• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@camelco Ahoj..tak ako? Všetko v poriadku?
29. feb 2012 o 16:01  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajka1980 aahoj, a ty sa mas ako? ako ste pokrocili? ja tu vsetko citam kazdy den, ale za svet som nevedela najst, ako si na tom ty :unamused:
29. feb 2012 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@camelco ahoj...ako dnes?
29. feb 2012 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katla ahoj...ja tiez cakam na KET...MS by mala dojst okolo 7meho...my sme mali ET s dvoma a obidve sa chytili aj vsetko bolo ok, len po predcasnom porode mi odisli :frowning2: teraz v januari nam tiez KET nevyslo a to sme mali velmi dobru kvalitu...takze tiez uvidime...treba len verit...ja silno silno verim a zijem v tom, ze to tentokrat vyjde :wink: verim tomu a drzim na palce :wink:
29. feb 2012 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
drzim nam vsetkym palce :wink:
29. feb 2012 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Ahojte, to cakanie po ET je nekonečné.... tiez teraz niekto caka na vysledok?? :slight_smile:
29. feb 2012 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique Ahoj..Tak žiadosť schválená..bola som v SPLN-e, pichli nejakú injekciu a teraz čakáme na mršku..
Ak ju dostanem, hned mám volať do SPLN-u ,spravia utz a hned sa nasadia lieky a injekcie.
Už ich mám doma..
A ty ako? čo nové?
29. feb 2012 o 20:19  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
dobré ránko :wink:
@jajka1980 @bique uvidíme, čo bude v podnelok
@katla takže už tiež o chvíľu začínaš, nech všetko dobre dopadne
@bique určite to teraz bude úspešné, držím palce :wink:
@jajka1980 tak už o chíľočku začneš, čo? už len počkať na //
@bukvickaaa koľký deň si po ET, hlavne nech sa dobre zahryzne a nech tam ostane pekne v teplúčku celých 9 mesiacov :wink:
1. mar 2012 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá ja tiež čakám na ms a ideme na KET. Máme jedno Veľmi sa na to spolieham, že sa to podarí. To čakanie je hrozné
1. mar 2012 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@camelco ahoj, som 6 den po ET ked ratam aj den vkladu... dakujem, verim, ze sa silno zahryzne a nepusti!! :slight_smile:
1. mar 2012 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzanka.h všetko bude ok, neboj, držím palce aby to vyšlo
@bukvickaaa určite sa nepustí, kedy ideš na krv
1. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čakanie je zo všetkého najhoršie .......... najprv na schválenie žiadosti, potom na ms, potom stimulka, OPU a to naj ako to dopadne po ET al. KET ......... a ďalšie čakanie na uzlíček šťastia po 9. mesiacoch v náručí
1. mar 2012 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@camelco na krv idem az 12-teho, ale urcite nevydrzim a budem skor robit test....
1. mar 2012 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bukvickaaa dnes si v podstate 5. deň, prvý sa neráta, takže skús tak 10. deň testnúť, držím palce aby ti to vyšlo :wink: :wink: :wink:
1. mar 2012 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco ďakujem
Baby my sme mali skutočne šťastie Jurinko sa nám podaril na prvé IVF a ešte nám zostala jedna snehulienka (my ju tak voláme) na KET
@bukvickaaa mne test ukázal už na 8 deň od ET peknú čiarku (a bol to 25ťkový test) tiež som nevydržala a testla som.dodnes si to pamätám....
1. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@zuzanka.h :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako ju pekne voláte
1. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco jj, viem, ze sa nerata ten prvy den, ale krajsie to znie :slight_smile:)) chcem skusit v pondelok - utorok testovat a uvidime... to bude 9-10 den takze to uz by mohlo byt vidno :slight_smile:

@zuzanka.h tak teraz si ma navnadila, aby som skusila uz v nedelu :slight_smile: ale tak jeden, dva dni este vydrzim :slight_smile:
1. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@camelco Ahoj..ach..aby si mala pravdu s tými //..to by bolo perfektné..a tebe samozrejme držím palce hlavne na ten pondelok..bude to dobrá správa..len sa neboj a mysli len pozitívne..
Ja čoskoro začínam s bojom.. :wink:
1. mar 2012 o 11:36  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajka1980 jeee, tak super, to uz mas zakratko:D asii pojdeme naraz :grinning: a budeme spolu haluzit potom :grinning: ja by som za 6 dni mala dostat MS, tak druhy den idem na ultrazvuk, hned zacnem papat hormony a za 14 dni, ak pojde vsetko ako ma, tak by mohool byt KET :grinning: okolo 20 marca asi...ja som si teraz cas kratila cvicenim, tak uz som zacala aj trosku lepsie vyzerat :grinning: ale uz sa tesim, lebo teraz to vyjde a budem zasa pekne priberat, xixi :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@bique ja tiež čakám MS mala som ju dostať dnes a nič... už som skúšala aj tehu test a nič. Lieky už mám doma nachystané tak už len tú MS treba a potom tiež by mi to vychádzalo okolo 20 .... uvidím. Jurka mi vkladali tiež v marci 11. teho :slight_smile:
1. mar 2012 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zuzanka.h ja by som mala dostat okolo 7meho, vklad mam na 14DC, lebo mne rychlo rastie sliznica :grinning: tak dufam, ze MS dojde vcas, lebo minuly mesiac sme mali neuspesne KET, MS dosla na 3ti den od vysadenia hormonov a bola neskutocne slaba :confounded: dufam, ze mi to nerozhadzalo, lebo doteraz som mala cyklus ukazkovy... :slight_smile:
1. mar 2012 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique fíha na 14 deň??? ja idem na 14 deň na kontrolu do heliosu a potom sa uvidí. My máme iba 1 embryo a z druhého je Jurko. ( a to mi oplodňovali 19 vajíčok a podarili sa iba dve) Dúfam, že sa im naša snehulienka podarí rozmraziť a udrží sa u mňa :slight_smile: a ty kam chdíš do CAR???
1. mar 2012 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bukvickaaa
ahoj, kedy si bola na transfere???
ja v pondelok - 2 blastocysty, takze uz by mali byt uhniezdene, ale ja nic necitim :frowning2:
vobec ma neboli brucho, neni mi zle....normalne sa bojim, lebo niektore baby pisu, ze citili take pichnutie ked sa uhniezdovali a ja niiiiiccc..... :angry:
1. mar 2012 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Ahoj babulky,ak sa mozem k vam pridat aj ja sa chystam tento mesiac na ket,mame posledne dva nanuciky. Vidim ze rovnaky termín budeme mat viacere,ja mam mat mrchu ti okolo 6.3.,tak uvidim
1. mar 2012 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@zuzanka.h vy ste skoro ako my,aj nám sa podarili iba dve,jedno zamrazili,jedno mi dali,tehotná som ostala,no bábätko nežilo,tak som musela na kyret v 10tt+4den :frowning2: my chceme ist na KET az v maji a tiež sa tak trosku bojim,aby sa snehuliačik dobre rozmrazil a uchytil sa ako to porvé,no dúfam už z pozitývnym výsledkom...budem na teba myslieť,nech to dobre dopadne :slight_smile:
1. mar 2012 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique Tak asi budeme v rovnakom čase čakať na // :grinning: :grinning: :grinning:
Len musíme veriť a myslieť pozitívne..Ja by som mala dostať mrchu okolo 7-8.3...a tak isto mám hned volať do SPLN-u a prísť na utz..a začneme s papaním hormonov..
Trocha sa už teším...nejak verím, že sa to :grinning: teraz podarí,,..
A potom budeme spolu ako hovoríš haluziť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 17:09  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zuzanka.h Tak teraz to bude sestrička..držím palce..Takže budeme 3... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 17:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojaaa Ahoj..to že nemáš ešte žiadne príznaky, ešte nič neznamená..Takže sa nezlosti, nestresuj ale mysli pozitívne..Tie bolesti v podbrušku nemá každá žena..každá cíti niečo iné..a na nevoľnosti je ešte čas...tie prídu..len sa nestresuj..
Držím palce.. :wink:
1. mar 2012 o 17:13  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stastenka42 Ahoj..Kľudne sa pridaj...ja idem tiež tento mesiac na IVF..Mrcha by mala dôjsť okolo 7-8.3
Takže pôjde nás viac do boja..Držím palce.. :wink:
1. mar 2012 o 17:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka.h ja chodim do KE-SPLN...my sme mali 16 oplodnenych, na ET mi vkladali 2, tie sa chytili, vyvijali, vsetko bez problemov, ale v 27tt mi po predcasnom porode a 3 dnoch na neonatologii uleteli moji chlapci do nebicka :cry: takze nam vyslo prve IVF, ale tehotenstvo skoncilo zle :frowning2: teraz v januari sme boli na prve KET s jednym, to sa nechytilo :frowning2: s dvoma som sa velmi bala, aby sa zasa obidva nechytili, lebo z dvojiciek som mala panicky strach, ale teraz v marci predsa len skusime zasa 2 :unamused: :confounded: ano, teraz som mala KET na 14DC...mne aj bez hormonov dost vysoko dorasta vystelka, cyklus mam pravidelny,aj ovulku, len nemam vajcovody napojene na maternicu :confounded: iny problem u nas nie je, ale ani ina cesta ako IVF...takze ostava iba bojovat a dobojovat do konca :wink:
1. mar 2012 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok