Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sycyla
11. feb 2012

@bique drz sa a hlavne kasli na solarko...je skodlive

jajka1980
11. feb 2012

@camelco Blahoželám a samozrejme držím palce..aby tam potom boli tie 2 čiarky hrubé.. 😉 😀 😀

bique
11. feb 2012

@ursula5 ja to beriem presne tak, ako si napisala 😀 nebudem klamat, doveru a silu mi dodava to, ze uz nam to raz vyslo a bolo to bezproblemov, porodila som krasne zdrave deticky-dvojicky, iba velmi skoro ☹ takze silu mi dava to, ze sa to urcite zasa podari, lebo iny problem ako vajickovody nemame 🙂 len to cakanie a ten cas, to je hroza, lebo ja by som chcela rychlo rychlo, ale tak to nejde 😠

bique
11. feb 2012

@camelco gratulujem 🙂 pekna urodicka 🙂 kedy ides na ET?

bique
11. feb 2012

@sycyla viem, ze je skodlive, ale mne pomaha 😉 .. strasne mi v zime chyba slnko, viediet to na pleti a celkovej pohode...ja to neprehanam, ziadna ciernota, len trosku doplnit vitamin D 😉 a to len v zime...ako nahle vijde slniecko na jar, uz ma zo zahrady nikto nedostane 😉 ja som take dieta slnka 😀

sycyla
11. feb 2012

😀

annamary27
11. feb 2012

@gaganka81 ahoj moja,čítam tu,že ma zháňaš 😀 😀 😀 dávno som tu nebola,lebo nemám nič nové,ale zvyknem Vás čítať ....stále chudnem 😵 ,chodím na pilates 😵 užívam homeopatiká a ideme v pondelok s mm k homeopatovi na kontrolu 😵 ,tretia žiadosť na ivf leží v centre schválená,ale počkáme do leta či motyka nevystrelí a ešte si chcem užiť dovolenku pri mori 😀 😀 😀 proste si užívam život a zatiaľ sa netrápim centrom.
Dnes som dostala predčasného valentína....povedala som manželovi nech mi nekupuje sladkosti,keď chudnem ,nech ma radšej vezme na nákup...stalo sa,boli sme v Hungary a mám 8nových kúskov do šatníka,tričká a pulovríky a to netuší,že ešte aj v pondelok chcem obehnúť obchody v Nitre,ked pôjdeme k tomu homeopatovi 😀 😀 😀 😀
O chvíľu vyrážame s priateľmi na bowling a zajtra ma čaká klasika:varenie,upratovanie a žehlenie 😵 😵 😵 😵 Pekný zvyšok víkendu 😉

ursula5
12. feb 2012

@bique veru rýchlo to nejde treba veľkú trpezlivosť 🙂

deinad
12. feb 2012

@silvinnka ahoj, nevadi, som rada, za kazdu radu 🙂, tak mi povedali v MT,ze aspon 8mm, tak som zvedava, to vyzera u mna tiez tak ze to bude az tak okolo toho 24-25dc vklad..uz sami to raz stalo ze mi pomaly rastla, ale vklad bol, uvidim 14.2 na UZ.

deinad
12. feb 2012

@sycyla no ved ani mi nehovor, stale nieco do toho musi prist, ale uz som si zvykla, ze nemam v zivote nic jednoduche..co uz, hlavne to nevzdavat a ist si po svoje // a neskor po krasne male mimi 🙂

deinad
12. feb 2012

@camelco super, drzim palceky 🙂

camelco
12. feb 2012

@bique ET mám zajtra

jajka1980
12. feb 2012

@camelco Tak držím palce. 😉

camelco
12. feb 2012

@jajka1980 ďakujem moja, a ty ako pokračuješ?

jajka1980
12. feb 2012

@camelco Nieje zač..Tak ja volám v pondelok / utorok do SPLN-u ohľadom žiadosti a potom všetko od znova. Injekcie, lieky..výber vajíčok...a následne vklad..Tak hádam sa konečne podarí.. 😉

camelco
12. feb 2012

@jajka1980 myslím aj na teba, už nech máš všetko za sebou a nech sú konečne //

jajka1980
12. feb 2012

@camelco Dakujem..to isté prajem aj ja tebe..Takže dúfam, že napíšeš o 14 dní, že máš 2 // 😉

camelco
12. feb 2012

@jajka1980 no to dúfam, určite dám vedieť 😉

jajka1980
12. feb 2012

@camelco Tak tomu ver...a budem čakať na tie 2 koľajnice. 😀

jajka1980
12. feb 2012

@camelco 😉

jajka1980
12. feb 2012

@camelco Tak šup - šup do postele, aby si bola zajtra plne pripravená na vkladanie embryjok / embryjka.
A nezabudni myslieť len pozitívne a dohovárať bábätkám/ bábätku, aby pekne ostal /i v brušku 😉

camelco
12. feb 2012

@jajka1980 už idem, tak aj tebe prajem dobru nocku 🙂

ursula5
13. feb 2012

@camelco držím palce, tak po ET pekne oddychuj 😉

jajka1980
13. feb 2012

@ursula5 Ahjoj Katka..Zajtra držím palce, aby bolo všetko v najlepšom poriadku na poradni. 😉

bique
13. feb 2012

@ursula5 ja viem...moja trpezlivost bola uz tolko krat skusana, ze prezijem aj toto cakanie s trpezlivostou 😉 no co narobime, v takychto chvilach hra cas proti nam 😠

bique
13. feb 2012

@camelco ahoj...tak uz ich mas pekne v brusku 🙂 silno silno na teba budem mysliet, aby sa im u teba velmi pacilo a budu sa drzat ako kliestiky 🙂 teraz hlavne psychicka pohodicka a nepozoruj sa, lebo to je asi najviac vycerpavajuce 😉 daj vediet ako sa mas 🙂

katarinnak
13. feb 2012

Ahojte dievcata, Som treti den po ET? JE tu niekto kto tiez caka momentalne? 🙂)

84matulik
13. feb 2012

@jajka1980 ahoj, ako čo nové???? nepíšeš....

jajka1980
13. feb 2012

@84matulik Ahoj..Tak všetko po starom..Práve som volala do SPLN-u, no žiadosť stále nedošla..Takže čakáme. Volať mám zasa koncom týždňa, no sestrička povedala, že ak by došla v priebehu tohto týždňa - teda do piatka, hned sa mi ozve. Takže čakáme..
A ty? Teda vy? Všetko v poriadku? Ako sa majú bábätka?

jajka1980
13. feb 2012

@84matulik Mimochodom, fotky sú nádherné.. 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre