• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

16. decembra 2017 
@cuculik1 to je dobrý začiatok. Skúšala si ten test odfotiť? Dá sa to?
26. jún 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 Veru ostaň, ani sa nepohni :slight_smile:. No lieky som včera vysadila, tak čakám MS ako časovanú bombu. Už ma znova aj pobolieva brucho.
26. jún 2012 o 09:12  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahoj, biedne, s nervami v koncoch...v polke augusta KET.
26. jún 2012 o 09:13  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 joj moja preco tak neskoro mas ket?a kde chodís do centra?
26. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Lebo včera som volala Hermanovi a povedal, že v júli má nejaké konferencie, tak že až v polke augusta? Mám na neho tlačiť? Lepšie je kedy?
26. jún 2012 o 09:17  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 nie ja sa len pýtam prečo.ja som rozmýšlala ,že tiež pojdem do KE ,ale potom sme zas išliu do MT..
26. jún 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka My máme v MT jedno neúspešné ET a jedno neúspešné KET. Teraz v KE jedno úspešné ET, ale sa embryjko neudržalo :frowning2: .
26. jún 2012 o 09:20  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 ja mne sa podarilo 2IVF a mala som 1IVF neuspešne a 5KET neuspešné..
26. jún 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby vcera vecer to zo mna uz aj vypadlo,dnes uz neocakavam ziadny zazrak z krvi......budem sa snazit hned vybavit vsetko na dalsie ivf.vidím to tak na september....vsetkym tehulkam zelam krasne tehulkovanie a nam vsetkym vela síl do noveho boja a nevzdavat sa!!!!!!!!raz sa nam to podari....... :slight_smile:
26. jún 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leontinka27 moja neboj podari sa ....
26. jún 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka raz urcite ano.............
26. jún 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 musí sa to raz podariť...
ja neviem co mám robit skoncilo mi DNP a musím ist na pn,ale som na rodicaku..
26. jún 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no super mozno ti poradia v teme DNP ale myslim ze sa to da.ked sa da ist na ocerku alebo ako to je
26. jún 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 uz som tam pisala...som uz z toho na nervy..
26. jún 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ja som pocas stimulky unavu necitila skor tak od 8 dna pichania trosku bolesti v podbrusku, ale myslim ze citit sa unavena je normalne
26. jún 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 joj moja mna hlava boli hrozne a som unavena strasne
26. jún 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo fotila ale je to slabo vidno....teraz po zaschnuti este menej....dnes budem mat aj krv vysledok ale je to podla testu slabsie ako v januari ked som mala tiez takeho ducha a vtedy som mala hcg z krvi hranicne pozitivne, 4,5....povedali ze pod 4 sa rata ako neg. Tak uvidime.....a do toho mi akurat dnes volali z prace, ze sa mam cim skor rozhodnut ci beriem ponuku na vyssom poste....znamenalo by to pre mna od septembra tri mesiace mimo domu....tak ja neviem, dnes je to poriadne zamotane.....
26. jún 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 niečo podobné som aj ja riešila, zobrala som to a kebyže som sa rozhodla inak, veľmi by som ľutovala. Dokonca mi tá pauza pomohla. Nie si ty dnes len nejaký 8. deň po ET?
26. jún 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 ja by som to zobrala,mozno zmena ti pomoze..
26. jún 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo tebe kolko vložili embrii?
26. jún 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka 2 a vôbec neľutujem, 1 sa prestalo vyvíjať v nejakom 5 tt
26. jún 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo mne 10tt jedno.
teraz si chcem dať zas 2..aj si po ET lezala?
26. jún 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka áno, musela som, mala som od stimulky brucho ako balón. Ale neverím že práve to pomohlo. X krát predtým som ležala a nič
26. jún 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo aj ja som mala pri malej brucho,ako balon a podarilo sa mi to a mala som zaciatok OHSS a aj to pomohlo..chcem aj teraz lezat hore nohy.pri malej som lezala.
malu dám ku rodičom..
26. jún 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak to je iné keď máš komu dať malú. Ja som neležala celý deň a už vôbec nie s nohami hore. Ale tak som ležala keď som špinila a keď sa bábo príliš tlačí dolu
26. jún 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo ano dnes 8 den po et po pk, ....neviem co robit, ak to zoberiem tak by vizia najblizsieho ket bola az v decembri....preboha ved to je daleko a ja mam uz za dva mesiace 33 r. Strasna dilema, keby som aspon nemusela byt na druhom konci republiky....fakt neviem, ta ponuka bola dnes poriadnym sokom....velky karierny postup ale neviem za aku dan....na druhej strane ak to odmietnem druha sanca namusi prist.....uvidime
26. jún 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo tak ja budem aspon kus a potom upratovat,ked mala nebude doma..
@cuculik1 podla mna je to skoro na test mne ukazalo na 10den ,aj ked som cakala dve
26. jún 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka no ved uvidime, musim len cakat, tento tyzden som este pn...uz mam pri sebe zase novu knihu, dialkove od tv, laptop a takto mi ubieha den....a to si mala tiez PK? A aky silny test?
26. jún 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 mala som PK aj teraz asi budem mať.
test som si robila mama test a rapid.
teraz sa bojím viacej,ako pri malej.len nech mam aspon 2embria na vlozenie ine ma nezaujima.brala si aj nejake vitamíny?
26. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ja akurat kys. Listovu ale take konske davky, macu a citala soma aj o l arginine ze je dobry na vajicka tak aj ten obcas....a vajicka som nakoniec vraj mala pekne ale ci pomohli vitaminy neviem.....a strasne vela som pila lebo v car mi povedali ze mam asi pco lebo som mala ten antimullerov hormon trosku vyssi, tak som pila aj 5 aj viac l denne...a v den odberu som mala trochu vody v bruchu ale ta do vkladu nastastie zmizla a k tomu aby som nezabudla som pocas stimulky jedla taky prasok, bielkoviny z obchodu pre sportovcov....teda zvyseny prisun bielkovin....
26. jún 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok