Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
12. júl 2012

@makovicka53 tak pri nizsej ako 7-8mm som do toho nikdy nesla..a to sa mi raz pri KET z 5mm ani nepohla, tak sme to odkladali...teraz mam 5mm, v sobotu idem na OPU a buduci tyzden by mal byt ET, tak uz od dnes beriem estrimax na zvysenie sliznice.

cora41
12. júl 2012

@nelynka si poklad🙂 dakujem za potechu 🙂

nelynka
12. júl 2012

@cora41 aaaaleee 😀
neni za čo...určite sa podarí, len sa nadupaj optimizmom ako ja a úspech máš zaručený 😀 😀

cora41
12. júl 2012

@nelynka ved sa snazim!! 😀 😀 😀 😀 😀 pre mna je 6 dost a ak prezije aspon 4 a dve sa vlozia a ujme sa jedno, tak potom JUPIIIII 😀 😀

nelynka
12. júl 2012

@cora41 presne tak..aj ja vzdy tak hovorim ze nie je dolezite mnozstvo ale kvalita a naozaj je pravda ze vela dokazeme aj my ovplyvnit 😉

makovicka53
12. júl 2012

@deinad fuuha a to sa ti ani pri tych hormonoch co si pichala nezdvihla?...no ja som zvedava na svoju ako mi narastie...ja som mala pri vkladoch 7 mm aj to som brala max davky estrimaxu...a pri ET ze sa beru este aj tieto lieky som nepocula....drzim ti palce. a co hovori tebe doktor preco ti nedorasta sliznica?

kuspitka
12. júl 2012

ja som mala pri odbere vajicok 12mm a teraz neviem,aku budem mať..

deinad
12. júl 2012

@makovicka53 tak na toto mi odpovedat nevie, kedze netusi ziadnu pricinu, ovulaciu mam, cyklus ako tak pravidelny, hormony v norme, dokonca aj vysledky z hysteroskopie su v pohode, sliznica zodpoveda dnu cyklu...takze uz nevie, co by do mna napchal, takze snad estrimax a utrogestan pred ET budu stacit..mne isla sliznica dole preto, ze som vcera zacala spinit a k veceru aj trochu krv ako po tyzdni znova, co je fakt divne, lebo doktorka povedala po vysetreni, ze nechape z coho to ide, ze ovulujem, nemala by som krvacat ani spinit. v takejto situacii som este nebola, len je to moj posledny pokus cez poistovnu, tak sa neviem rozhodnut ci 1 alebo 2...ale nejdem predbiehat, este sa neoplodnili, aj ked nic ine nepripustam, lebo hoci mavam malo vajok, tak su vzdy vsetky kvalitne na 1 🙂

foryou25
12. júl 2012

@nelynka moja a to preco az tolko musia rozmrazit? clovek si mysli ze ma aj na 2-3 KET, ale ked ti az 6 musia rozmrazit, tak to nie je bohvie co, tak zajtra tam teda zavolam, kolko sa oplodnilo, som fakt velmi zvedava kolko prezije do utorka

nelynka
12. júl 2012

@foryou25 no pretoze oni ich sice rozmrazia, ale vajka nie su dostatocne silne aby sa dalej vyvijali tak musia rozmrazit dalsie, aby mali aspon tie dva ..

z minuleho KET co som mala v Prahe, tak sme mali 5 zmrazenych a z toho sa rozmrazilo len jedno ze bolo pekne a druhe take napolovicu...

lienka_1
12. júl 2012

@nelynka
@foryou25
@bique Splniecka, silno Vam drzim palce! Tak ste ma tu navnadili, ze by som aj ja hned isla do dalsieho kola 😀 Tesim sa na same // fotky vasich testov.

kuspitka
12. júl 2012

@deinad aj ty sa rozhodujes aj ja..

nelynka
12. júl 2012

@lienka_1 dakujeme, zachvilku sa to tu rozbehne s testikmi 😀

kuspitka
12. júl 2012

@nelynka kedy budes testovat?

nelynka
12. júl 2012

@kuspitka ako som uz pisala vyssie, predpokladam pondelok, utorok..
ale zajtra idem do lekarne este po nejake mamatesty takze uvidime ako to vydrzim 😀 😀
ale tak ja kludne aj v nedelu zacnem...sak to uz treti den bude 😀 😀

zlatanka30
12. júl 2012

Na sliznicu je dobre pit cervene vino ,tak kazdy den aspon1dcl

kuspitka
12. júl 2012

@nelynka u nas take testy nemaju
@zlatanka30 ty si tehotna po IVF?

zlatanka30
12. júl 2012

kuspitka po Kete 🙂

nelynka
12. júl 2012

@kuspitka tak..treba objednat z netu 😀

@zlatanka30 a ty si pila to cervene vinko?
odkedy?

kuspitka
12. júl 2012

@zlatanka30 a vlozili ti kolko?
@nelynka este beriem aj cilli dufam,že pomoze

zlatanka30
12. júl 2012

nelynka pila som ho asi od 3dc po nejaky 17dc a potom 20dc bol Ket a to uz nie

zlatanka30
12. júl 2012

kuspitka vkladali dve

kuspitka
12. júl 2012

@zlatanka30 ja pijem teraz dva dni pred ET,lebo pocas IVF som nemohla.a papam kajenske korenie

makovicka53
12. júl 2012

@deinad no presne ani mne to nevedia povedat...tiez mam vsetko v norme i ked na hysteroskopii som este nebola...bola mi sice raz navrhnuta ale bala som sa jej ...nemoze to byt sposobene cistenim ? ak nam to moc zoskrabali...najhorsie ze niekedy ai ten estrimax nezabera...po max davke som mala 7mm tebe kolko narastie po tychto liekoch a ake si mala davkovanie....uz som skusala aj kadejake preparaty ako gynex, matersku kasicku a pod...cez ovulku spinis?ozaj zvlastne a nemoze to byt sposobene tymi hormonmi?ale asi nie to by ti dr. povedala...s tym vkladom sa rozhodni podla sliznice ...neviem ked je nizsia ci odporucaju vlozit dve..fakt netusim...ja idem na 2.IVF a este len zacinam s proverou od pondelka cize ja som na zaciatku...hlavne rzim palce 😉

makovicka53
12. júl 2012

@zlatanka30 drzim palce, opatrujte sa ... 🙂

nelynka
12. júl 2012

@zlatanka30 no tak to sa mi uz ani neoplati zacinat potom 😝
ale asi to zabralo 😉

lucitas
12. júl 2012

@foryou25 Ahoj, do ktorého centra chodíš? Mala si dlhú stimuláciu? Čím si stimulovala?

foryou25
12. júl 2012

@lucitas ahoj, do KE do Splnu, mala som dlhy protokol Dipherline a potom Fostimon

bique
12. júl 2012

@foryou25 ahojjj...jeeeeej, krasna uroda, no vidis a bala si sa, ze ich bude malo 😀 ja som mala po odbere 23 vajok, kolko sa oplodnilo neviem, ale 9 prezilo PK 😀 jedneho mimiska mam v brusku a 8 je zamrazenych...ale tie az na surodenca 😀 😀 😀 ...a nelynka ti to rozmrazenie dobre vysvetlila...my sme mali z 1.IVF 14 mrazacikov, pri prvom ket museli rozmrazit kvoli jednemu 7, pri druhom ket kvoli dvom zvysnych 7 a ani jedno KET nam nevyslo, hoci boli vsetky tiez po PK....ET nam vyslo na prvykrat, ale v 26tt sme skoncili predcasnym porodom...na KET sme boli az o rok po porode....no a teraz cakam na vysledok 2. IVF, ale to uz vies 😉 vsetko bude dobreeeee, neboj 😉

foryou25
13. júl 2012

takze podarilo sa oplodnit 16 jajok, uz len cakat kolko preziju do utorka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre