• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
@alibabaa ..ahoj..tak u teba som si myslela, že ti dnes povedia dobrú spávu. Držala som ti palce...no je mi to ľúto... :frowning2:
24. nov 2011 o 18:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska74 zavisi od centra. ja idem najskor v januari, ale to si este rozmyslim, uvidim ako to budem citit, nebudem nic silit...
24. nov 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 diky za palce... :wink: ale setri si ich este budu potrebne pri KET :wink: :wink:
24. nov 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa aha, ja mu mam zajtra volat, ja by som isla najradsej ci najskor,nemam chut to natahovat .....ale neviem kolko mame mrazacikov
24. nov 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska74 a to ti nepovedali? ja som si mala volat, ze kolko nakoniec mrazili.
24. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa nie,lebo uz bol mimo ordinacie,tak ze mam zavolat zajtra a na vsetkom sa dohodneme. Kolko mas mrazacikov? ja jedno dievcatko uz doma tak mam,necakala som ze to teraz nevyjde :(
24. nov 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 bohužiaľ, ja tie negatívne správy počúvam už rok, presne pred rokom som bola na prvom IVF, 4 pokusy a všetky negatívne. Už nemám mrazáčikov, musím začať od znova, bojím sa, že nemám síl pustiť sa do toho znovu. Rozmýšľam aj nad iným centrom, poraďte babenky!!! Viem, že nikde mi nedajú vačšiu záruku, že sa to podarí, ale mám pocit, že tam kde som chodila mi uniklo vela informácii. Chcem lepší prístup a viacej komunikovať s lekárom. Tu na fóre som sa viacej toho dočítala za dva týždne ako dozvedela v centre za celý rok. Ak máte dobré skúsenosti s nejakým centrom, dajte mi vedieť. Ďakujem!
24. nov 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu a do ktoreho centra chodis, ked pises, ze si mala malo informacii?
24. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska74 mame 3 snehuliacikov :slight_smile: tak snad jedno z nich sa chyti :slight_smile:
24. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loriana SPLN Košice, Dr. je veľmi málo komunikatívny, sestrička je úžasná, ale on toho nepovie veľa....neviem ani akú sliznicu som mala a ani koľko bunečné embryjka mi vkladali, keby som o tom vedela, pytam sa ho, ale uz je neskoro...
24. nov 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, dnes sa ma opytala jedna znama ze ci mi po negativnom IVF robili nejake vysetrenie na objasnenie neuspesnosti. Pytala sa ma ci mi neposlali krv do Prahy. Povedzte mi na toto svoj nazor. Dik za vsetky odpovede
24. nov 2011 o 19:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka321 @alibabaa @jaja101 @ursula5 dakujem za povzbudenie ženy. Je to veľmi ťažké ale snažim sa isť dalej a v kutiku duše dúfam že sa stane zázrak... Tak uvidím v utorok :frowning2: Držim vam paste
24. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@marylinlu ja som tiez presla tym ako ty...IVF -ICSI 3 krat KET vsetko neuspesne. Rok pauza zacali sme a hned sa podaril ET. Nevesaj hlavu.... :wink:
24. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nurili blahoželám!!! isto? nie som jediná? a kde chodíš do akého centra?
24. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili a robila si niečo iné ako predtým??? Pýtam sa, lebo keď sa na to dám, asi budem musieť zmeniť niektoré veci...Ostala si v tom istom centre ?
24. nov 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
splnKE
24. nov 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu a co by si chce zmenit? ja som bola v psychicky a zdravotne v pohode a asi to stacilo, nie sme este za vodou ale to nie sme 9 mesiacov....
24. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili Takže v Splne? chodím tam rada kôli sestričke, dr nie je zly, len keby viacej komunikoval.....
24. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nurili ale aj tak si mi dala nádej, ďakujem pekne a držím palce, nech ti to vyjde až do samého konca!!! :slight_smile:
24. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu ahoj...chápem ťa a viem o čom píšeš...ja som na tom podobne. My sa s partnerom snažíme o bábo už takmer 8 rokov, bola som 2.x na IUI a teraz v septembry na 1. IVF...tak tiež negatívne. Presne to isté je u mňa..ja som sa na tomto fore tak isto viac dozvedela ako od lekára. Pri IVF mi nepovedal, koľko sú bunkové, akú veľkú mám sliznicu...ba ani to, že treba viac piť a oddychovať...proste nič z toho...Ja chodím do SPLN v Košiciach Stále to skúšame prirodzenou cestou..no bohu žiaľ nič....tiež som z toho veľmi zúfala...Od nového roka ma čaká znova ten kolobeh, preto že nemám žiadnych mrazáčikoch..Pred IVF som mala len 3 vajíčka a z toho mi vložili dve..jedno bolo na nič...a aj tak to nevyšlo...Takže viem ako sa cítiš a čo prežívaš...Tu na tomto fore je veľa babeniek, ktoré sú na tom podobne, ba niektoré ešte horšie...Bola by som fakt najradšej, keby sa to podarilo všetkým, ktoré túžia nosiť bábätko pod srdcom...pre mňa je to najväčšie prianie... Ja som si toho vytrpela až- až...a veľmi to pôsobí aj na psychiku, hlavne ked sa dozviem, že tá alebo oná napr. z rodiny čaká bábo a viem, že je to pre tú osobu bud záťaž, alebo si to dá vziať...takže asi tak...
Ak sa smiem opýtať, do akého chodíš centra ?
24. nov 2011 o 20:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marylinlu teraz som si všimla, že chodíš do toho istého centra ako ja...prepáč...
24. nov 2011 o 20:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 určite máš taký istý názor na dr ako ja, či???
24. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu áno...taký istý...ako je v pohode, nieje zlý, je stále vážny a nikdy nič nepovie. ba ani počas zákroku mi nepovedal, koľko bumkové embrya ,veľkosť sliznice...proste nič..Ani po negatívnom výsledku nepovedal nič, kde sa stala chyba, prečo to nevyšlo....Hoci ja mám v papieroch nezistenú príčinu neplodnosti...čo sa týka sestričky je hotový anjelik..stále vysmiatá a pôsoby príjemne...Smiem sa ťa opýtať aký je problém u vás..?
24. nov 2011 o 20:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 u mňa je všetko ok, môj manželík má oslabené spermijky, takže u nás jedine ICSI bolo ponúknuté. Tak isto sa cítim, čo sa týka sestričky a dr. Keby sa aspoň opýtal ako sa máte, ako sa cítite? nič osobné a nič také, čo by človeku dávalo nádej na ďalší pokus. Na jednej strane by som rada zmenila centrum, aby som vedela ako to chodí niekde inde, či je lepší prístup zo strany lekára a na druhej strane by som ostala tam kde som, lebo to už tam poznám, aj oni mňa a je to aj najbližšie čo sa týka cesty z môjho bydliska. Tak neviem ešte čo budem robiť.
:confounded:
24. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky tak vam posielam večerné tehu vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
24. nov 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@marylinlu Chápem...mne tiež vyhovuje chodiť do toho centra, kedže je najbližšie...Trvalí pobyt mám v Ke, ale bývam v Trebišove. Ale zasa by som šla inde,pretože ma zarazilo, ked som sa od viacerých babenkách z tohto fora dočítala, aké majú bunkové, veľkosť sliznice..Bol to šok, pretože ja som nič podobné od DR. nepočula. Pri vklda mi povedal len toľko, že sú obe embrya krásne..nič viac..Ja dokonca ani neviem, kde je chyba u mňa, pretože mám napísané:nezistená príčina....moja polovička má spermiogram v poriadku. Ale mám pocit, že mne spôsobuje neplodnosť štítna žľaza...tak neviem teraz čo dalej, ale čakám na výsledky z krvi od endokrinologa a som zvedavá či nasadí liečbu, lebo som mu spomenula, že sa snažíme o bábo, no nejak sa nedarí..
24. nov 2011 o 21:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukucka78 ...ach ach...keby sa to dalo takto...bolo by to fakt super.....si zlatá... :wink:
24. nov 2011 o 21:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu no to mi je ľúto, tu viem všetky tieto info ... :(((
24. nov 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili gratulujem !!!
24. nov 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ,...blahoželám...potešilo ma, že je tu niekto, kto chodí do toho centra kde ja a že sa podarilo... :slight_smile: :wink:
24. nov 2011 o 22:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok