Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nurili
25. nov 2011

@marylinlu dakujem pekne aj tebe zelam skore otehotnenie.... 😵

nurili
25. nov 2011

@kukucka78 aj ja k tebe....nech nam to vydrzi az do sameho konca, tfuj, tfuj...

nurili
25. nov 2011

@jajka1980 a je nas viac, urcite.... 😉

timmka
25. nov 2011

@sijust ahoj, ale ja som pregynl mala pichnuty este pred opu 8.11 a to len 1500 lebo som mala ohss, tak lekar nechcel riskovat, presne taku slabu? zda sa mi velmi slabucka na 9 den

sijust
25. nov 2011

@timmka neplas sa,ved ja som mala taku slabu na 11den...a na 14ty den hcg 980...bude to dobre,uvidis 😉

timmka
25. nov 2011

@sijust boze, len aby si mala pravdu lebo jedna kocka okomentovala, za mala taku istu a krv negativnu

sijust
25. nov 2011

@timmka neboj sa,fakt som mala taku slabucku,bala som sa,ze z toho nic nebude,ale to hcg bolo obrovske...kedy ides na krv?

timmka
25. nov 2011

@sijust v pondelok 😒 a cakas babo, davala si si len jedno?

timmka
25. nov 2011

@sijust skusim este v nedelu, ci bude silnejsia, ked bude, tak budem spokojna 😉

staga
25. nov 2011

@fredinek ahoj, mne lekarka povedala ze 10 dni nemoze byt sex ☹

staga
25. nov 2011

@demizon drzim vsetky palce co mam a drzim aj tie susedove 😀

marcela255
25. nov 2011

ahojte baby, ja som 7 deň po transefere a dne
s som začala špiniť. stretli ste sa niektorá s tým hrozne sa bojím

jajka1980
25. nov 2011

@marcela255 ahoj..pokial len špiniš, je to v pohode...môže to byť z toho, že sa zahniezduje embryo..neboj...

timmka
25. nov 2011

@jajka1980 a mala si PK? ja si tiez myslim, ze pokial len spinis, tak nevadi, urcite sa len uhniezduje, drzim palceky

jajka1980
25. nov 2011

@timmka áno mala som...tak držím silno palce, aby to bolo pozitívne - teda zahniezdovanie...kolko ti vložili? Jedno ?

timmka
25. nov 2011

@jajka1980 tak to bude uhniezdovanie, ja som si dala vlozit len jedno pre ohss, viac som nemohla, a dnes som testla, som 9 den a mam ducha, tak asi aj ja som mala na cca 7 den uhniezdovanie, brusko ta neboli, mna bolelo, ale ina ako na mrchu, aj zo spodku ma take nieco rezalo, ale len chvilkami, prsia ta nebolia? mna bolia.....no uvidime, ale verim ze si tehula, skus o 2 dni testnut, ja som testla aj vcera a mala som slabeho ducha na rapiclear a dnes na mamatest 😉

jajka1980
25. nov 2011

@timmka ahojky..prepáč, ale ja nie som tehula...ja som mala vklad v septembry, no nevyšlo to...všimla som si, že ty si písala pre marcelu255 a omilom si klikla na mňa a ja som sa tým pomýlila tiež....čiže ten odkaz je pre
@marcela255 ...ale nevadí..zmýlili sme sa navzájom...ale držím palce....obom....teda všetkým z tohto fora... 😉

timona
26. nov 2011

baby, chcem sa poradit...som v priprave na KET, dnes 16.deň, asi tyzden beriem estrofen 2x3 tbl., vcera som bola na kontrole, ale Dr. sa nepaci moja sliznica, vraj je nekvalitna a dohodli sme sa ze pridem v stredu na dalsiu kontrolu a pridal mi este Siofor...ale mne sa zda ze je to velmi dlho brat tak vysoke davky estrofenu a v posledom case ma pobolieva hlava a obcas mi je na zvracanie, asi z tych hormonov. Rozmyslam ze lieky vysadim, lebo mozno aj tak z toho KET-u nic nebude a bojim sa aby mi tie hormony neublizili...a ze to skusim niekedy v novom roku, neviem co mam robit...brala ste niektora estrofen vo vysokych davkach tak dlho?

marvilka
26. nov 2011

@timona ahoj, ja som brala pri stimulacii estrofem 3 dni po 1-0-0, potom 5 dni po 2-0-2 a 21 dni po 2-2-2 to uz som mala potom krv-tehotensky test, kde sa mi tehotenstvo potvrdilo a doktorka mi kazala stale uzivat kazdy den 2-2-2 to som po teste uzivala este dalsich 21 dni. a potom mi zase postupne znizovala davky ako na zaciatku.... cize ked si to tak zoberies, celkovo uplne so vsetkym som uzivala estrofem 55 dni ak som dobre ratala 🙂 a to vacsina z toho som brala vlastne 3xdenne po 2 tabletky 😉
pisala som to asi ako madar, ale snad sa da pochopit 😀 😀 😀 😀

silvinnka
26. nov 2011

@timona ahoj,ja som brala estrofem 3x2 tbl 38 dni a az po pozitivnom teste mi ho vysadili,pri vklade som mala sliznicu len 7,5 ale na vklad to stacilo a mimi sa pekne uchitili....inak ja som mala pri estrofeme velmi silne migreny z ktorych som obcas zvracala a dost sa mi tocila hlava....lieky urcite nevysadzaj 😉

annamary27
26. nov 2011

@timona ahoj,ja beriem estrofem 3*2 od 1dna cyklu a teraz som už 8den po Ket a ked to bude pozitívne,tak ho budem breť ešte dva mesiace plus beriem od 14dna cyklu aj utrogestan.Ja som asi nejak špéci odolná,lebo mne ani pri IVF ani pri Ket nemala vedlajšie účinky z hormonov.Držím palce,aby to dopadlo dobre.

annamary27
26. nov 2011

@staga mne po neuspešných ivf robili v centre test na protilátky,potom ma poslali na hematologiu kvoli zrážanlivosti,moja gyn mi urobila aj štítnu žľazu a toxoplazmozu.

annamary27
26. nov 2011

@ursula5 ahoj,ako sa máš?ty si fakjt poriadne obmedzila PC,nikde ťa tu nevidím?kolko knižiek máš už prečítaných?všetko o.k? 😵

kamillka100
26. nov 2011

baby na 10 den po PK nie je test velmi slabucky? napiste mi pravdu, prosim

loriana
26. nov 2011

@marcela255 ahoj marcela, ja som iba 3 den po transfere, modlim sa, aby som nezacala spinit, drzim ti palce, aby to bolo ok, kam chodis?

loriana
26. nov 2011

@kamillka100 no ja si osobne myslim, ze je super, ked tam vôbec nejaku druhu ciarku mas! ja som 3 dni po prvom ET a myslim si, ze bude fajn ju tam mat vôbec v takomto stadiu na 10 den, ale prikazali mi, robit si ho na 12 den, tak este vydrt tie dva dni, hadam bude silnejsia, podla mna je to ok!

kamillka100
26. nov 2011

@loriana joj, keby si mala pravdu a konecne to vyslo, ale strasne sa bojim, no v pondelok idem na krv, tak uvidime

loriana
26. nov 2011

@kamillka100 drzim velmi palce !!!

sijust
26. nov 2011

@timmka drzim palce 😉 dali sme vkladat jednu blastocystu...som v 10tt 🙂

katka1177
26. nov 2011

@timona Ja som ho brala tuším 20 dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre