• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. júla 2017 
@mortiiss ahoj, prosim ta ten embryoskop ste si rezerovvali dopredu? alebo kedy sa to hlasi, asi ho tiez vyskusame ak bude volny :wink:
30. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi aha.talk uvidím čo urobíme...
@mortiiss gratulujem
30. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ahojky, kočka. Mne ho lekar navrhol hned pri prvej kontrole v stimulke, a hned som suhlasila. Myslim, ze to aj niekde zaznacil, lebo pri dalsich kontrolach lekari vedeli, ze ho budeme mat.
Uz Ti to zacina, tusim v nedelu, vsak? Tak drzim palce, nech prvu vcelku pichnes bez trasucich ruk, a vela, vela pohody, kludu a smiechu.
30. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss dakujem ti pekne, budem ta nasledovat coskoro :grinning: dufam teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 budes, neboj nic. :dizzy_face:
30. máj 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique Ahoj moja..Tak držím ti veľmi veľmi palce a čakám na // :wink: Verím, že teraz to bude pozitívne..tak sa drž a informuj..teším sa s tebou... :slight_smile: :grinning:
30. máj 2012 o 21:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 @chrumkaxy babulky, dakujem za palceky, budem ich potrebovat :confused: urcite budem infoskovat, co a ako? a vy? ako sa mate?
30. máj 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 ahoj ahoj...tak to si budeme vymienat dojmy a pocity a haluzit spolu :grinning: niekedy si uz pripadam riadne sibnuta, ale vsak je nas tu takych sibi-ryby viac :grinning: takto sa to lahsie znasa, tak budeme znasat spolu :slight_smile: drzim prstiky
30. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique Ahojky..Tak ja sa mám celkom fejn. Na budúci týždeň idem na gyndu, na nejaké vyšeetrenia..Tak som zvedavá, čo zisti moja gynekologička.
A ty ako? Inak všetko v poriadku? Dúfam, že sa do boja púšťaš s pozitívnou náladou a myšlienkami.
Teraz tam budú //..verím tomu.
Tak sa drž a čakám na správičku s //. :slight_smile: :dizzy_face:
30. máj 2012 o 22:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.dievčatá,ako ste na tom boli po ET ležali ste aj hore nohy?
31. máj 2012 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka neležali sme hore nohami, normálne na gauči v kľude a v pokoji :wink:
31. máj 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 dúfam,že sa mi bude dať ležať aspoň kus...
koľko si mala embrii a koľko ti vložili?
31. máj 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Držte dnes päste keď prídeme z práce budem testovať 14 deň po ET. Už si robila tajne bez partnera pre 2 dňami test bola tam taká slabučká // tak uvidíme dnes, zatiaľ nekrvácam ani som nešpinila, iba pobolieva brucho........ všetko je vo hviezdach.
31. máj 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kuspitka mne vložili len jedno :slight_smile: viac sme nechceli, po PK mi ostali s 8 oplodnených 3 kvalitné, jedno vložené pri ET sa neuchytilo, druhé pri KET nosím teraz v brušku a jedno je ešte na Sibíri :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
držím moc palce nemusíš stále ležať len sa opatruj, mysli na niečo iné, hlavne sa stále nepozoruj, nájdi si záľubu čo ťa baví, ja som prečítala spústu kníh a sledovala som kriminálky :slight_smile: na 6 deň som cítila ako sa drobček zahniezdil a potom so vedela, že už som tehu :sweat_smile: držím Ti moc palce
31. máj 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sally2401 držím moc palce ak tam bola slabunká čiarka to je super, ja som testovala na 12 deň a mala som už riadne koľajnice :slight_smile:
31. máj 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 tak super moja.tak ja mám malú tak sa nebudem nudiť...
chcem si dať potom od pc aj pauzu aspon 3dni.
ja si chcem dať zas vložiť dve.aj pri malej som mala dve ,ale jedno v odislo co uz.
pri malej som lezala jeden den hore nohy a potom som už fungovala a j okna umyvala.. :grinning:
31. máj 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sally2401 ty si si dala koľko vložiť?
31. máj 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka 2 som si dala vložiť.
31. máj 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ako čítam tak ty si si dala tiež dve a jedno odišlo, začala si špiniť alebo ako sa ti to prejavilo?
31. máj 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 moja nijako sa to neprejavilo,ani som nešpinala nič ma nebolelo..jednoducho mu prestalo byť srdiečko
31. máj 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka aha to som práve nevedela ako sa to prejaví keď zostane z 2 iba jedno.
31. máj 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401
pri dvojvaječnich jedno zanikne to,ževraj je normalne,že sa to stane.
neviem,mala je ok možno to druhé malo nejakú chorobu,ale bolo to hrozné,keď sa to stalo..
31. máj 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak už ako sa rozhodneš, myslím že čo má byť to bude :wink:
31. máj 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 len ci sa rozhodnem dobre...chcela by som zas vložiť dve,len manžel nechce.
31. máj 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka no musíš si byť istá tým rozhodnutím :wink: a hlavne to potom nebanovať alebo ľutovať, urobte si pre a proti :grinning:
31. máj 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 joj moja.ja by som priala aj dve,ale viem čo sa stalo pri malej môže sa to stať aj teraz..
31. máj 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim nemate nahodou zvysny fostimon aOrgalutran, potrebujem surne dakujemmmmm
31. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska sorry melisska, nemam...
31. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahoj, my sme dali vzdy vlozit dve, raz sa chytilo iba jedno,a le v 6tt MA, raz sa nechytilo ani jednoa teraz sa chytili obe a zatial sa drzime a babulky sa hraju v brusku. :wink: Tak tazko povedat, ono je to vzdy o stasti, o osude... a tak podobne.My sme ale vzdy obaja chceli vlozit dve, nikdy nie iba jedno. Tak drzim palce. :wink:
31. máj 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brita joj ja zas by som dala dve,ale manžel ak budú mať známku 1 tak chce len jedno..a mala si ISCI?
31. máj 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok