Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
25. mar 2012

@sidlo Takže aj napriek tomu, že si bola chorá, vám to vyšlo??? To je super..
My sme sami..svokra je v českej republike..takže všetko okolo domu a zvierat je na nás..Polovička chodí do práce, no šéf ho berie a aj donáša domou, kedže je z tej istej dediny..
Ja som zatiaľ spokojná..a ak by nám to nedaj bože nevyšlo, hľadať prácu budem aj ja..

jajka1980
25. mar 2012

@makovicka53 Ahojky..Aj ja idem zajtra na vklad..takže stresovať budeme obe.. 😀 😀 😀 Držííím moc moc moc palce..,aby boli potom riadne // 😵

sidlo
26. mar 2012

@bella no vidis🙂 mne je momentalne tak dobe ze mam chut aj okna umyvat🙂 ...ale pocit dobry nemam☹

sidlo
26. mar 2012

@jajka kiez by si mala pravdu....no zatial len cakame na vysledok. Takze neviem. No jajicok bolo dost a boli aj pekne takze na to to vplyv nemalo🙂 Uz len aby mali zubky na nechtiky silne🙂

bique
26. mar 2012

joooj, ja som z toho na nervy.,to cakanie je cele na nervy 😝 ja uz ceeem testovat,....ja to uz nevydrziiiim 😝 dnes sa este aj ochladilo, tak cely den zavreta v dome...narusilo mi to moje plany 😠 mam normalne rozvrh rozdelenia casu, aby rychlejsie isiel a pocasie mi urobi toto 😠 😝 😕

bique
26. mar 2012

@jajka1980 ahoj ahoj....myslim na teba 😉 dnes uz budu bublinky v brusku, tak nech silno kuskaju a rastu 😉 🙂 🙂

chmurkaxy
26. mar 2012

ahojte baby, ako dnes? 🙂 myslime na jajku, nech si donesie domov krasne dve bublinky 🙂

ursula5
26. mar 2012

@jajka1980 držím moc palce, myslím na Teba a daj vedieť či všetko prebehlo tak ako má a potom už len vylihovať, šetriť sa, žiaden parfém, PC veľmi málo najlepšie ništ 😀 a pekne hladkať bruško a pozitívne myslieť!
Nestresovať s testami byť trpezlivá 😉 posielam tehu vírusy 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bella1303
26. mar 2012

@sidlo neboj, nemaj negativne myslienky. Ani mne nic neni, ale to neznamena, ze nam to nevyslo!aj kamoska bola na IVf a nemala ziadne priznaky a teraz uz ma krasne babo. Takze hlavu hore, ziadne umyvanie okien a hlavne mysli pozitivne!!!

bique
26. mar 2012

baby, chcem sa opytat, tie ktore uz mate potvrdene tehu, neklesal vam po ET - KET tlak? lebo mne od 3tieho dna po KET. to bolo vcera, prichadzaju take stavy, ze sa mi z nicoho nic znizi tlak, zacne sa mi krutit hlava a idem odpadnut z toho, tlak som namerala dnes 110/72...normalne mavam 120-124/90...keby to bolo zacinajuce tehu, tak mi to vobec nevadi 😀 vody pijem dost, nenamaham sa, vacsinu dna prelezim alebo presedim...ma tu niektora teketo skusenosti?

chmurkaxy
26. mar 2012

@bella1303 @jajka1980 @bique @ursula5 @sidlo poslucham, netestujem, ale som z toho nejaka nervozna :D kedze som sa vlastne cez vikend tu na MK dozvedela, ze den transferu sa pocita ako den nula, strnasty den mi vychadza na zajtra a tak teda pojdem na krv zajtra. tak som aspon merala teplotu.. klasicku telovu mam 36,5 a bazalnu 37,4. takze to moze byt ono? strasne sa bojim, ze zajtra zavolam po vysledky a povedia mi zase ze negativne, ako uz 4x predtym. ja viem, ze som strasne otravna, no nemam doma muza, tak nemam komu stiskat ruku a hovorit, ako sa bojim, tak to schytavate vy, dievcence :/ asi vas vsetky pozvem na zmrzku, nech to odcinim 🙂

sidlo
26. mar 2012

@bella tak to si ma potesila, lebo sa tu snazim niekoho vypatrat kto to znasal uplne v pohode🙂 Lebo mne je fakt fajn, co ma ale jednu malu nevyhodu a to ze sa zacinam fakt nudit a chyba mi nejaka cinnost.
@chmurkaxy to nemyslis vazne ze ides az zajtra.....ja tu uz od rana hypnotizujem PC ze idem kuk ako si dopadla a ty takto🙂 ...nechas ma cakat v napeti🙂
@jajka drzim palciska🙂

chmurkaxy
26. mar 2012

@sidlo ved aj ja som bola z toho taka popletena, ale bavili sme sa s manzelom, ze ved nemam zajtra nic lepsie na praci, tak mam pockat a dnes este oodychovat. ale tym, ze som si myslela, ze pojdem v pondelok, tak som si cez vikend ani nekupila test ziadny, takze ani dnes neviem, na com som.
ako sa dnes mas, moja?

bella1303
26. mar 2012

@chmurkaxy neboj sa , vsetko bude v poriadku a zajtra sa urcite dozvies pozitivnu spravicku.

pistaciaa
26. mar 2012

@sidlo neboj sa nic, ja som v podstate tiez nemala skoro ziadne priznaky, a vlastne teraz som v 6tt a vyzera to, ze su 2 :P a aj tak mi stale vlastne nic nie je.

lisian
26. mar 2012

baby ako som mala vcera krce mrchovske tak dnes absolutne nic....ani prsia,,,nic.....tiez sa obavam...ani tak dobre ani tak.....ako na hlavu som

bella1303
26. mar 2012

@sidlo nudit sa zacinam aj ja a potom nic ine nerobim len sa kontrolujem.

bique
26. mar 2012

@chmurkaxy ja neviem, ja som stale pocitala aj den ET alebo KET...a na krv ma teraz volali 5.4., KET bol 23.3.a to je 14dni vratane KET...aj ked som robila pri ET test, tak som robila na 6ty den po a tiez som ratala aj den ET....podla mna to logicky vychadza, ze uz ked embryjko vlozia, tak hned sa zacina proces uhniezdovania, aj ked tam este 3 dni mozno iba plava, ale uz je vo vnutri...tak to moj nazor 😀 a kde si merala bazalku? lebo mne vcera brutal klesol tlak 110/72, normalne mam normalny a tiez som merala bazalku pod jazykom, tak 37,5...len neviem, ci som bazalku nemala aj predtym taku, lebo predtym som nemerala 😖 dobre sibnute sme, co? 😀 😀 😀 😀

chmurkaxy
26. mar 2012

@bique ten tlak podla mna poklesne na zaciatku tehotenstva, aj sesterka mala uplne nizucky a niektore baby // zistia, az ked niekde odpadnu od nizkeho tlaku, takze to vyzera pozitivne 🙂 ja som si merala klasicky v posve, neviem, ake su rozdiely v ustach a tak, ale mozno cez google najdeme nejaky rozptyl 🙂 vies, akurat som premyslala, ze ked som testovala, aj ked som stresovala, ale aspon som videla, ze tam nieco je. ale takto neviem nic :D ale zase, kamoska co bola na KET a je uz v 36. tyzdni, mi hovorila, ze testla na 9.ty den, videla dve slabe ciarky, testla na 10. den, boli tam zase, tak s tym prestala a pockala na krv. a ze nemam vysilovat, ze ked mam 4 testy pozitivne, ze nemam co riesit. ale co ma zaraza, uz ma ani nebolieva brusko, nejak mi je moc dobre, takze odrazu tuzim, aby ma tam sem tam pichlo, nech viem, ze tam stale nieco je a nieco sa deje :D podla mna by nam mali hned pridelovat aj psychologov pred asistovanou reprodukciou, mozno by sme boli pokojnejsie 🙂 a oddychujes?

lisian
26. mar 2012

@chmurkaxy presne toto mam aj ja......ked bolelo bala som sa ze to bude mrcha a dnes ked neboli tak chcem aby sem tam pichlo ze volaco tam asi je 😀 😀

bique
26. mar 2012

@chmurkaxy hej hej, ja len posedavam, polehavam a riesim potom somariny ako vidis 😀 s tymi testami to je pravda 😉 ja som tiez robila iba na 6ty a 8my den od ET, ciarka zosilila, tak uz som tiez cakala iba na krv 😉 a priprav sa na to, ze cele tehu budes na pochybach, ci je vsetko ok 😉 raz ta bude boliet vsetko, potom nic 😀 ale ked uz budes citit pohyby, tak budes uz stale vediet, ze tam je 😉 tie prve mesiace ked ich este v bruskach necitime, mozme sa spoliehat iba na svoju intuiciu 😉 idem vygooglit tu bazalku 😀

bella1303
26. mar 2012

Ja som vas neposluchla a teraz si nadavam... Prave som si urobila test a len / ciarka ☹ potrebovala by som neaky dozor

bique
26. mar 2012

@bella1303 no ty jedna neposlusnica! ja chcem testnut az v sobotu a to si pojdem kupit test az v piatok poobede, aby som nemohla skor 😉 ty si ktory den po? lebo ked je este skoro a si tehu, tak ti nic nemusi ukazat

bella1303
26. mar 2012

@bique ja som 6 den ak sa ET nepocita.lenze ja som si robila vcera rano hned ako som vstala a bol tam duchy a teraz poobede nic☹ ja mam doma 3 twsty, vlastne uz len 2 a preto vymyslam☹

bique
26. mar 2012

@chmurkaxy tak, je jedno, ci sa meria v posve alebo ustach, mala by sa merat rano...po oplodneni sa vzdy zvysil kazdemu vsak individualne...ty si merala aj predtym bazalnu? ja som nemerala, ale zda sa mi, ze 37,5 je dost vysoka a uz aj telesna pod pazuchou mi vyskocila na 37,1 😖 tak ja zvedava: znizeny krvny tlak, zvysena teplota...no, len nech sa poriadne zakusnu potvorky male 😀 😀 😀

bique
26. mar 2012

@bella1303 joooj, moja, to je este velmi skoro, a ked cakass jedno, malo pravdepodobne, ze ti ukaze a poobede uz vobec nie, lebo mas zriedeny moc...skus pockat a testnut pozajtra rano...ak si mala vcera rano ducha, tak pozajtra rano budes mat pekne ciarocky...mne ukazal tiez ducha na 6ty den, ale testovala som stale rano a cakala dvojicky 😉

bella1303
26. mar 2012

@bique az pozajtra??☹ nie zajtra🙂

bique
26. mar 2012

@bella1303 tak ked si nedockava, tak skus aj zajtra, ale raaaano! 😀 ked si mala vcera ducha, tak urcite tam bude aj zajtra rano 😉 😉 cakam info potom 🙂

chmurkaxy
26. mar 2012

@bella1303 ty truhlik a to je ranny moc? :D

bella1303
26. mar 2012

@bique ok tak skusum bud zajtra alebo pozajtra uvidim ako vydrzim😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre