Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

boska74
23. jún 2012

@jaja101
Mna stve, ze mi nepovedali vysku, len ze to je dostacujuce, no to je asi 7mm

jaja101
23. jún 2012

@boska74 neviem...niekedy mam pocit ako pokusny kralik.ja som pri ete mala krasnu sliznicu,no teraz sa jej nechcelo narast.myslim si,ze su od toho,aby nam skusili pomoct a tak by mohli aj vyssie davky skusit,ved to moze snad len pomoct...

jaja101
23. jún 2012

@boska74 no a s tym,ako mi meral tu vysku...to radsej nekomentujem.to uz aj manzela "dojalo"

boska74
23. jún 2012

Kocky ja mam zvysenu teplotu, 37,5 a chora nie som, nemoze to byt z utrosu?

alibabaa
23. jún 2012

@boska74 aj ja som mala teplotu nejaky 3 ci 4 den od vkladu.. nepocitam den vkladu.. nie sice az 37,5 iba 37,1 ale aj zvysena teplota byva priznakom tehotentstva.. tak sa pekne setri..

alibabaa
23. jún 2012

@kuspitka mne meskali tusim 5 dni ako naschval..

alibabaa
23. jún 2012

@boska74 ja vlastne neviem ako sa citim a ako sa mam citit. unavena, udychcana pri robeni cohokolvek, sem tam pichne, bolia cici.. ale vsetko moze byt utrosom a estrofemom..
kazdy berie lieky podla toho ake centrum navstevuje. ja mam napriklad 3*2 utros i estrofem.. a chodm do gyn-fiv ba...

cuculik1
24. jún 2012

Tak aj dnes rano test snehobiely :(

javi37
24. jún 2012

Tak ja sa tiež pripájam s depkou, ráno som si robila test a čiarka je o trošililinku slabšia ako vo štvrtok, kedy som začala krvácať. Zajtra na krv, ja viem. Ale čakala som silnejšiu, keďže sa mi krvácanie v piatok a bolesti úplne zastavili.

javi37
24. jún 2012

@cuculik1 Je to strašné, ja viem, ako čakáme, že uvidíme tú čiaročku, ale čítaš, že niektorým babám test neukázal nič a krv áno. Ešte vždy tam je nádej. Mne tiež prvý neukázal, na krv som išla s tým, že som celou cestou rozmýšľala, ako manželovi napíšem, že znova neg.

cuculik1
24. jún 2012

@javi37 ja na krv ani neplanujem ist, spolieham na test, este par dni pockam, tak max do 10 dna po transfere a vysadim utros

javi37
24. jún 2012

@cuculik1 Mne na 10. deň neukázalo nič, na 12. deň som išla na krv a bum, bola pozitívna. Niekomu neukáže ani za dva týždne. Radšej mať istotu.

cuculik1
24. jún 2012

@javi37 mne vzdy v minulosti ukazalo pozitivne na 11 den ale po ovulacii.... a to je dnes....

cuculik1
24. jún 2012

baby ozaj ako to je s KET, kedy po ET sa nam moze ist a aka je vlastne priprava... ake lieky, ako casto treba chodit na kontrolu a tak.... uz si neviem predstavit, ze by som v praci o par mesiacov mala znovu povedat ze som PN... teraz som uz skoro tri tyzdne a este tyzden budem....dufam ze ket je menej casovo narocny

melisska
24. jún 2012

ja tiez dnes 7 den po ET / ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

boska74
24. jún 2012

@cuculik1
Ket je naozaj menej narocny, mozes ist nan hned, ja som tak terz isla
Ked dostanes menzes od prveho dna sa berie estroferm- davkovanie ako Ti urci centrum, na 14 den kontrola vysky sliznice, podla toho stanovenie liekov a urcia Ti kedy prides na transfer
Potom sa uziva len estroferm a utrogestan- netrap sa musi nam to vyst- raz
"Mraky prichadzaju a odchadzaju a zakazdym vyjde slnko.".

boska74
24. jún 2012

@melisska

Ja by som este pockala- skus to, mas este zmrazene?

cuculik1
24. jún 2012

@boska74 dakujem, urcite dalsi cyklus nepojdem, dam si pauzu... uz pozeram dovolenky....

melisska
24. jún 2012

@boska74 ano dve blastocysty

cuculik1
24. jún 2012

@melisska juj, tak to si den predomnou.... a kolko si si dala vlozit jedno ci dve? po PK?

melisska
24. jún 2012

po pk 3

cuculik1
24. jún 2012

@melisska ci tri blastocyty? a kvalita aka bola?

leontinka27
24. jún 2012

@boska74 Ahoj mala som 52,4 ale stále krvacam ani duphaston nepomaha.a dost ma boli brucho.ale sem tam ako uz uz dostanem.ved aj mam menzes.ked si urobim teraz test a vcera to odislo ukaze mi asi este pozitivny ze?

cuculik1
24. jún 2012

@leontinka27 mna test ukazoval pozitivne este asi tyzden, ale to bolo ukoncene v 8tt a ked som minule hodnotu 45, o dva dni 22 a to bolo este stale vidno na teste a o dalsie dva dni uz nic

leontinka27
24. jún 2012

@boska74 Ahoj mala som 52,4 ale stále krvacam ani duphaston nepomaha.a dost ma boli brucho.ale sem tam ako uz uz dostanem.ved aj mam menzes.ked si urobim teraz test a vcera to odislo ukaze mi asi este pozitivny ze?

leontinka27
24. jún 2012

@cuculik1 no fan ja mam dnes len 12 den od et.len by ma zaujimalo preco som zacala krvacat tak skoro.a to mam aj utros.

cuculik1
24. jún 2012

@leontinka27 hm, baby pisu ze sa im to spusti aj ked maju utros.... a bola si este na druhom teste ako ti ide hladina hcg? mna posielali opakovane az tri krat....a po tretom som prestala brat dufik... ale ja som nekrvacala

leontinka27
24. jún 2012

@cuculik1 no idem zajtra na druhe hcg.ale uz nedufam stale krvacam musim mat aj slipovu vlozku.mozno je to uz aj vonku.

cuculik1
24. jún 2012

@leontinka27 budes vediet vysledok hned? to cakanie je hrozne....ja som sa dohodla ze si zavolam a do hodiny som vedela vysledok....ale uprimne, trochu sa mi ulavilo, lebo uz som vedela podla testov, ze to nebude dobre a ta neistota bola horzna, tak aspon clovek vie na com je, tak sa drz

leontinka27
24. jún 2012

@cuculik1 dakujem aj ty sa drž.snad na buduce sa to podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre