• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
@bique Tak držím veľmi veľmi palce...budem na teba myslieť a predbežne potom informuj...Teším sa s tebou.. :wink:
12. apr 2012 o 18:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 to je hlavné, že máš niekoho, kto ťa podporuje... je to trošku znesiteľnejšie. a kedy ides do dalsieho? chces si este oddychnut a potom?
12. apr 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bukvickaaa Tak najprv chcem zistiť, kde je chyba, že sa nám nedarí. Lebo v centre to nezistili. A dôvod, prečo mám stále tak málo vajíčok..Kedže to bolo naše 2,.IVF...najprv chceme všetko prešetriť, aby sme sa zbytočne nevrhli do posledného IVF...a zasa by to bolo negatívne.
12. apr 2012 o 18:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ahojte...ja som dnes 23 den od KET na teste son nebola lebo sme boli na dovolenke...ale na letisku sme kupili test a vysiel mi, ze som tehotna 1-2 tyzdne (to bolo 15 den od vkladu)...az v pondelok idem na krv,,,som velmi zvedava,,,stale tomu nemozem uverit!!!!
Ktore ste po teste pozitivnom aky je dalsi postup??? kedy sa robi prve sono????
12. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@jajka1980 tak jasne, najskor skus zistit co v tom vlastne je, aby uz tretie ivf vyslo...potom su to uz riadne palky na platenie... nemas z tych ivf ani ziadne zamrazene, ze.. to je skoda :frowning2:
12. apr 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadaba ....Gratulujem... :dizzy_face:
12. apr 2012 o 19:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bukvickaaa Tak mrazáčikov žiaľ nemáme.. :frowning2:
12. apr 2012 o 19:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 to je škoda no... :frowning2:
12. apr 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bukvickaaa Tak to je..a veľká.. :frowning2:
12. apr 2012 o 19:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klauduska33 mne prvy krat test ukazal 2 ciarky 11den po et to je dnes :slight_smile: do vtedy ani naznak a aj to som ju tam dnes hladala. :slight_smile: vcera mi vysla pozitivna krv ale tehu test nic :D
12. apr 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 ja mam aspon vyhodu v tomto, ze mam este 3 mrazene...keby trebalo :slight_smile: zajtra som uz 10-ty den po KETku, asi idem robit test... juj... bojim bojim :slight_smile:
12. apr 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bukvickaaa tak to je výhoda..že máte mrazáčikov..a držím moc moc palce, aby bol test pozitívny.. :wink:
Daj potom vedieť... :dizzy_face:
12. apr 2012 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 ahoj moja. Tak ako sa cítiš? Prežívame to rovnako..Ja som na vonok hrdinka, no vnútro mi krváca a plače...ale čo narobíme..musíme isť dalej a bojovať..Raz sa dočkáme toho sna aj my...
12. apr 2012 o 21:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bukvickaaa ja som robila 10 den po ket a bola slaba ciarocka a 15 den uz cleablue a vyslo mi tehotna 1-2 tyzdne...ale mozem ti povedat, ze uz by som si 10 den nerobila zbytocne sa budes znervoznovat,,, :wink: ale samozrejme je to na tebe...merias si aj BT????
12. apr 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadaba tak vidiiiis :grinning: gratulujem a tesim s tebou :grinning:
12. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique @linda81 baby caute,držím Vám palce!!!:slight_smile: my máme už request poslany:slight_smile:)) gratulujem tehulam,však tato tu temicka čakanie po Et bolo vsetko negatívne až má to sem nemotivovalo chodiť:slight_smile:
13. apr 2012 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj, uz som bola aj na krv, samozrejme negativna. a tie myslienky mam presne take ako ty. uz zacinam pochybovat, ci sa to vôbec niekedy podari. som unavena. uvidime co cas prinesie :confounded:
13. apr 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte teraz som si robila tehotensky test a vysla mi slaba druha ciarka :grinning: tak dufam ze bude len silniet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadaba nemeriam si BT, dnes som robila rano test, pridavam fotky, ja neviem, ja tam takeho malinkeho ducha vidim :slight_smile:
13. apr 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky, dnes som 10. deň po KET, robila som si test, neviem, ale ja tam čosi vidím :slight_smile: z diaľky...vidíte to aj vy, či už som taká namotaná, že to proste chcem vidieť? :grinning:
inak pri poslednom ET som začala špiniť a následne krvácať 8deň po ET a teraz našťastie nič :slight_smile: klop klop nech nezakríknem! viem, že to môže byť utrogestanom, ale minule som ho mala tiež :-P takže ďalšie pozitívum :slight_smile:
13. apr 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bukvickaaa a tuzba super konečne sa to tu zmenilo GRATULUJEM
13. apr 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 no zatial to neberiem nejak vazne, aby som nebola sklamana :slight_smile: ale dakujem :slight_smile:
13. apr 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba drzim palce, aby silnela! :slight_smile:
13. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bukvickaaa v tomto ťa chápem. Stále je to o strachu ale už je to veselšie nie?
13. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bukvickaaa no nieco sa tam crta, je to troska rozmazane, ale asi to bude tamm :grinning:
13. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ale jasne, je to uz veselsie, ale kym mi to nepotvrdi lekar, tak budem stale vahat a bat sa... :slight_smile:
13. apr 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bukvickaaa dakujem :grinning: aj tebe držíííííííííííííííííííím palce aby velmi silnela aby sme boli tehotnééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 dakujem :grinning: :grinning:
13. apr 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadaba cauko a ty si kolko krat bola na ET az sa podarilo? :slight_smile:
13. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bukvickaaa jeeeeeeeeeej super aj moj test vyzeral 10den takto..a 15 den uz boli uplne silne dve ciarky...
@gelinka75 ja som bola 1 krat na ET a 2 krat na KET...toto bolo druhe KET...
13. apr 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok