Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chmurkaxy
17. apr 2012

@brita jeeeeej, a uz aj vies, co cakate? ci chcete Kinder Surprise? 🙂

chmurkaxy
17. apr 2012

@stastenka42 moja, mysli pozitivne 🙂 v okoli mam parik, kde zenska porodila svoje prve babo po 18 rokoch snazenia, dokonca absolvovali 7 kompetnych IVF a asi 5 IUI. paradoxne, vyslo im to vdaka IUI, ktoru si naplanovali ako "zabitie casu" pred dalsim IVF 🙂 ja som tiez bola taka zdrvena, ked sa to teraz zase nepodarilo, ale po tom, co si tu na Koniku citam pribehy niektorych dievcat, hovorim si, ze ved my na tom nie sme tak zle.. takze uvidis, ze aj na vas sa uz usmeje stastie 🙂

brita
17. apr 2012

@chmurkaxy Este nevieme, ale asi v stredu sa uz dozvieme, lebo ideme na ten prenatalny morfologicky utz. Sme strasne zvedavi 😉

dadaba
17. apr 2012

@bukvickaaa BLAHOZELAAAAAAAAM....

franina
17. apr 2012

ahojte dievcata 🙂 caka niekto este po transfere?

stastenka42
17. apr 2012

@chmurkaxy ale ja myslím pozitívne.inak by som to nerobila tolké roky 😀 pevne verím že tento rok sa nám zadarí všetkým,ved je predsa rok zajaca-čiže plodnosti..či???? 😀 😀 😀 😀

chmurkaxy
17. apr 2012

@bukvickaaa jeeeeeeeej, perfektne! moc moc gratulujem :*

chmurkaxy
17. apr 2012

@brita mozno budete mat parik 🙂 kazdopadne, dvojicky su super, budu mat naj kamosa hned odmalicka 🙂

chmurkaxy
17. apr 2012

@stastenka42 a ak nie tento rok, tak si aspon v kralicom style mozeme uzit vyrobu babatka:D fuj fuj, ale som ja hnusny prasak 🙂) to ta Amerika robi, to nie jaaa 🙂)

brita
17. apr 2012

@chmurkaxy Uvidime 😉 Kazdopadne, nam je to jedno, len nech su babuliatka zdrave. Ale zvedavi sme, to ano. 😉
Dolezite je,aby tie vysledky z morfo boli v poriadku. Tento utz v 2.trimestri je vraj dost dolezity.

dorotka_
17. apr 2012

vsetkym babam co to vyslo blahozelam a je to povzbudzujuce, ja by som mala ist teraz zaciatkom maja na vklad mrazacikov tak verim ze sa zaradim konecne medzi tehotne 😉

evika1405
17. apr 2012

@dorotka_ ahoj, mna to tiez caka uz po druhy krat a dufame ze sa to konecne podari. tak budeme drzat palce aj vam, vela stastia🙂)

dorotka_
17. apr 2012

@evika1405 dakujem 🙂 verim ze nam to obom vyjde 😉

bukvickaaa
17. apr 2012

@vvia Ďakujem 🙂

bukvickaaa
17. apr 2012

@dadaba
@chmurkaxy
Ďakujem vám veľmi pekne 🙂 teším sa... juj 🙂

jajka1980
17. apr 2012

@bukvickaaa ... Gratulujeeem... 😀 😀 😀 😵 😵 😵

bukvickaaa
17. apr 2012

@jajka1980 Ďakujeem 😉 😵 😵

jajka1980
17. apr 2012

@bukvickaaa Nieje zač..Konečne sa to tu začína pozitívnymi správičkami...lebo po sviatkoch tu boli samé negatíva...Tak držte sa... 😉

zuzu00
17. apr 2012

@bukvickaaa Super správa, gratulujem

bukvickaaa
17. apr 2012

@zuzu00 Ďakujem 😵

jajka1980
17. apr 2012

@dorotka_ Tak budem držať palce...aby to vyšlo a bola zaradená k tehulkám... 😉

hencidlo
17. apr 2012

@franina ahoj aj ja cakam po transfere a vo stvrtok by som mala ist na krv.........,ale bojim bojim 😅

fontana
17. apr 2012

@franina ahoj aj ja este cakam,a tiez vo svtrtok by som mala ist na krv....no cim je ten blizsie,tym mam vacsi strach...
@hencidlo sme na tom rovnako.... 😉

fontana
17. apr 2012

@bukvickaa tiez blahozelam,verim,ze aj nam to vyjde,ktore este cakame....

franina
17. apr 2012

@hencidlo
@fontana ahojte dievcata, tak sa Vám to kráti... uz len dvakrat sa vysoinkate a uz budete vediet.... 🙂 drzim vam palceky... a ako s testikmi? robili ste si? ako sa citite? nebojkajte bude vsetko ok :

zibi
18. apr 2012

baby mozem sa opytat ? pozeram ze ste vacsina po ET, KET..kolko ste mali sliznicu maternice? ja len 8 mm a neuchytili sa embryjka a popripade ci daco okrem utrosu beriete ..dik

bique
18. apr 2012

@chmurkaxy ahoj...my sme mali ketko spolu, ja tiez negativne...inak, ja mam to iste, MS som dostala na treti den po vysadeni hormonov, ale to bolo iba take uplne slabe spinenie skoro ciernej farby a maternicu citim tiez vkuse 😒 hcg sme mali 0,1, takze nie je mozne, aby tam nieco bolo, u nas to spontanne vobec nejde, ale ovulka uz bola, lebo ja ju citim, mam iba pravy vajecnik a dva dni ma teraz pekne potrapil presne kedy mal, viem to odsledovat aj podla hlienu aj podla krcku, cyklus mam ako hodinky, tak som zvedava, kedy dojde dalsia a prestane to pobolievanie 😒 ono je to urcite stale z tych hormonov, kym tie hladiny klesnu na normal, asi to trosku trva 😠 ja cakam na schvalenie z poistovne a ideme hned do dalsiho IVF 😉 to prve bolo uz pred 1,5 rokom, tak som zvedava, ako to budem teraz zvladat 😕

bique
18. apr 2012

@bukvickaaa kraaaasa, blahozelam 😀 😀 😀 velmi sa tesim s tebou 😀 teraz sa uz iba pekne zvacsujte 😀 😀 😀 ja sa zacnem asi o mesiac zo stimulky 😀 😠

fontana
18. apr 2012

@franina ahoj,veru krati....aj sa tesim aj mam strach...testik si nerobim,pre istotu... 😉 aby som nebola skor sklamana...a ako sa citim mna vlastne od zaciatku ako mi vyberali vajicka boli brucho,som dost nafuknuta.Asi 4 den ma picha v podbrusku na lavej strane,mam citlive bradavky,inak v norme...a co ty?

pufa
18. apr 2012

@bukvickaaa gratulujem!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre