Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
26. jan 2012

@zarabono Vdaka za rady...ja ešte len síce čakám na odpoved z poisťovne, ale som vdačná za rady... Ako mne ten čaj chutí, ved nieje na nom nič zlé..čisto bylinky..ale ten olej..tak to je už niečo... 😀
A NIEJE ZAč... 😉

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Tak presne tak...ešte že tam je tá lyžičky medu..lebo by som asi hodila tyčku...z toho oleja.. 😀

gerdusha
26. jan 2012

@zarabono ,

to o tom mlieku som este nepocula, to fakt??? 😀 😀

zarabono
26. jan 2012

@jajka1980 tak dufam,ze sa poistovna skoro ozve a potom moooc drzim palceky 😉 caj mi bol horky,ale tak da sa.horsi bol ten olej a ani ten med nebol neviemco.moooc sladke 😝

zarabono
26. jan 2012

@gerdusha uz si zas tu 😀 hej,niekde som to tu citala,ze rady pred ivf.tak pri poslednom som skusila hadam vsetko.ale musim povedat,ze som cvicila predtym aj mojzisku dlho a chodila na rehabky 😉

gerdusha
26. jan 2012

@zarabono

ja som uz tiez citala vselico, co "pomaha"...ale toto o tom mlieku som este nikdy nepocula 🙂

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 to veru hej...ja akurát obedíkujem...a ty sa nechystáš....??? ja jem veľmi máličko aktuálne ale veľmi často🙂))))

jajka1980
26. jan 2012

@zarabono Tak mám volať do SPLN-u na budúci týždeň. Mala by už tam byť odpoved a potom hop do boja...len škoda, že nemáme mrazáčikov, takže všetko absolvovať od znova...
No ten čaj je trocha horkejší, kedže nedávam cukor, no dá sa...ako s cukrom by bol lepší..ale čo už..med mám fajny sladučký..ale olej..to je iná káva.. 😀 😀 😀 😀

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Prajem dobrú chuť...My budeme obedovať o chvílu...No tiež toho veľa nejem, kedže nemám ani chuť a ani čas.. 😀 Je to normálne, ked papáš menej, ale za to častejšie...hlavne nech ste všetci v poriadku, rastiete a priberáte...a hlavne zdravučky... 😉

zarabono
26. jan 2012

@gerdusha ja ani neviem,kde som to tu citala.tusim nejak priprava pred IVF sa to volalo.tam bolo,ze ake vysetrenia treba a aj taketo babske rady.a na vajecniky som si davala femi kvapky,stimuluju cinnost 😉
@jajka1980 tak nech ta cakaju buduci tyzden len dobre spravy.no je to veru nic moc,ked musis od zaciatku.my sme teraz mali prvykrat dvoch mrazacikov 😉

jajka1980
26. jan 2012

@zarabono Snád príde, tá dobrá správička zo SPLN-u..No je to škoda, že nemáme mrazáčikov...ale nevadí...až na tie injekcie..všetko v pohode. 😀
Super, ked ste mali 2.mrazáčikov.. A ty čakáš jedno alebo 2. bábätka? Ak sa smiem opýtať, kedže ste predpokladám vkladali obe.. 😝

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 ďakujem🙂)) aj Vám dobrú chuť prajem...už ani neviem čo mám furt variť... ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 daj rady 😀 😀

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Nieje zač..aj my dakujeme...Ja som varila mäsko na šťave a zemiaky...a zajtra budú buchty na pare asi..Polovička ich miluje..No máme ako zákusok pizzové rožky.. 😀

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 Mňam....hlavne na tie buchty....sakra...to by som si šupla....ja som robila pizzu a porkovú polievku....ale buchty neviem robiť☹((((

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Mňamky...ja som polievku nevarila, lebo máme ešte morčaciu..domácu. Je výborná..Buchty sú veľmi jednoduché..Nájdi si babičkine recepty a tam maš všelijaké recepty.. No ak chceš a máš čas..kľudne dôjdi..urobím niekoľko buchtičky na vyše.. 😀 😀 😀 😀

zarabono
26. jan 2012

@jajka1980 vkladali sme dve,ale mame len jedno.a este tych dvoch mrazacikov mame.
a ja myslim,ze to vsetko hravo zvladnete 🙂

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 keby to nebola taká dialka, tak dva krát by si mi hovoriť nemusela🙂))) hih...asi budem musieť vyskúšať...

84matulik
26. jan 2012

@zarabono gratulujem🙂))

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 výborne, ďakujem🙂)) vyskúšam...

zarabono
26. jan 2012

@84matulik dakujeme,aj ja tebe k dvojkam a pariku 🙂

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Ja ked som ich robila prvý krát, mala som tiež obavy ako sa mi podaria, no vyšli výborné..a cesto krehučké..lenže ja používam sušené droždie..nie kocku..z tej kocky ked som robila, bolo cítiť kvások(droždie), no zo sušeného nieje cítiť vôbec..
Máš pravdu, škoda, že bývaš tak dlho...ja mám rada, ked niekto príde...a pravdu povediac, pohostím slušne.. 😀

jajka1980
26. jan 2012

@zarabono Vdaka..a ešte raz blahoželám... 😉

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Nieje zač..podľa tohto receptu sú fakt výborné.. 😝

84matulik
26. jan 2012

@zarabono ďakujem🙂)))

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 no musím teda sušené kúpiť, niečo na tom bude...ked som včera robila pizzu tak nie a nie vykysnúť....tak možno sa mi bude aj lepšie robiť so sušenými.....vyskúšam...dobrý typ... 😀 😀 😀 😀 😀
no škoda, ja by som rada prišla....a jednu buchtičku spapala🙂)))

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Tak sušené je trocha drahšie ako tá kocka, no oplatí sa...fakt..
Keby si prišla...ponúknem ti aj 12... 😀
4 tebe, 4 maličkej a 4 malému...ved predsa musíš papať za troch..nie?? 😀 😀 😀

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 hih...to nejde toľko jesť🙂))) keby som predtým tak jedla tak by som bola ako modelka...nie že by som bola tučná, ale tak bolo by to lepšie...hih....neviem veľmi málo jem, ale často a asi to stačí, lebo rastú a aj bruško rastie...

zarabono
26. jan 2012

@84matulik aj ja som vcera robila pizzu 🙂 dolezite je,ci su kvasnice cerstve,mne krasne nakyslo cesto 😉

bettypo
26. jan 2012

ahojte, jejda páči sa mi táto debata 🙂 . Aké sušené droždie používate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre