• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@camelco Ak si zacala krvacat, tak ho zapi. Aj kamoska ked zacala na 9. den krvacat, tak uz len zapijala. A aj mne tak sestricka hovorila, ze pri krvacani sa zapija. Takze kludne.
25. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katla ďakujem
25. feb 2012 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katla Ahoj, prosim ta aj ja som 7 den po ET a trosku krvacam, teda len na toal.papieri mam hnedy vytok a niekedy aj krvny vytok. To sa zapija az ked sa moc krvaca ???
26. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikuska Ja by som to pri takom slabuckom este nezapijala. Mne po vklade povedali "pri krvacani" a ty mas asi len slabe spinenie, tak to je ine. Ale naj bude ak zavolas do centra a opytas sa.
26. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirkakn1 ahoj, tak ako dopadla krv?
27. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco ahoj, tak co, ako dopadla krvicka? dufam, ze pozitivne. :slight_smile: ja som taka trubka, predtym som si napisala sama spravu :dizzy_face:
27. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@mirkakn1 tak už viem výsledok, volal mi doky, hodnota 39 ......... takže to stúplo, povedal mi že sa tam niečo dialo, ale obáva sa že ide o mimomaternicové, takže ak by som mala nejaké problémy (veľké bolesti, alebo pocit že odpadnem) musím utekať do nemocky ........... krvácam už 4 deň veľmi ............ v pondelok ešte raz krv a sono, takže takto sme dopadli, už som po 6. rokoch dúfala, že konečne, ale :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:
27. feb 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajka1980 Ahoj jasne ,že ak budete všetky aj ty verit mat hlavu v klude aj ked to bude tazke vyjde to neboj sa.nam to vyslo na druhykrat,proste som tomu verila,naozaj si uživam kazdu chvilu s malinkou Adelkou :slight_smile: sice uz musim prikrmovat,lebo aj ked dojčim malinko nám priberala,ale uz sa to upravilo.vraj to je sposobene cisarskym rezom,vtedy byva mliecko slabsie,ale hlavne ze dojcim aj ked trosku.Aby som všetky babulky motivovala a utvrdila,že všetko bude dobre posielam Vam foto našej malej Adelky.Ešte raz držim Tebe aj všetkým palce.
27. feb 2012 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@tanikaheja je krásna, gratulka, hlavne aby ste zdravučkí boli :wink: :wink: :wink: :wink:
27. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem verim že čoskoro posles aj Ty foto :slight_smile:
27. feb 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky, potrebjem poradit...vlastne chcem sa spytat na vase skusenosti po neuspesnom IVF. Kedy ste dostali dalsiu mrchu? Normalne mavam 26-27 dnovy cyklus, len raz v zivote sa mi mrcha omeskala, teraz je to uz 5 den, co mi meska. Takisto zazivam zvlastne snavaly horucavy a casto ma boli hlava. Ta hlava bola aj pri stimulovani. Viem, ze sa telo asi este stale cisti, no je mi to zvlastne. Mozte mi prosim napisat, ake boli vase reakcie po neuspesnom IVF?

Dakujem.
27. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanikaheja ahoj, malinká je prekrásna, blahoželám a prajem veeeeľa zdravíčka :slight_smile:
27. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gombicka kedy si mala ivf?
27. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco transfer som mala 18.1 a potom menstruaciu 28.1. ...a odvtedy nic a zvykla som mat 26-27 dnovy cysklus.
27. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco to je mi luto :frowning2: aj my sa snazime uz 6 rokov, takze viem, ako sa citis, ale nesmieme to vzdat :wink:
27. feb 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@gombicka ahoj, ja som teraz po neuspesnom ivf a ja som dostala mrchu 4 dni po krvi, ked som vysadila lieky. ked som ju dostala, myslela som, ze skapem, hlava ma nebolela, ale brucho mi skoro strelilo a krize ani nehovorim. ibalgin velmi pomohol. takze tak. :slight_smile:
27. feb 2012 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gombicka ja som mala mrchu 20.1. a ET 9.2. ja mam 25 dnovy cyklus stale, prvy menzes po ET som dostala teraz 26.2., takze ti neviem poradit, nemozes byt v tom, uz som vela citala o tom, ze po ivf, zeny otehotneli prirodzene po prvej mrche, to by bolo super, kebyze si dalsia :slight_smile:
27. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirkakn1 ešte sa nevzdávam, máme ešte jeden pokus
27. feb 2012 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gombicka Ahoj, ja som čakala na ďalší ms vyše 40 dní, to je výsledok hormónov. A takisto som mala návaly tepla ešte pár dní. Treba počkať, kým sa telo dá do poriadku. Pi veľa vody, mne to odporúčali tiež. Držím palce do nasledujúceho boja, mne to vyšlo na 3. ivf.
28. feb 2012 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gombicka ahoj,tak mne dvakrát prišla po neúspešnom ivf ms na druhý-tretí den a raz meškala 2týždne.
28. feb 2012 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanikaheja Vdaka za povzbudenie..Maličká je nádherná.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2012 o 08:27  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco dúfam,že sa doki mýli a aj napriek krvácaniu hcg stúpne a nebude to mimomaternicové.držím palce.
28. feb 2012 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@tanikaheja Vdaka za palce,. Budú potrebné..Malinka je nádherná..hlavne prajem, aby bola zdravučká..je naozaj nádherná..
Ja myslím pozitívne..Pro prvom IVF som mala rôzne myšlienky, dokonca aj pochybnosti..hovorila som si, že možno sa to nepodarí..a nevyšlo to..No teraz ideme do toho s pozitívnym myslením a myšlienkou, že čoskoro budem mať bruško (nemyslím tukové. :grinning: :grinning: :grinning: )
No som rada, že si napísala a priložila fotky..je to krásny pohľad na vás..a dodáva silu a nádej, že to niekomu vyšlo, tak vyjde nám všetkým..Som rada, ak tu niekto napíše pozitívny výsledok, či dokonca spávičku s pridaním fotiek..
Tak držte sa obe...a pekne priberajte.. :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 13:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@camelco Ahoj moja...ešte nevešaj hlavu. Dr sa možno mýli a tebe HCG pekne stúpne..Neboj sa...a mysli len pozitívne..
Držím palčeky.. :wink:
28. feb 2012 o 13:25  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tanikaheja gratulujem. Ty mas obe deti po UO? Bola si niekedy aj na ket? ja sa chystam - preto sa pytam. :wink: Prva dcerka sa nam podarila vdaka prvemu IVF. :wink:

Baby drzim vam palce aby vam to tu vsetkym vyslo. :wink:
28. feb 2012 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte, som tu nová a ani za svet neviem vylúštiť čo je to ET?
28. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ahata ET je embryotransfer :wink:
28. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dik to znamená UO?
28. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ahata Ahoj..ET- prenos embrya do maternice.. :wink:
28. feb 2012 o 14:07  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ahata UO- tuším myslela umelé oplodnenie.. :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 14:14  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok