Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
27. mar 2012

@chmurkaxy Bublinka je v brušku..a zatial je všetko v poriadku.. 🙂 a vy sa ako máte? 🙂 Zajtra držím moc moc palce..verím, že to bude pozitívna správička.. 😵 😵

nelly3
27. mar 2012

@chmurkaxy
uvidis co krv, a ak by aj nie, si mlada, treba dalej bojovat, trpezlivost ruze prinasa 😉
ja mam za sebou 4x neuspesne vklady ( 1.IVF, 3 x KET) a ide sa dalej a verim, ze coskoro sa to uz podari 😉

jajka1980
27. mar 2012

@chmurkaxy Prepáč..zmýlila som si dni..ty máš dnes odber krvičky..tak držím palce a mysli pozitívne..test ešte nič neznamená...

jajka1980
27. mar 2012

Tak baby držte sa..ja padám od pc...Prajem krásny deň a držím moc moc palce..Neskôr nakuknem.. 😵

sidlo
27. mar 2012

Ahojte babenky, tak ja som uz tiez v peknom strese. Od vcera spinim☹ zajtra je termin mrchy....takze asi ani na krv nebudem musiet cakat. Vcera ma to tak rozhodilo a ja blba sa nevyrevem....ale stupne mi tlak na 145/95. Som myslela ze mi hlavu rozhodi☹ A to sme mali vraj krasne blastocysty. Este sa nevzdavam no....ale pripravujem sa na vsetko.
@bella netestovala si dnes rano? Ja by som uz asi tiez testla no nemam test doma a nechcem prehanat a stresovat mm. Navyse by som tomu aj tak nemohla verit na 100% takze....
@chmukaxy drzim silno palceky. Aj kamoska mala den pred tym negativny a uz ma drobca doma. Takze este vydrz. A daj vediet potom
@jajka aj jedno je dost....hlavne nech bude bojovnik🙂

sidlo
27. mar 2012

@zuzanka.h drzim palce nech ma maly sestricku do roka🙂

bella1303
27. mar 2012

Ahojte takze ja som netestla a myslim ze ani uz nemusim. Zacala som spinit😢

martina2207
27. mar 2012

ahojte kočky. tak ja som pred odberom vajíčok. Termín zajtra. Viem že sa to do tejto témy moc nehodí ale viete mi niekto poradiť čo a ako? Predpokladám transfér piatok alebo sobotu. Dúfam že pôjde všetko tak ako má. Všetkým Vám tu držím palčeky. 🙂

gelinka75
27. mar 2012

@sidlo @bella1303 baby a to je hneda krv ci cervena? snad to nebude tak zle, ved tehulky zvyknu spinit aj tak 😉

bella1303
27. mar 2012

@gelinka75 hneda ,ono je to v podstane jedno aka aj tak som s toho nestastna☹

gelinka75
27. mar 2012

@bella1303 no to verim, isto su to nervy 😖 a kedy ides na krv?

bella1303
27. mar 2012

@gelinka75 az buduci utorok. Kazali mi dalej brat utrogestan... Neviem ci to pomoze...

gelinka75
27. mar 2012

@bella1303 tak podla mna kym nekrvacas je to fajn, mozes len cakat, asi nic ine nepomoze 😉 bude to fajn uvidis 🙂

elapp
27. mar 2012

ahojte baby, vcera som bola na OPU, mala som 22 vajicok a dr. mi preventivne predpisal solumedrol. Citam v pribale, ze to je hrozny humus. Ja priznaky OHSS nemam ziadne a velmi sa mi to nechce pichat.... Mali ste to niektora?

bella1303
27. mar 2012

@gelinka75 ja viem, mozem uz len cakat☹ ale uz prestavam dufat☹

sidlo
27. mar 2012

@gelink75 ja tiez hneda, take spinenie☹ kurnik kedy sa mi uz dockame toho bambulka.....

bique
27. mar 2012

@chmurkaxy cakam cakam na info 😉 verim, ze bude vsetko ok 🙂

bique
27. mar 2012

@jajka1980 ahoj, tak drzim silno silno palce 😉 z cerstveho a po PK je velmi velka sanca, ze sa to podari 🙂 predtym si mala tiez PK, ci nie? my sa mame ok, len uz predvcerom mi na obed tak klesol tlak a zatocila sa mi hlava, ze som skoro odpadla 😖 no a opakovalo sa to na obed vcera aj dnes, dnes od rana citim nejak divne podbrusko..neboli ma, ale ako keby ma v nom nieco steklilo, aj prsia ma nebolia ale citim v nich ako keby tahanie, na dotyk je to vsak ok...moj siesty zmysel mi hovori, ze sa to podarilo, tak dufam, ze ma nesklame....taketo stavy vsak nie su vylucene ani z tych hormonov co papame, ale to tocenie hlavy mi je divne, lebo mne sa netoci nikdy 😠 a vy ako? uvidis, podari sa....hlavne, ze mali co vlozit a este ze po PK, tak to je super 🙂 🙂 🙂

chmurkaxy
27. mar 2012

@bella1303
@sidlo

baby, urcite sa vam len zahryzkava. budte v klude. prinajhorsom doprajeme detom viac darcekov tym, ze ich nebudeme mat skoro na Vianoce.. hlavu hore 🙂 ja sa mozno o hodku dozviem, co a ako.

bella1303
27. mar 2012

@chmurkaxy no neverim tomu, ze sa tak neskoro od ET zahryzkava☹ drzim ti palce, daj hned vediet

brita
27. mar 2012

@bella1303 Ahoj, kolko dni si po ET, resp. kedy si zaspinila? Mala si PK?

bella1303
27. mar 2012

@brita ahoj hej mala som pk a som 7 den po ET( ak sa ET pocita tak 8) zaspinila som v noci a dost( bolo vidno aj na iintimke. Teraz spunim menej

petula14
27. mar 2012

ahojte babulky, prosim Vas rada by som sa spytala na bolesti v nadrusku, resp. v bruchu, ktore mi zacali v pondelok, ci je to normalne, stretla sa s tym niektora z Vas? v nedelu som bola na punkcii, z 13 odobratych vajicok bolo 6 zrelych a mame 2 embrya, dnes som bola na ET, zacinam mat obavy v suvislosti s tymi bolestami, ci je vsetko OK<

brita
27. mar 2012

@bella1303 Ja som mala to iste, na 6. a potom na 9. den a vidis, babulky su v brusku.Tak sa neboj a hlavne klud, podla mna to je dobre znamenie. 😉 Keby bola krv, to nie je dobre. Este si asi netestovala, ze?

brita
27. mar 2012

@petula14 Vobec sa neboj, to je uplne normalne, urcite je vsetko v poriadku. Tie bolesti neznamenaju nic zle. Po punkcii a aj po ET sa to stava casto.

bique
27. mar 2012

@bella1303 @sidlo baby, spinenie vobec nic neznamena! moze to byt dokonca priznak zahniezdovania...embryjko uplne konci uhniezdovanie niekedy 10ty 12ty den po tom, ako je vlozene alebo doputuje do maternice 😉 a ako som uz pisala, mam kamosky, ktore dokonca silno krvacali a su tehu alebo uz maju deticky...takze nestresujteeee, nic nie je stratene! ja som po KET nespinila, nekrvacala a aj tak sa nepodarilo...takze nic nie je zarucene, telo je nevyspytatelne a tehotenstvo duplovane 🙂 takze klud a ziaden stres...a na krv by som isla v kazdom pripade... 😉 😉

bella1303
27. mar 2012

@brita testovala som v nedelu rano, bol tam duch. A vcera poobede a test bol biely. Krv to neni cervena, len taka hneda ale bojim sa ze to prejde do krvacania☹

bique
27. mar 2012

@petula14 je to ok, ja som mala to iste...pi vela vody aj ked uz budes mat pocit, ze ta rozpuci, ale pomaha to 😉

bique
27. mar 2012

@bella1303 poobede netestuj, iba rano! skus zasa zajtra 😉

bella1303
27. mar 2012

@bique vyskusam sa nestresovat aj ked je to tazke. Asi prespim cely den😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre