Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
8. feb 2012

@camelco uroda bude urcite dobra 😉 drzim palceky, aby bola co najlepsia 😉 🙂 a dakujem za povzbudenie, uvidime zajtra 😕 😅

bique
8. feb 2012

@mona32 ved aj ja som mala mrazene 😉

bique
8. feb 2012

@mona32 ono aj ked su mrazene a rozmrazene tak mozu byt v roznom stadiu 😉

ursula5
8. feb 2012

@jajka1980 tak to som rada, že Vás podporujem a pomáha Vám to 🙂 hlavne trpezlivosť a všetko bude tak ako má byť 🙂
my sa máme fajn, už chodím do práce tak si vždy po robote podriemkam, oddýchnem, ale ide to celkom fajn 14.2. mám poradňu tak dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

jajka1980
8. feb 2012

@ursula5 Tak je to dobre, že sa máte fajn..A toho 14.2 bude všetko v poriadku..ved je Valentína..
Dlho si tu nebola. Zasa obmedzuješ pc ? Alebo nemáš čas? Chápem, že si unavená..No som rada, že vám to konečne vyšlo..Tak opatruj sa a dávaj na malého /malú pozor. 😉

ursula5
8. feb 2012

@mona32 možno sa trošku neskôr zahniezdilo preto bolo HCG veľmi nízke, v Martine berú krv až na 14 deň najskôr neviem prečo v Bratislave už na 10 deň
ja som mala na 15ty deň 875, ono to už potom rastie veľmi rýchlo 😉 hlavne trpezlivosť, oddych a dôvera, hladkaj drobčeka a trošku mu dohovor 🙂
@jajka1980 moja som rada, že si naštartovaná, hlavne si ver!!! po vklade len oddych a žiaden PC ja som vydržala 10 dní a potom som chodila len na 1/2 hoďky, budem Ti moc držať palce

ursula5
8. feb 2012

@jajka1980 chodím sem tak sporadicky, keďže som v práci pri PC 8 hodín tak už potom doma moc nejdem ale neboj sledujem to tu 🙂
dávam si pozor a stále sledujem či sa niečo nedeje, ale všetko je zatiaľ tak ako má byť 🙂
všetkým kočkám to prajem je to super pocit a konečne si to užívam, manžel sa o mňa stará ako o princeznú a maličké bolo rozkošné na sone tak hádam sa má dobre 🙂

jajka1980
8. feb 2012

@ursula5 Tak moja polovička stále hovorí, že po vklade mi nič nedovolí..vraj len ležať a oddychovať. On sa o všetko postará..Takže to chceme skúsiť touto metodou.. A budem sa snažiť aj obmedziť pc..a...Vdaka za palce.Budem ich veru potrebovať v tom boji.. 😉
Verím ,že je to super pocit..ved to je sen každej z nás nosiť pod srdiečkom bábo.
Ešte neviete čo to bude? Hoci viem, že je to jedno, len nech bude hlavne zdravučke. 😝

sisajojo
8. feb 2012

baby poradte mi.V iscare martin sme boli na prvom pohovore v novembri.15,12 vraj odosielali ziadost do poistovne. Volala som do poistovne a tam mi povedali,ze 25.1 posielali doporucene schvalenu ziadost do centra,ze to tam budu mat za niake 3 dni.Minuly tyzden som volala do centra ,ze ci tam uz ziadost nahodou neni,ale sestricka sa ani nepozrela do zaznamov a povedala mi rovno,ze sa mi ozvu ked tam ziadost bude ,ze mi zavola koordinatorka,ze oni ma budu kontaktovat. 😠 Stale sa mi nikto neozval a je mi blbe tam volat ,ked ma takto nevrlo poslala dokelu. podla mna to tam uz maju,ale nestihaju.Co mi poradite chcela by som zacat uz koncom februara ,ked dostanem ms.

camelco
8. feb 2012

@sisajojo asi ich budeš musieť otravovať, aj keď je to nepríjemné, že takto ťa niekto odbije ............ dúfam, že sa ti čoskoro ozvú aby si mohla začať, držím palce 😉

jajka1980
8. feb 2012

@sisajojo Tak ja som žiadosť do poisťovne posielala pred 4 týždňami..teraz začal 5.
Volala som do SPLN-u a tam mi sestrička povedala, že veľa žiadosti meškajú, nevie čo sa tam deje..ja mám všeobecnú zdravotnú poisťovňu. Takže tiež čakám.Snád už behom týždňa dôjde. 😉

sisajojo
8. feb 2012

@jajka1980 mne uz vo vseobecnej povedali,ze to odoslali 25.1

jajka1980
8. feb 2012

@sisajojo Tak potom odpoved už v tom centre musí byť. Ja by som na tvojom mieste otravovala centrum, hoci je to neslušné..Skús zavolať zajtra do centra a povedz, že ti v poisťovni povedali, že žiadosť zaslali. 😉

sisajojo
8. feb 2012

keby som aspon vedela,ze mi telefon nezdvihne ta ista ☹

jajka1980
8. feb 2012

@sisajojo Tak to ty nerieš..ved ty si platíš za výkon..a nie sestrička či kto..takže volaj tam..ako nič v zlom.. 😉

sisajojo
8. feb 2012

@jajka1980 mas pravdu zavolam a hotovo 🙄

jajka1980
8. feb 2012

@sisajojo Tak tak..zavolaj..som za! 😀

camelco
8. feb 2012

@sisajojo no vidíš @jajka1980 má pravdu, ty to platíš, tak tam pekne zajtra zavolaj

jajka1980
8. feb 2012

@camelco 😉

camelco
8. feb 2012

pichla som poslednú a už len počkať do piatku 😉

jajka1980
8. feb 2012

@camelco Tak držím palce... 😵

ursula5
9. feb 2012

@jajka1980 ešte veru nevieme čo to bude je to zavčasu, hovoria to až tak okolo 20tt. 🙂 hlavne aby bolo zdravučké a bolo všetko v poriadku 😉

mona32
9. feb 2012

no tak ti drzim palce , aby to dopadlo dobre 🙂 ..ja vcera som zacala spinit, teraz by som mala dostat kramy, tak dufam ze to je len spinenie 😒 ...dneska aj ja idem tiez na krv ku svojej gynekologicke ze ci klesalo, alebo stupalo HCG

mona32
9. feb 2012

@ursula5 no dufam ze mas pravdu, ale uz sa bojim si urobit aj test...ale dneska idem na krv zase, zajta by som mala mat vysledky, takze uvidime 🙂

ysarion
9. feb 2012

baby, dobre sa vyzbrojte tou trpezlivostou... ja som po uzv (5tt+5), zatial potvrdeny iba gestacny vacok 9mm, o embrijku ani slovo, ze o 2T pozriet vitalitu... ze je to cele len a len na prirode teraz... tak verim ze priroda je "mocný čaroděj" 🙂 drzte sa vsetky!

ysarion
9. feb 2012

"its a waiting game" 😀

wolfskinka
9. feb 2012

ahojte baby, chcela by som sa spytat potrebovala by som lieky na IVF ak ste niektora po IVF, nezostalo Vam nieco, chceme ist na 4.IVF a to uz nehradi poistovna potrebovala by som to dost surne, je uplne jedno menopur, puregon, diphereline, fostimon, gonal ... pomoze mi kazda jedna injekcia ... dakujem za pochopenie

brita
9. feb 2012

@wolfskinka Ahojky, skus sa spytat v teme Mam/nemam lieky, urcite tam pochodis 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/mam-nemam-lieky-na-ivf/

wolfskinka
9. feb 2012

@brita aj tam sa pytam dik za odpoved

brita
9. feb 2012

@wolfskinka OK, tak drzim palceky, urcite niekoho najdes. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre