Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sycyla
15. jan 2012

pocujte baby, ja som na tomto pokeci len kratko, ale existuje tu aj niekto, kto po ICSI alebo IVF otehotnel????

bolo by to super, aspon by som si myslela ze mame aku taku nadej 🙂

silvinnka
16. jan 2012

@sycyla ja cakam dvojicky po tretom ivf 😉 trvalo to dlhoooo,treba byt trpezlivy a nevzdavat to,aj ked sklamanieá su velmi tazke ☹

jajka1980
16. jan 2012

@annamary27 ..Tak je mi to veľmi ľúto...

jajka1980
16. jan 2012

@sycyla ..tak to máš pravdu...je jedno či vie žena kde je chyba alebo nie...ked sme stále na nule...

jajka1980
16. jan 2012

@sycyla Tak dúfam aj ja ,že sa to tento krát podarí...a to nielen nám ale aj tebe a všetkým z MK... 😉

deinad
16. jan 2012

@sycyla urcite je tu vela kociek, ja som si s par pisala, co cakali alebo uz mali dvojicky po ET alebo KET, takze urcite je tu vela kociek, co boli uspesne. Ono na druhej strane asi nie je vela tych, ktorym sa zadarilo na prvykrat, len treba obrovsku davku trpezlivosti, niekedy sebazaprenia, dovery v samu seba a hlavne vela pozitivneho myslenia, ze raz sa to podari 😉

annamary27
16. jan 2012

@gaganka81 ja ked som dostala krámy som mala slabo pozitívnu krv ,potom len trošku stúpla a na tretíkrát totál klesla

annamary27
16. jan 2012

@sycyla je ich tu kopes,ale tie sem už moc neprispievajú,lebo už maju krpcov doma a nemajú čas sem chodiť alebo chodia do inej témy,ver mi,poznám ich kopu 😀 😀 😀

camelco
16. jan 2012

@sycyla určite máte nádej, je tu plno báb ktorým to vyšlo aj hneď na prvýkrát, takže nezúfaj, len mysli pozitívne, mám síce IVF+ICSI nevyšlo ale verím tomu, že tentokrát to výjde, už žiadne negatívne myšlienky 😉

camelco
16. jan 2012

@silvinnka gratulka, hlavne nech je všetko v poriadku, nech ste zdravučký, držím palce 😉

jajka1980
16. jan 2012

@silvinnka ..Ahojky..gratulujem z celého srdiečka..a prajem aby ste boli všetci traja zdravučky.. 😉

sycyla
16. jan 2012

@silvinnka jej, blahozelam....a velmi ta obdivujem a aj vas vsetky baby tu...ja som po prvom nevydarenom pokuse a nemozem sa z toho pozbierat....to si radsej ani nechcem predstavit ako mi bude po dalsich ☹

inak, ako sa Vam to nakoniec podarilo? zmenili ste liecbu, alebo nieco podobne??

dahra
16. jan 2012

@sycyla ahoj, ja som pripad, co som otehotnela z 1.IVF. Mali sme ICSI. Len jedno kvalitne vajicko, ktore sa oplodnilo, ET na 3.den. Ja mam endometriozu, len jeden vajecnik a manzel 100% teratozoospermie.

sycyla
16. jan 2012

@deinad dakujem za pozitivnu energiu 🙂 ako si na tom ty??

sycyla
16. jan 2012

@annamary27 😀 aha no ano , oni sa uz presunuli na oddelenie mamiciek 😀 no ale mohli by tu sem tam skocit nas trosku podporit, nie?

sycyla
16. jan 2012

@camelco ahoj Camelco 🙂 budeme si navzajom drzat prsty...ako sa inak citis??

sycyla
16. jan 2012

@dahra blahozelam 🙂 tak to je super....ja to este nevzdavam, lebo mame zamrazene embryjka, tak snad to vyjde 🙂

michelitta
17. jan 2012

@annamary27 ahooj čo máš nové moja? nemala si ísť teraz niekedey na KET či sa mi to mari?drz sa!!!

silvinnka
17. jan 2012

@sycyla musis byt silna 🙂) na mne poskusali mix vsetkeho mozneho,nakoniec sme to riesli cez darcovske vajicka a hned db´ve na prvy krat sa uchytili a 5 blastocyst mame este zamrazenych 🙂) akurat mam velmi tazke a rizikove tehotenstvo,viacej som v nemocnici nez doma....co uz ,aj to patri k tomu 🙂)

moncici
17. jan 2012

Ahoj neviete mi poradiť som po 2 neuspešnom IVF minulý mesiac teraz mi mešká 4 deň menštruacia ,neviem či mám zavolať lekárke nech pichne injekciu alebo počkať,aj ked si myslím že je to možno tými hormonmi čo som brala a moje telo zblblo mavam pravidelne Dakujem za radu ☹

sijust
17. jan 2012

@sycyla nam sa podarilo hned prve IVFko+ICSI...a vkladali len jedno 🙂 drzim palce

brita
17. jan 2012

@sycyla Ahoj, tak napr. nam sa to podarilo az na 9.pokus a medzitym sme skusali milion inych veci. Mali sme IVf s darkynou, samozrejme ICSI. Este nam zostala jedna zamrazena blastocysta.
@silvinnka Ahoj Silvinnka, aj ja cakam dvojicky, ale som pozadu za tebou, este len v 8.tyzdni. Mozem sa pytat, ake mas problemy a ako ich riesis? Dakujem krasne.

ma77
17. jan 2012

@moncici Ahoj skus ešte počkat ja som tiež mala pravidelny menzes ako hodinky a po ET a Ket mi začal blbnut stale meška dostanem až na 34dc čo predtym som mala na 26dc to fakt asi telo zblblo od tych hormonov 😠

moncici
17. jan 2012

@ma77 Dakujem počkám aspon týždeň

annamary27
17. jan 2012

@michelitta na Ket mi už neostali po novembrovom pokuse bojovníci....pred sviatkami sme podpísali 3.ivf,ale ešte nevolali,že by to bolo podpísané,chodíme k homeopatovi a možno to ivf by sme si nechali až na druhý polrok ak dovtedy motyka nevystrelí 😀

annamary27
17. jan 2012

@moncici mne meškala po druhom ivf 13dní a tiež ju mávam pravidelne..

ursula5
17. jan 2012

@sycyla ja čakám teraz, mali sme 1.IVF+ISCI prvý vklad nevyšiel, KET vyšlo takže na druhý krát, takže ver a bojuj 😀

deinad
17. jan 2012

@sycyla ahojky, tak ja zatial bohuzial patrim medzi tie menej stastne...v oktobri 2010 som mala 1.OPU - 5 vajok, 1.ET nevysiel (1vlozene), 2.KET nevysiel(1vlozene), 3.KET (2 vlozene) otehotnela som ale v 10tt MA, 4.KET(1vlozene) dalsie tehu ale MA v 8tt. v decembri 2011 2.OPU - 3 vajka, dalsie ET (2vlozene) bohuzial dostala som mrchu, krv negativna, 1 vajko mam zamrazene takze s januarovou mrchou ked pride zacinam pripravu na KET. ak by toto nevyslo potom ma caka 3 cyklus cely od znova. Tiez som bola na dne, ale povedala som si, ze sa musim pozbierat, najst v sebe silu bojovat dalej a hlavne ked citam tu osudy vas ostatnych, tak ma to este viac povzbudzuje, aby som bola aj ja pre niekoho oporou, ako mne su doteraz kamosky z MK a tie su uz tehu alebo maminy 🙂

sycyla
17. jan 2012

@silvinnka uff...tak to teda vydrz nejako...drzim ti prsty....kedy mate termin porodu?....ako ste inak riesili darcovske vajicka? my sme o tom dlho debatovali s manzelom, este pred odberom, a zvazovali sme ci by sme v pripade neuspechu adoptovali vajicka alebo spermie, ale nakoniec sme sa dohodli, ze ak sa podari pouzijeme svoje, ak nie, tak adoptovat nebudeme.....aj ty si sa tazko rozhodovala???

sycyla
17. jan 2012

@sijust dakujem a blahozelam ti 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre