Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 aha ale tak snad sa nic nestane ked som to teraz vysadila.Ja som citalal ze e to dos silne ked to beries oralne ze je z toho dost zle

michelitta
23. okt 2011

Babenky caute 🙂 tak prosim pekne,tu je nejaka telepatia,ja som bola dnes poobede na nakupoch a brutalne som zacala krvacat,najskor to vyzeralo ze je to mix utrogestanu s menzesom,ale teraz je to cisty menzes..tie priznaky-prsia,a bolest v podbrusku boli evidentne kramove,presne jak som spomenula..do dnesneho rana som bola tak optimisticky naladena,ze jasne som tehu,ved jako inac uz po 3 rokoch a snad pan boh ma rad,ale to co sa mi stalo poobede ma uplne vyviedlo z omylu..navyse mne staci len jedna negativna myslienka a hned si ju privolam ☹ takze uz som volala teraz mojmu gyndosovi a zajtra idem uz na krv,vraj aj on ma zlu predtuchu..ze predtuchu!!😀 😀 Ved to je jasne,proste to nevyslo,to zas bude mat okolie radost 😖 baby drzte sa pri KETKACH,nech Vam to vyjde!my mame este dvoch,ale na tie pride cas asi tak po Novorm roku..chcem proste si este riadne zasportovat a vyvetrat sa z tohto celeho tu..som strasne sklamana,ale co uz,asi mi tam hore hovori,ze som neni pripravena..v piatok otvaram flasku a prichadzam nad ranom 😀

michelitta
23. okt 2011

@monikad ja mam presne to iste,doma relax,veget,s kocurmi,ziaden stres,ale to asi nie je o psychike,ale o stasti-nestasti..

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba ja som bola z toho len trošku oťapená,ked som to pár krát užila,no je to na udržanie tehu,takže na tvojom mieste by som to brala kým ti nepovedia v centre,že to máš vysadiť.

veselavrba
23. okt 2011

@michelitta ahoj ja som tiez dnes zacala krvacat ale nieje o uplne cely menzes ako mavam.Brala som utrogestan ale ten som vysadila kedze neviem ako som a kolko mala brat oralne ja som ho brala vnutorne totiz, ale zajtra idem na prvy tes krvi aj ked pochybujem ze som tehotna. :(

annamary27
23. okt 2011

@michelitta stalo sa,že aj po krvácaní boli kočky pozitívne a jedna ,ktorú poznám už má aj miminko,tak to nevzdávaj 😉

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 ok tak idem si teraz o 22 dat ako som si davala a mam zase dve si dat?ako som mala davku?Len neviem ci uz nieje neskoro:(

michelitta
23. okt 2011

@veselavrba the same shit 🙂 ja to tam proste budem pchat zospodu,aj ked to zo mna vyleze s tou krvou..ved to je znamenie/to krvacanie/ ze asi nieco potrebuje ist von..zbytocne si zatazovat zaludok,aj tak zajtra budem/s vediet na com som /si..mne je to uz jedno,dnes sa vyspim a zajtra vecer cvicim-myslienky pojdu do haja ☹

veselavrba
23. okt 2011

@michelitta len aby si si viacej neublizila

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba ja by som si to určite nasadila späť,daj si tolko kolko si si dávala doteraz,ved aj v papieroch je napísané,že sa to vysadzuje až po negatívnej krvi a tú ti ešte neurčili.

michelitta
23. okt 2011

@annamary27 zlato,si zlata,ale myslim,ze to skor boli kocky,ktore otehotneli prirodzene..ja som bola optimisticka doteraz dost,uz nechcem byt ani prinajmensom sialena a nahovrat si ze je to o.k. ak mas pravdu,boh Ta zehnaj,ale to by bolo ake perpetum mobile..drahy ten je zlaticko,on to berie,nic sa nedeje,ideme do toho znova,ale ja som tak sklamana,preco ja? neodzila som si toho dost?netuzila som uplne po detoch?ja uz neviem co mam spravit..asi mi treba nieco zobrat,aby pan boh mohol dat..no konecna,proste..

michelitta
23. okt 2011

@veselavrba
uz nemam co stratit Kati..a nemam si ako viac ublizit 😔 😔

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 ok tak si to idem teda dat a uvidim co to so mnou do rana urobi

veselavrba
23. okt 2011

@michelitta tak to ma mrzi ze ti to takto dopadlo :(

annamary27
23. okt 2011

@michelitta nie,nie bola to kočka z mojho prvého ivfka katuliks,krvácala -prvá krv negatívna-druhá pozitívna a už má bábo.

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba možno ťa to lepšie uspí 😀

michelitta
23. okt 2011

@annamary27 prva je aka? ak to bude zajtra negativne-teda zajtra to bude negativne,a potom uz na ziadnu inu nepojdem..to ako isla,prva-druha?

annamary27
23. okt 2011

@michelitta u nás v centre sa chodí na 10ti a aj na 14ti den na krvičku a ja som bola dokonca aj tretíkrát na krvi,lebo mi hcg stúpalo pomaly.

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 snad ano uvidim akurat som si dala 2 podla davky 🙂dnes som vynechala len rano a poobede.A rano o 6 si musim dat.:(Tak som zvedava.🙂 a tebe robili aj sono hned v ten de ked ti brali krv?

annamary27
23. okt 2011

@veselavrba nerobili.
@michelitta kočky idem spať.....držím Vám palce ny zajtra .

veselavrba
23. okt 2011

@annamary27 dakujeme 🙂

michelitta
23. okt 2011

@annamary27
ja som mala ist v stredu na 14 den /doktor povedal ze nemusime ist do centra,ale k svojmu gynek s ktorym on cooperuje..to akoze mam ist aj na 14 znova? myslim,ze zajtra to bude realne a to bude 12 den,nie?diki za odpovede..

ursula5
23. okt 2011

@michelitta ahoj, tak čo ako sa cítiš??? kedy máš mať výsledky? držím palce 🙂

ursula5
23. okt 2011

@michelitta prepáč už som čítala ..... tak predtuchu máš ako ja ☹ to ma mrzí ale musíš ísť ďalej a pokračovať v boji, budem držať palčeky 😉

lenkalienka01
24. okt 2011

@annamary27 Reprofit Brno

lenkalienka01
24. okt 2011

@ursula5 dakujem....si mi nejaka povedoma, chodila si do Heliosu Martin ??

lenkalienka01
24. okt 2011

@katka1177 juj, mohla by som ju skopirovat uplne 🙂 😀

lenkalienka01
24. okt 2011

@monikad tiez sa stotoznujem, ze je to o stasti a prirode

ursula5
24. okt 2011

@lenkalienka01 áno chodila som do Heliosu 🙂

katka1177
24. okt 2011

@michelitta budem drzat silno palceky....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre