Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
12. apr 2012

@bique Tak držím veľmi veľmi palce...budem na teba myslieť a predbežne potom informuj...Teším sa s tebou.. 😉

bukvickaaa
12. apr 2012

@jajka1980 to je hlavné, že máš niekoho, kto ťa podporuje... je to trošku znesiteľnejšie. a kedy ides do dalsieho? chces si este oddychnut a potom?

jajka1980
12. apr 2012

@bukvickaaa Tak najprv chcem zistiť, kde je chyba, že sa nám nedarí. Lebo v centre to nezistili. A dôvod, prečo mám stále tak málo vajíčok..Kedže to bolo naše 2,.IVF...najprv chceme všetko prešetriť, aby sme sa zbytočne nevrhli do posledného IVF...a zasa by to bolo negatívne.

dadaba
12. apr 2012

dievcata ahojte...ja som dnes 23 den od KET na teste son nebola lebo sme boli na dovolenke...ale na letisku sme kupili test a vysiel mi, ze som tehotna 1-2 tyzdne (to bolo 15 den od vkladu)...az v pondelok idem na krv,,,som velmi zvedava,,,stale tomu nemozem uverit!!!!
Ktore ste po teste pozitivnom aky je dalsi postup??? kedy sa robi prve sono????

bukvickaaa
12. apr 2012

@jajka1980 tak jasne, najskor skus zistit co v tom vlastne je, aby uz tretie ivf vyslo...potom su to uz riadne palky na platenie... nemas z tych ivf ani ziadne zamrazene, ze.. to je skoda ☹

jajka1980
12. apr 2012

@dadaba ....Gratulujem... 😵

jajka1980
12. apr 2012

@bukvickaaa Tak mrazáčikov žiaľ nemáme.. ☹

bukvickaaa
12. apr 2012

@jajka1980 to je škoda no... ☹

jajka1980
12. apr 2012

@bukvickaaa Tak to je..a veľká.. ☹

vvia
12. apr 2012

@klauduska33 mne prvy krat test ukazal 2 ciarky 11den po et to je dnes 🙂 do vtedy ani naznak a aj to som ju tam dnes hladala. 🙂 vcera mi vysla pozitivna krv ale tehu test nic :D

bukvickaaa
12. apr 2012

@jajka1980 ja mam aspon vyhodu v tomto, ze mam este 3 mrazene...keby trebalo 🙂 zajtra som uz 10-ty den po KETku, asi idem robit test... juj... bojim bojim 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@bukvickaaa tak to je výhoda..že máte mrazáčikov..a držím moc moc palce, aby bol test pozitívny.. 😉
Daj potom vedieť... 😵

jajka1980
12. apr 2012

@makovicka53 ahoj moja. Tak ako sa cítiš? Prežívame to rovnako..Ja som na vonok hrdinka, no vnútro mi krváca a plače...ale čo narobíme..musíme isť dalej a bojovať..Raz sa dočkáme toho sna aj my...

dadaba
12. apr 2012

@bukvickaaa ja som robila 10 den po ket a bola slaba ciarocka a 15 den uz cleablue a vyslo mi tehotna 1-2 tyzdne...ale mozem ti povedat, ze uz by som si 10 den nerobila zbytocne sa budes znervoznovat,,, 😉 ale samozrejme je to na tebe...merias si aj BT????

bique
12. apr 2012

@dadaba tak vidiiiis 😀 gratulujem a tesim s tebou 😀

michelitta
12. apr 2012

@bique @linda81 baby caute,držím Vám palce!!!🙂 my máme už request poslany🙂)) gratulujem tehulam,však tato tu temicka čakanie po Et bolo vsetko negatívne až má to sem nemotivovalo chodiť🙂

mabumi
13. apr 2012

@makovicka53 ahoj, uz som bola aj na krv, samozrejme negativna. a tie myslienky mam presne take ako ty. uz zacinam pochybovat, ci sa to vôbec niekedy podari. som unavena. uvidime co cas prinesie 😖

tuzba
13. apr 2012

ahojte teraz som si robila tehotensky test a vysla mi slaba druha ciarka 😀 tak dufam ze bude len silniet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bukvickaaa
13. apr 2012

@dadaba nemeriam si BT, dnes som robila rano test, pridavam fotky, ja neviem, ja tam takeho malinkeho ducha vidim 🙂

bukvickaaa
13. apr 2012

Ahojte kočky, dnes som 10. deň po KET, robila som si test, neviem, ale ja tam čosi vidím 🙂 z diaľky...vidíte to aj vy, či už som taká namotaná, že to proste chcem vidieť? 😀
inak pri poslednom ET som začala špiniť a následne krvácať 8deň po ET a teraz našťastie nič 🙂 klop klop nech nezakríknem! viem, že to môže byť utrogestanom, ale minule som ho mala tiež :-P takže ďalšie pozitívum 🙂

ria191
13. apr 2012

@bukvickaaa a tuzba super konečne sa to tu zmenilo GRATULUJEM

bukvickaaa
13. apr 2012

@ria191 no zatial to neberiem nejak vazne, aby som nebola sklamana 🙂 ale dakujem 🙂

bukvickaaa
13. apr 2012

@tuzba drzim palce, aby silnela! 🙂

ria191
13. apr 2012

@bukvickaaa v tomto ťa chápem. Stále je to o strachu ale už je to veselšie nie?

gelinka75
13. apr 2012

@bukvickaaa no nieco sa tam crta, je to troska rozmazane, ale asi to bude tamm 😀

bukvickaaa
13. apr 2012

@ria191 ale jasne, je to uz veselsie, ale kym mi to nepotvrdi lekar, tak budem stale vahat a bat sa... 🙂

tuzba
13. apr 2012

@bukvickaaa dakujem 😀 aj tebe držíííííííííííííííííííím palce aby velmi silnela aby sme boli tehotnééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tuzba
13. apr 2012

@ria191 dakujem 😀 😀

gelinka75
13. apr 2012

@dadaba cauko a ty si kolko krat bola na ET az sa podarilo? 🙂

dadaba
13. apr 2012

@bukvickaaa jeeeeeeeeeej super aj moj test vyzeral 10den takto..a 15 den uz boli uplne silne dve ciarky...
@gelinka75 ja som bola 1 krat na ET a 2 krat na KET...toto bolo druhe KET...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre