Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
24. nov 2011

Tak vám prajem všetkým dobrú noc a sladké sníčky no hlavne pozitívnu myseľ.... 😉

jaruska74
24. nov 2011

@marylinlu ja chodim na gyncare KE a som spokojna, uz jedno babatko mam,ale chceli sme surodenca.no zial este to nevyslo :(

moja72
25. nov 2011

@jaja101 tak dnes som spravila test a bol negatívny ☹ ☹ ☹

jaja101
25. nov 2011

@moja72 to ale nic neznamema...ver mi.vcera som sa rozpravala s kamoskou,bola na KET a mala nsgat.test do piateho tyzdna a bola tehotna....len v krvi jej ukazalo.aj spinila cely cas...tak neboj,vseto bude ok,a nic ine si nepripustaj.este proste bolo na test skoro.mala si aj PK?

moja72
25. nov 2011

@jaja101 nie som si istá, či sa to ešte zmení ☹ hej mala som PK.

jaja101
25. nov 2011

@moja72 vela bab tu pise ze test negat a v krvi bolo hcg..tak ziadne stresy.. 😉 😉 😉

jaja101
25. nov 2011

@moja72 zmeni,neboj...ved si ani nekrvacala...tak to je dobre.kedy mas krv?

jajka1980
25. nov 2011

@ursula5 ..ahoj..Tak všetko naj....k tvojím dnešným meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky, peňazí a všetkého po čom túžiš...hlavne nech je to pozitívne....a na 14.deň super správička... 😉 😵

jajka1980
25. nov 2011

Samozrejme všetko naj...prajem všetkým Katarínkam..... 😀

moja72
25. nov 2011

@jaja101 zatiaľ som nešpinila ani nič podobné, ale v pondelok by som mala dostať MS tak uvidím 😒 na krv som sa objednala u svojho dr. na stredu, no povedali mi, že výsledky budú až v pondelok a ja musím vo štvrtok do centra napísať výsledok TT 😒

moja72
25. nov 2011

@jaja101 a ty sa máš dnes ako?

demizon
25. nov 2011

tak krv odovzdana a teraz uz len cakat...

jajka1980
25. nov 2011

@demizon ..držím palce.... 😉

demizon
25. nov 2011

@jajka1980 Dakujem

jajka1980
25. nov 2011

@demizon nieje zač..snád napíšeš len pozitívnu správičku... 😉 🙂

demizon
25. nov 2011

@jajka1980 no to uvidíme...

jajka1980
25. nov 2011

@demizon treba veriť a myslieť pozitívne... 🙂

timmka
25. nov 2011

baby dnes som testla, sice az teraz cez obed a je tam duch, ale som 9 den po ET, nemala by byyt silnejsia? vid. moj album, dufam ze je vsetko v poriadku

alibabaa
25. nov 2011

@timmka jeeej .. ja som ani takeho dusika este nevidela na TT.. uz bude len a len silnejsi a silnejsi.. 😉

timmka
25. nov 2011

@alibabaa dufajme, ze bude silniet, tolko si musime toho prejst aby sme sa dockali takeho krasneho daru 😉 😵

jajka1980
25. nov 2011

@timmka ..Blahoželám...neboj..bude deň čo deň tmavšia... 😉

demizon
25. nov 2011

tak som neni o moc mudrjesia...HCG je nizke / cislo neviem / a nemozu potvrdit ani ze som tehotna a ani ze nejsom :( kontrolny odber v pondelok...takze zase len cakanie...toto iste som uz zazila v lete minuly rok a skoncilo to negativne...

sijust
25. nov 2011

@timmka ahoj ja som testovala 11den po ET a tiez bola ciarka slaba a na 14den som mala hcg take,ze to vyzeralo na dvojky...skus este pockat aspon dva dni,aby to nemohol byt este pregnyl...drzim palce,aby to bolo tehu 😉

alibabaa
25. nov 2011

@demizon drzim ti silno palceky aby to bolo ok... a vysledok na ktory tak tuzobne kazda ocakavame 🙂

demizon
25. nov 2011

Ono je hrozne tazke verit, ked uz raz som podobne zazila...ale ako citam nejake clanky o hcg tak po 14 dnoch od oplodnenia su hranice 3 - 460 jednotiek, skoda ze som sa neopytala kolko som mala...

demizon
25. nov 2011

@alibabaa dakujem

jaruska74
25. nov 2011

@alibabaa tak dnes som zistila ze nemam uz ani mrazaciky :(

jaja101
25. nov 2011

@moja72 aj ja mam krv v stredu,tak budeme na seba mysliet 🙂 .ja dnes vela lezim,boli ma to brucho ako na menzes,ale to uz od utorku,tak neviem....ja neviem ako sa to rata,kedy mam dostat......poslednu menstruaciu som mala pred 31 dnami,ale vraj sa to rata inak.....

fredinek
25. nov 2011

ahojte babenky chcem sa opytat dnes som podstupila transfer embrya po druky krat a čitala som že sa odporuča mat v den transferu pohlavny styk ake mate skusenosti.dakujem

nurili
25. nov 2011

@marylinlu no ked tam idu zienky ktore to maju uz vsetko naslapane, zaklad ti povie, comu nerozumies vysvetli no a radsej tak ja by mal mlatit prazdnu slamu. No a sestricka je fakt zlata. Oni sa nasli.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre