to a bojujem...mam toho vela za sebou a preto verim,ze toto ivf. bude mat pre mna stastny koniec 😉

veselavrba
23. okt 2011

Ahojte uz zajtra idem na prve testy ci som tehotna. ALe obavam sa ze nie, lebo dostala som menzes aj ked nieje taky silny ako som mavala. A dost ma boli brucho tak som zvedava. Ozaj mala to niektora tak?A robili vam aj sono alebo ultrazvuk ci ste o to nedosli?Dakujem za info.

lenkalienka01
23. okt 2011

@katka1177
@annamary27
diky za privitanie 🙂 Dnes bolo moje prve ET-ko, sice som mala 3 x IUI a 2 x stimulky na IVF,ale mi to stopli , lebo som nezareagovala. Tak som zmenila CAR, pretoze v tom predoslom ma pozitivne naladovali, ze sancu na vlastne dite nemam, mam nizke AMH a vysoke FSH a ze len darcovske. Ale, ja som to skusila este s mojimi, v novom CAR e mi dali sancu a mala som 4 foliky, 3 vajka, 2 z toho zrele, ktore sa aj oplodnili, a dnes transfer oboch jedno 8 bunkove- 1 kvality a druhe 6- bunkove- 2 kvality. Tak som mimoriadne spokojna. Uz len nech mi po tych troch rokoch vyjde pozitivny test 🙂 , ale toto je pre mna velky uspech a posunulo ma to o 10 levlov vyssie 🙂

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ursula5
23. okt 2011

@lenkalienka01 držím Ti moc palce, aby to vyšlo 😉

katka1177
23. okt 2011

@lenkalienka01 ... Ty si ako kopia mojej naj kamosky... tu v ba jej nedali sancu rovnake vysledky ako Ty, v Plzni ju nastimulovali 4 vajka, 2 oplodnili a dve vlozili, dnes je v piatom mesiaci🙂))))))))))...

katka1177
23. okt 2011

@monikad urcite to raz vyjde 🙂.... kua ten oktober bol fakt nedobry.... ja tiez negativna!... jar to rozkvitne uvidite... vsetkym vam babenky drzim palceky...... su to fakt nervy 🙂

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba držím palce,aby si mala pozitívne správy aj napriek krvácaniu 😉

annamary27
23. okt 2011

@lenkalienka01 a v ktorom Car ťa zavádzali?

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 dakujem ti ale nejako som negativne naladena uz od piatka tak neviem dali mi dve embryka tak aspon keby sa jedno uchytilo....

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba ja som tiež pri prvom ivf krvácala,preplakala som noc,ked to začalo a prvá aj druhá krv bola napriek tomu pozitívna,len to nedopadlo dobre a pri tretej krvi hcg kleslo,ale to nemusí byť tvoj prípad,ved niektoré kočky krvácaju aj pár mesiacov v tehu,ked maju mať ms.

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 len u mna je to tak ze som menzes mala aj dostat ale nejako sa to vyfarbilo tak ako to je.Takze le zajtra budem cakat .

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba ved aj mne to krvácanie prišlo v den ked malo,ešte si aj pamätám,že vtedy nejaké voľby,odvolila som a doma som sa bála ísť na WC,že čo tam objavím.Budem držať palce a zajtra napíš ako si dopadla. 😵

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 ok dakujem napisem a velmi si krvacala?Lebo zo mna idu teraz troska male kusocky, co doteraz esli.A dost ma boli brucho co nikdy ak nebolelo.A potom ti preslo to krvacanie?Za kolko asi? A co ti a to krvacanie povedal doktor?

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba ja som krvácala veľmi a aj zrazeniny,krvácala som takto silno 2dni,ked som išla na krv už som nekrvácala a nehovorili mi na to nič,len sestrička sa pýtala či ešte krvácam,ked mi brala krv.brala som utrogestan 3*2.

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 aj ja som brala utrogestan 3x2 ale ked som zacala krvacat tak som ich vyysadila lebo somevedela kolko mam brat oralne to mi nepovedali:(Tak to od dnes neberiem.A bola si aj tak tehotna?

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba ked to nevieš brať odspodu,tak sa to má brať v tej istej dávke orálne,vysadila som to až po tretej krvičke,ktroá bola negatívna.tehu som bola,ale hcg stupalo velmi slabo a potom kleslo,bolo to biochemické tehu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre