Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

michelitta
28. jan 2012

Babenky caka tu niekto po transfere? vsak sa unudim,drahy ide vysavat,co uz so mnou? 🙂 neviem co maam robit,ja to asi nevydrzim a pojdem do prace v pon :(
chcem sa spytat vcera som bola KET a teda- teraz som 1.den po KET,ci 2. den,? ako to vlastne ratate?🙂
a mimochodom..co sa tyka menstr.cyklu,ratate to aj s prvym dnom kedy ste ju dostali? lebo ako ratam,tak ratam moj menstrcykl tak ma 29 dni -chodi mi kazdu stredu presne 🙂)) ja som z toho debil,nikty som t neriesila..
a este co znamena ja neviem 4tt+2 alebo 5tt+5? 🙂)))) DAKUJEM
A ozvitete sa raK-ETy 🙂)) vsak som tu v tom sama :(((( to sme si zas datum vybrali,ze februar :(

loriana
28. jan 2012

@michelitta ahoj, ja som absolvovala iba jeden ET, ktorý sa našťastie podaril, po ET/KET by si mala min. 5 dní ležať v kľude, mne tak bolo odporučené, žiadne upratovanie ani nič podobné, ale ja som ležala a oddychovala celých tých ďalších 12 dní, pozrela som si všetky programy v telke a všetko, čo som mala ponahrávané. Ja ale do roboty ani tak nechodím, lebo aj predtým som robila z domu, takže z tohto hľadiska som v kľude. Ak si mala včera KET, tak si dnes iba prvý deň po vklade, nie druhý. Áno, menštr.cyklus sa ráta hneď prvý deň, ako si ju dostala, ale to teraz nerieš, lebo krvácať by si nemala začať vôbec, aj keď sú aj výnimky, ja k nim patrím, ja som začala silno krvácať na 4.deň po ET a trvalo to 6 dní, napriek tomu som tehotná. Včera som skončila 3.mesiac, takže dnes som vstúpila úspešne do 4.mesiaca, teším sa z toho strašne! V pondelok som totiž bola na ultrazvuku a tam mi povedali 11.tt+3 - t.z., že som v pondelok bola v jedenástom týždni tehotenstva a v treťom dni. Ak máš nejaké otázky, napíš! A veľmi Ti držím palce, aby sa to podarilo! Kedy si bola na ET?

loriana
28. jan 2012

@ysarion ahoj, čítam, že si bola včera 11.deň po ET, robíš si dnes test? Ak áno, ako dopadol? Držím palce!

ursula5
28. jan 2012

@loriana ahoj asi sme tak ná podobne tehotné ja som dnes začala 13tt 😀 držím palve v utorok mám NT skrening tak už sa s manželom tešíme na drobčeka 😀

ursula5
28. jan 2012

@michelitta moja neboj všetko zvládneš a trošku sa nauč aj nudiť!!! teraz to potrebuješ nikde nebehaj a pekne doma lež!!! oplatí sa, moc Ti držím palce!

nelinka777
28. jan 2012

9.den po ET test stale negativny .... ☹

timmka
28. jan 2012

ahojte, viete mi poradit, dnes som 4 den po kete a od vcera spinim, je to len trosicku, strasne sa bojim, aby to nedopadlo tak ako minule 😢 , dnes som len 20DC ☹

sobka
28. jan 2012

@timmka to je uhniezdovanie🙂 dobré znamenie 😒

timmka
28. jan 2012

@sobka no neviem, strasne sa bojim, radsej neh to nevyjde ako toto prezivat este raz 😢

nelinka777
28. jan 2012

@timmka to je naozaj dobre znamenie.... 🙂

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 no uvidime ci budem spinit dlhsie, lebo pri pvom teju som zacala spinit od 14dna a spinila som dva tyzdne, potom o skoncilo zle a gyn. mi povedal, ze spinenie je hroziaci potrat a teraz? nechapem, vsak som len 4 den.... 😒 , ako mala som PK a davali mi kvalitne zmrazene embrya 😒 , neviem, dakujem za povzbudenie

nelinka777
28. jan 2012

@timmka urcite to vyjde mne uz od 6.dna po ET zacali bolesti v brušku ako na mrchu a mam ich doteraz aj krize ma bolia .... ale hadam to robi babatko ....ak to ma byt ono tak nech to trva aj v klude celych 9mesiacov 😅

nelinka777
28. jan 2012

@michelitta ja som tiez po ET my sme si nevybrali ale vybrali nam oni sme to chceli pod stromcek ale sa to pretiahlo dlhym stimulacnym protoklom 😒

loriana
28. jan 2012

@ursula5 ahoj, to je super, že sme na tom rovnako a kedy Ti robili vklad? Mne 23.novembra. Čo je to NT skrening???

nelinka777
28. jan 2012

@timmka toto maš ktore ivf??? 2.???

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 to je moje prve ket, prve et vyslo potratom ☹

michelitta
28. jan 2012

@loriana
@ursula5 ahojte,dakujem za odpoved..a to ako ani nemozem vecer ist s drahym na pizzu? zas nechcem aby mi svokra varila,ja som teraz viac menej inkognito od civilizacie..a doma behat okolo hrncov,zdvihat sa a natahovat asi tiez nie je ok..tak dik moc za radu,no som 1.den len po KET,to znamena,ze najskor 14den t.j. 11.02.mam ist na testy? mne chyba praca velmi..nedokazem byt pasivna. ☹ aj ked stale len spim potom utrogestane..a Kati ako si citila tu nidaciu na ten 5 den? @nelinka777 presne,je to taky hrozny cas,ale zas na druhej strane s peknym bruskom byt lete,je v pohode 🙂

michelitta
28. jan 2012

@ursula5 aha uz som si vsimla odpoved vo fotoblogu 🙂 Kati ja vcera,neskutocne pichanie v podbrusku,asi to bla len odozva toho ako sa tam vo mne sturali,ale dnes necitim nic..len sa bojim co i len kychnut alebo zakaslat ☹

nelinka777
28. jan 2012

@michelitta lepšie ako v zime vlacit sa v hrubom bundisku a este aj s kotlikom pod nou .... 🙂 a v lete si dat satocky joooj to je pekne.... 🙂

nelinka777
28. jan 2012

@timmka a mas potom este nejakych mrazacikov???

jajka1980
28. jan 2012

@timmka Ahoj..neboj sa ,je to určite z toho, že sa embryjko uhniezduje... 😉

michelitta
28. jan 2012

@timmka drzim palce raKETka!!!

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 mam este jednu sanca

nelinka777
28. jan 2012

@timmka to mas aj tak fajn.... nam neostalo nic na zmrazenie.... 😢 tak ak to teraz nevyjde tak všetko znova odzaciatku.... ☹

loriana
28. jan 2012

@michelitta Držím palce, vydrž to! Na pizzu by som išla až tak cca na 5.-6. deň, dovtedy by som ležala, ale zas na druhej strane, skús sa pohybovať veľmi pomaličky v kľude a malo by to byť ok. Nie je to hádam pravidlom, že musíme všetky ležať. Na krv som ja mala ísť na 12.deň po ET, niekde je to tak, že na 14.deň, nepovedali Ti to v centre?

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 joj to mi je luto, aj tak sa mi zda ze mam malo, mala som 17 vajka a z toho sa oplodnilo 12, jedno mi vlozili a 11 dali zmrazit po PK a teraz pri ket sa dozvedam, ze mam este 3 ale su spolu zmrazene 😒 . tak nechapem kde sa mi stratili zvysne

nelinka777
28. jan 2012

@timmka aha a to čo ??? to prečo??? si sa nepytala???

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 pytala, tak vraj nie vsetky preziju, tak neviem preco mi napisali do papierov, ze mam 11 zmrazene,uz to radsej neriesim, ty si po et? ktory den?

nelinka777
28. jan 2012

ja dnes 9.den....

brita
28. jan 2012

@timmka Timmka, ako je to mozne? My chodime do Reprofitu a tam nam vzdy poslu mail, ze kolko zostalo zamrazenych, takze je to cierne na bielom. Predsa, ked ste mali 11 a zrazu mate 3, tak tam nie je nieco s kostolnym poriadkom, to by som sa na to pozrela! Taketo nieco v Reprofite neexistuje, v zivote nas tam neklamali a nevodili za nos. Prosim ta, nenechaj to len tak, su to predsa vase embryjka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre