• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

26. júla 2017 
@kuspitka - áno je tam len 3 dni v týždni - po, ut, pia
28. máj 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 a ja idem v stredu,ale mne je jedno kto je len nech to robí dobre
28. máj 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annu
@bettypo Ahojte babenky, v kazdom pripade, ako som pisala, utrogestanom si len clovek pomoze, urcite nic nepokazi. Naozaj nechapem niektore prakticky lekarov v CAR. Ak sa berie utrogestan s dufastonom naraz, netreba vysoke davky utrogestanu. Avsak odstavit utrogestan a nechat si len dufaston, to je velky hazard. Nedavno mi pisala jedna kocka tiez z Kosic a tu som presvedcila, aby utrogestan brala, aj ked jej v centre povedali, ze ma vysadit.Nastastie mala dobreho gynekologa, ktory nemal problem jej ho predpisat. Tak sa drzte a nech vam to vsetko dobre dopadne. :wink:
28. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annu tak sa tesim ze ti to vyslo a este aj dva krat super, ja idem na ket teraz vo stvrtok, dufam ze to vyjde
28. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apple7 drzim palce velmi velmi...my sme boli na KET 2x a oba pokusy uspesne (dufam, ze to tak ostane do porodu :slight_smile: ), takze netreba zufat, ze statistiky uspesnosti KET nie su velmi vysoke, len pozitivne mysliet... :slight_smile:
28. máj 2012 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annu doki nas povzbudoval ze to vyjde, lebo 1. IVF nam vyslo, tak uvidime
28. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tie ktore ste mali prvy pokus neuspesny. Po akom case ste isli na KET? Ja mam za sebou prvy neuspech a az v stredu idem k dr. tak som uz celkom zvedava aky je dalsi postup :slight_smile: Dik za vase odpoved :wink:
28. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apple7 aj my sme boli 1.x neuspesni, ale to davam za vinu stresu a zhonu, v ktorom som v tom case fungovala. Pri KET som uz riadne spomalila, mozno aj preto sa podarilo...urcite netreba stresovat vopred. A ked este aj doki je optimista, tak treba verit v to najpozitivnejsie :slight_smile:
28. máj 2012 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Čaute, som 12 deň po transfere vo štvrtok si mám podľa CAR robiť test či sa náš 6 pokus poradil, som z toho už na prášky zatiaľ som ani nešpinila iba ma každý deň bolí príšerne brucho, a niekedy mám pocit že by ide vytrhnúť maternicu a cítim sa ako keby som mala dostať mrchu som 29. deň cyklu, cez víkend ma boleli prsia ale zrazu ako keby utlo a prestali, dnes som to už nevydržala a urobila si ráno test ten najcitlivejší (10) a je tam len veľmi slabulinká // takže neviem či sa to podarí na 12 deň by som už očakávala troška výraznejšie // nakoľko mi vkladali 2. Toto čakanie je neznesiteľné, snažím sa byť pozitívna ale niekedy to nejde.
29. máj 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango5 my sme mali tie prvý pokus neúspešný a na ďalší som šla hneď ďalší cyklus a podarilo sa :slight_smile: treba veriť a nevzdávať sa
29. máj 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sally2401 ked tam boli // tak super, ides aj na krv? drzim palce velmi nech to vyjde
29. máj 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 saly nezufaj, nemuseli sa chytit obe, takze ak sa ujalo 1 tak ta ciarka je adekvatna a pomaly by ti mala tmavnut, ved na 14den po ET by si mala ist na krv a tam to mas uz iste, tak sa nestresuj, bud v klude a oddychuj, lebo fazulka to vnima :wink:
29. máj 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 saly nezufaj, nemuseli sa chytit obe, takze ak sa ujalo 1 tak ta ciarka je adekvatna a pomaly by ti mala tmavnut, mala si aj PK? ved na 14den po ET by si mala ist na krv a tam to mas uz iste, tak sa nestresuj, bud v klude a oddychuj, lebo fazulka to vnima :wink:
29. máj 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apple7 v Reprofite Brno mi doktor povedal že je zbytočné aby som išla na krv, takže neviem čo urobím, či pôjdem k môjmu gynekológovi nech mi zoberie krv.
29. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo nie nemala som PK, po troch 3 dňoch mi robili transfer, 2- 8 bunkové, a doktor v reprofite Brno mi povedal že si mám na 14 deň urobiť iba test, že na krv nemusím zbytočne chodiť, tak neviem, uvidím podľa štvrtkového výsledku.
29. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 tak to mas tie // v pohode aj mne v RF hovorili, ze na 14 den po ET si mam spravit test a potom ist na krv, lebo z nej budu 100% vysledky :wink: tak drzim palceky nech sa to podari :grinning:
29. máj 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska32 dakujem, takze teraz uz iba cakam na buduci tyzden piatok a zacala som brat estrimax...Drz sa
29. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango5 ja som mala teraz prvy pokus neuspesny a idem na KET hned teraz, takze ziadne cakanie - aspon zatial...
29. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 no super..gratulujem ti! :slight_smile:)) ..Ďakujem, ja si myslím tiež, že by som mala hned ísť a ak sa nezadarí náhodou tak potom si dám pauzu ;) Prajem ti vela zdravíčka aj maličkému :wink:
29. máj 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 tiež som toho istého názoru..dík :slight_smile:
29. máj 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango5 ďakujeme :slight_smile: no ja som bola odhodlaná pokračovať kým neminiem mraziačikov, chodiť ob cyklus, tak mi to aj odporučila liečiteľka, že telo je nabudené hormónmi a maternica je pripravená, že nemám robiť pauzy aj keď som šla na KET tak povedala ak sa nepodarí aby som šla hneď na ďalší cyklus, tak som neváhala a rozhodla som sa takto, a ešte nám zostal jeden snehuliačik :wink:
29. máj 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ursula5 no super..tak to spravím aj ja tak..presne toto si myslím , že telo je nabudené hormonmi. Intuícia ma nezradila..hihi :wink: Velmi pekne dakujem na info :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mango5 držím palce!!! ja som pri KET viac ležala a oddychovala, nechodila k PC, nevoňavkovala sa, papkala som vitamínky a dodržiavala všetky rady, tak hor sa do boja :wink:
29. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 Ahoj moja, len sa chchem opytat, po KET transfere si ostala lezat na izbe ako dlho? A potom si este lezala doma aspon do rana alebo nie? Len rozmyslam, ako to urobim, lebo po neuspesnom ET a jednej hodine lezania na izbe som potom isla do prace... aj ked iba sedava praca a vobec nie stresova a ked som prisla o piatej domov, tak potom som aspon lezala do rana..No neviem, ci som nemala prelezat cely den..ako si na tom bola ty? Drz sa
29. máj 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sally2401 ahoj,verím,že máš stresy...viem čo prežívaš...bohužiaľ ja som ešte ani toho ducha na teste nevidela,tak ked je tam aspon slabá čiaročka je to na dobrej ceste...treba veriť a vo štvrtok budú parádne kolajnice.Ja som po dvoch ivf,jednom ket a teraz sa chystáme na tretie ivf,takže asi o mesiac aj niečo budem mať lepy aj ja...a verím,že konečne so šťastným koncom.držím Ti palce :wink:
29. máj 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak ti držím päste aby ti to vyšlo, a ja uvidím keď tak mám 1 mrazáčika s terajšieho cyklu tam pôjdem na KET po dovolenke.
29. máj 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 ja som po KET ležala skoro 10 dní v kuse okrem záchoda a pár vecí čo som už od nudy potrebovala doma porobiť, ja mám tiež sedavé zamestnanie a pri prvom ET som chodila aj von aj do práce a nevyšlo to tak teraz som zmenila úplne systém snažila som sa ležať, nechodiť k PC, neparfemovať sa, myslela som len na drobčeka a podarilo sa, ale není to zaručený recept na otehotnenie :grinning: :grinning: :grinning: myslím že aj embrijko bolo silné a chcelo zostať :wink:
29. máj 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len v kratkosti. v piatok som bola na krvi a po obede mi volali, ze mam "malo pozitivny test", ze sa to bude musiet zopakovat. v nedelu som si robila test z mocu a druha ciarka bola slabucka. v utorok som sla na test a vysledok uz bol negativny.
viete mi prosim niekto vysvetlit, ze ako to mohlo byt? mohlo to byt ze embryo sa neudrzalo? alebo som mala ten HCG zvyseny z liekov? neviem si to vysvetlit, kazdopadne ma to potesilo ze aspon raz v zivote som uz videla ciarku a sme o krok blizsie :wink: ale nezufam. ideme dalej.
30. máj 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisbar ahoj aj ja som bola na tom tak a bolo mi povedane, ze to bolo biochemicke tehotenstvo :frowning2: , no aspom je z toho jedna dobra sprava, ze sa ti podarilo zostat, tehu. co planujes dalej? mala si ET ci KET?
30. máj 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...tak dnes-zajtra dorazi ta hnusna mrcha a ide sa na prvu injekciu do CAR...no a potom stymulka...drzte palce, nech je vsetko ok :wink: aj ja drzim vsetkym Vam....o cca 3 tyzdne sa pridavam k cakatelkam po ET :slight_smile: och bozeeee, to cakanie :angry:
30. máj 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok