Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

moncibubu
21. máj 2012

@apple7 dakujem pekne 😀

moncibubu
21. máj 2012

@cora41 dakujem velmi pekne 😀

boska74
21. máj 2012

@moncibubu ahoj, taktiez chcem poblahozelat, prajem Ti vela stastia v pokracovani tehotenstva, nech vsetko klape ako hodinky🙂))) a tiez som stastna, ze si oznamila peknu novinku, pretoze si myslim, ze pre kazdu z nas je to popohnanie dopredu a nadej. Vela stastia

moncibubu
21. máj 2012

@boska74 dakujem pekne, prajem aj vam vsetkym, aby sa vam to podarilo 😀 😀 😀

krisbar
21. máj 2012

kocky mna "tlacia" vajecniky strasne dnes, uz chcem mat po tom a vycistit sa z tych vsetkych hormonov, lebo neverim ze to je normalne pri tehotenstve.

hencidlo
21. máj 2012

@moncibubu blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie a hlavne, aby ste boli zdravya krasne rastli 😉

moncibubu
21. máj 2012

@hencidlo verime, ze budeme pekne rast a zvacsovat sa, tesime sa o 2 tyzdne ked budeme pocut bit srdiecko 😀 uz sa nevieme dockat 🙂

michelitta
21. máj 2012

@moncibubu fiii,paradne hcg,aj by som povedala,ze Ti omylom nedali dve 🙂 tak sa riadne usalasilo 🙂 vela zdravia!!! 🙂 🙂

michelitta
21. máj 2012

@krisbar aj ja chcem uz mat potom,tiez mam take tlaky vo vajecnikoch a som dost na to ctliva..a dnes ma neskutocne boli hlava 😖 vyzera to tak,ze budeme vsetky 3 uz piatok vediet 🙂 @cora41 ja idem zajtra do novej roboty,len tak na par hodin,robim akvizantku,aspon mi trosku myslienky odbehnu 🙂

michelitta
21. máj 2012

@7bambulik9 urcite to bolo este z transferu..ja ked som videla moju koselu na zadku na 2.den,tak som sa az zhrozila 😕

hencidlo
21. máj 2012

@michelitta no z toho hcg to fakt vyzera na dvojky, mozno budes mat jednovajecne, to hovorili aj mne ked mi vkladali 2, ze nakoniec mozu byt aj 4 😀 tak drzim palceky aby bolo vsetko tak ako ma byt!!!

krisbar
22. máj 2012

@michelitta co je to akvizantka? to som nikdy nepocula.
mna az tak vecer boleli ze som myslela ze uz dostanem menz. lebo je to presne taka bolest. v noci to povolilo ale uz to opat zacina.
jj. v piatok sa nam to vsetkym poriesi. je tu niekto kto ide na test skor?
dvojicky, stvoricky - vsetko by ma potesilo, vzhladom na to ze chceme 4 deti minimalne 😉

ursula5
22. máj 2012

@michelitta tak čo moja ako si na tom??? kedy budú výsledky? ako sa cítiš? 🙂

michelitta
22. máj 2012

@krisbar,presne 4 deti,to by som si velmo priala aj ja😉 akvizant,to je prieskum trhu,idem do firiem,mimo mesta chvalabohu 30km od hometown🙂5 otazok ludom,potom to poslem sefovi a oni si s tym uz porobia co chceju..beriem si aj dohodarky,sama by som to asi nedala..ale priatel ma zdubkal,ze naco tam uz idem,ze mam byt doma..ale ti poviem barbie,mne to spravi lepsie na psychiku,vsak stafetu robit nebudem..pocuj draha,ty mas uplne priznaky ked ta boli jak na mnzs..kedy mas dostat?ja az v utorok a viem ked sa zacnem potit,ze uz je tak za 3 dni na ceste..dneska 7den,jupi to leti,nech uz je piatok,drz sa moja!!keby si mala tiky testovat daj vediet,otestujem s Tebou😀

ursula5
22. máj 2012

@moncibubu gratulujem a prajem krásne tehu 😉 a HCG je pekné ja som mala na 15 deň 875 a čakáme len jedno aj sme vkladali len jedno😉

michelitta
22. máj 2012

@krisbar som chcel priznaky na tehotenstvo mas🙂

cora41
22. máj 2012

Ahojte dievcata, tak dnes by som normalne podla cyklu 28DC mala dostat mrchu a som 8 den po ET...Tak uvidime, ale priznaky nulove, prsia uz normalne, nic ma netlaci ani neboli 😢 , neviem, ci sa mam tesit alebo smutit, lebo u kazdej je to inac..Len som pribrala z tych normonov tak, ze sa ledva zapnem do nohavic..Uz nech mi v piatok povedia vysledok a bud oslavujem dzusom alebo si pojdem poriadne zabicyklovat a hodit nejaku ocistnu kuru pred druhym pokusom ET zo snehuliacikov...ALe som v praci dost bussy, tak aspon ma to zamestnava natolko, ze uz aspon nemyslim na to, ze by som mala denne testovat...Pekny den Vam prajem 😀

v555
22. máj 2012

@cora41 ahoj,chcem sa opýtať kedy si išla po ET do práce.Ja som si vybrala týždeň dovolenky ale potom by som rada išla.Ešte som len 2.deň po ...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cora41
22. máj 2012

@v555 Ja som pockala 2 hodinky u lekara a bola som v praci..No ja mam sedavu pracu, takze som to odsedela a potom som doma lezala, lebo som mala priserne krce v podbrusku a boleli ma vajecniky...Ale po nejakych 3-4 dnoch ma to preslo..

v555
22. máj 2012

@cora41 Ja zas až takú sedavú robotu nemám.......ďakujem 🙂 🙂 🙂 držím palce

krisbar
22. máj 2012

@v555 ja som bola doma len v den ET, inak stale v praci. ale tiez sedim cely den na zadku, cize ziadna namaha. osobne si myslim ze na uhniezdenie vobec nezalezi ci sa hybeme alebo nie. ved kolko zien otehotnie za roznych podmienok. jednoducho je to vela o prirode a celom tom zazraku zivota 😉
@michelitta - priznam sa ze ja ani neviem aky den cyklu mam. viem len ze som zacinala s hormonami neskor ako obycajne - nie prvy den cyklu ale tusim az 4 (uz si nepamatam) tak si to nejako ani neviem zratat. len cakam do piatku a uvidime.
nie nie - u man ziadne testovacky, ani nemam test. asi si ho kupim dnes v lekarni, ale pouzime az v piatok. to som si povedala uz pri poslednom IVF, kedy som sa testovala od 5 dna a bola som z toho potom strasne hotova a smutna. uz sa tomu chcem vyhnut.

v555
22. máj 2012

@krisbar Je mi to všetko jasné 😉 😉 😉 😉 proti prírode čúrať neviem.... 🙂 🙂 🙂 🙂.............ale toto je moje 6.IVF tak robím všetko možné aj nemožné.......

moncibubu
22. máj 2012

@michelitta no to hcg prekvapilo aj mna, ktovie mozno budu aj dve 😀 , aj ked vkladali len 1

moncibubu
22. máj 2012

@ursula5 no uvidime ake bude hcg o 2 tyzdne, a dakujeme a ti sa ako mas, vsetko ok 🙂

ursula5
22. máj 2012

@moncibubu mne tiež bolo vidieť už dutinku na sone na ten 14 deň, potom bola kontrola o týždeň to mi už ale HCG nebrali teda krv a o týždeň a pol už bolo vidieť aj srdiečko 😉 držím moc palce
My sa máme fajne, pekne rastieme, všetko je v poriadku výsledky máme dobre, ešte zhruba mesiac a už idem na materskú 🙂

moncibubu
22. máj 2012

@ursula5 ja som teraz bola na 16 den, a mame prist az o 2 tyzdne, nieje to nejak neskoro, a krv tipotom nebrali, ze ake je hcg, to je zaujimave.Aj tebe drkam palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

ursula5
22. máj 2012

@moncibubu no ja som bola po KET na 15 deň, pototm hneď po týždni a až potom som mala prísť o 2 týždne na potvrdenie srdiečka, ale po tom týždni ma vypísala na PNku lebo videla fľak a mohla som začať krvácať aj ma tak ťahalo vo vnútri medzi tým som strávila v nemocnici 2 dni a už som na potvrdenie srdiečka bola u svojej nie v centre 😀 Tá ma tak ukľudnila, že som aj špiniť prestala a od vtedy je všetko na pořádku a chodím aj do práce 😀
Krv mi už vôbec nebrali na tie ďalšie razy 😉
Pozdravuj fazuľku malú nech sa pekne rozvíja a ty sa opatruj a hodne odpočívaj 😉

cora41
22. máj 2012

Tak baby, dnes na 8 den po ET som urobila znova test - absolutne som to nevydrzala - a zatial je to jasne negativne ako facka ☹ Tak si tu smutim doma, jem ako kyselina a cakam, ci pride mrcha, ktora mala prist dnes...Aj jaj jaj...A vy co mate nove? Kde ste? Dajte nejake novoty, nech sa mi mysel zapoji... 🙂

karkana
22. máj 2012

@cora41 netráp sa ,ešte máš zmrzlinky, a ešte krvička môže niečo iné ukázať,hm 😉

moncibubu
22. máj 2012

@ursula5 ano pozdravim ju a odpocivam dost, som totizto domka, lebo mam dost namahavu pracu, tak preto Pn, ale sa aj nudim sem tam. 😨 Tak sa aj ti pekne opatruj a davaj si pozor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre