• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. mája 2017 
@makovicka53 tak pri nizsej ako 7-8mm som do toho nikdy nesla..a to sa mi raz pri KET z 5mm ani nepohla, tak sme to odkladali...teraz mam 5mm, v sobotu idem na OPU a buduci tyzden by mal byt ET, tak uz od dnes beriem estrimax na zvysenie sliznice.
12. júl 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka si poklad:slight_smile: dakujem za potechu :slight_smile:
12. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 aaaaleee :grinning:
neni za čo...určite sa podarí, len sa nadupaj optimizmom ako ja a úspech máš zaručený :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ved sa snazim!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre mna je 6 dost a ak prezije aspon 4 a dve sa vlozia a ujme sa jedno, tak potom JUPIIIII :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 presne tak..aj ja vzdy tak hovorim ze nie je dolezite mnozstvo ale kvalita a naozaj je pravda ze vela dokazeme aj my ovplyvnit :wink:
12. júl 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad fuuha a to sa ti ani pri tych hormonoch co si pichala nezdvihla?...no ja som zvedava na svoju ako mi narastie...ja som mala pri vkladoch 7 mm aj to som brala max davky estrimaxu...a pri ET ze sa beru este aj tieto lieky som nepocula....drzim ti palce. a co hovori tebe doktor preco ti nedorasta sliznica?
12. júl 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pri odbere vajicok 12mm a teraz neviem,aku budem mať..
12. júl 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 tak na toto mi odpovedat nevie, kedze netusi ziadnu pricinu, ovulaciu mam, cyklus ako tak pravidelny, hormony v norme, dokonca aj vysledky z hysteroskopie su v pohode, sliznica zodpoveda dnu cyklu...takze uz nevie, co by do mna napchal, takze snad estrimax a utrogestan pred ET budu stacit..mne isla sliznica dole preto, ze som vcera zacala spinit a k veceru aj trochu krv ako po tyzdni znova, co je fakt divne, lebo doktorka povedala po vysetreni, ze nechape z coho to ide, ze ovulujem, nemala by som krvacat ani spinit. v takejto situacii som este nebola, len je to moj posledny pokus cez poistovnu, tak sa neviem rozhodnut ci 1 alebo 2...ale nejdem predbiehat, este sa neoplodnili, aj ked nic ine nepripustam, lebo hoci mavam malo vajok, tak su vzdy vsetky kvalitne na 1 :slight_smile:
12. júl 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka moja a to preco az tolko musia rozmrazit? clovek si mysli ze ma aj na 2-3 KET, ale ked ti az 6 musia rozmrazit, tak to nie je bohvie co, tak zajtra tam teda zavolam, kolko sa oplodnilo, som fakt velmi zvedava kolko prezije do utorka
12. júl 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 no pretoze oni ich sice rozmrazia, ale vajka nie su dostatocne silne aby sa dalej vyvijali tak musia rozmrazit dalsie, aby mali aspon tie dva ..

z minuleho KET co som mala v Prahe, tak sme mali 5 zmrazenych a z toho sa rozmrazilo len jedno ze bolo pekne a druhe take napolovicu...
12. júl 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka
@foryou25
@bique Splniecka, silno Vam drzim palce! Tak ste ma tu navnadili, ze by som aj ja hned isla do dalsieho kola :grinning: Tesim sa na same // fotky vasich testov.
12. júl 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deinad aj ty sa rozhodujes aj ja..
12. júl 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 dakujeme, zachvilku sa to tu rozbehne s testikmi :grinning:
12. júl 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka kedy budes testovat?
12. júl 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ako som uz pisala vyssie, predpokladam pondelok, utorok..
ale zajtra idem do lekarne este po nejake mamatesty takze uvidime ako to vydrzim :grinning: :grinning:
ale tak ja kludne aj v nedelu zacnem...sak to uz treti den bude :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na sliznicu je dobre pit cervene vino ,tak kazdy den aspon1dcl
12. júl 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka u nas take testy nemaju
@zlatanka30 ty si tehotna po IVF?
12. júl 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka po Kete :slight_smile:
12. júl 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak..treba objednat z netu :grinning:

@zlatanka30 a ty si pila to cervene vinko?
odkedy?
12. júl 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 a vlozili ti kolko?
@nelynka este beriem aj cilli dufam,že pomoze
12. júl 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka pila som ho asi od 3dc po nejaky 17dc a potom 20dc bol Ket a to uz nie
12. júl 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka vkladali dve
12. júl 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 ja pijem teraz dva dni pred ET,lebo pocas IVF som nemohla.a papam kajenske korenie
12. júl 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad no presne ani mne to nevedia povedat...tiez mam vsetko v norme i ked na hysteroskopii som este nebola...bola mi sice raz navrhnuta ale bala som sa jej ...nemoze to byt sposobene cistenim ? ak nam to moc zoskrabali...najhorsie ze niekedy ai ten estrimax nezabera...po max davke som mala 7mm tebe kolko narastie po tychto liekoch a ake si mala davkovanie....uz som skusala aj kadejake preparaty ako gynex, matersku kasicku a pod...cez ovulku spinis?ozaj zvlastne a nemoze to byt sposobene tymi hormonmi?ale asi nie to by ti dr. povedala...s tym vkladom sa rozhodni podla sliznice ...neviem ked je nizsia ci odporucaju vlozit dve..fakt netusim...ja idem na 2.IVF a este len zacinam s proverou od pondelka cize ja som na zaciatku...hlavne rzim palce :wink:
12. júl 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 drzim palce, opatrujte sa ... :slight_smile:
12. júl 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 no tak to sa mi uz ani neoplati zacinat potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale asi to zabralo :wink:
12. júl 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 Ahoj, do ktorého centra chodíš? Mala si dlhú stimuláciu? Čím si stimulovala?
12. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas ahoj, do KE do Splnu, mala som dlhy protokol Dipherline a potom Fostimon
12. júl 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 ahojjj...jeeeeej, krasna uroda, no vidis a bala si sa, ze ich bude malo :grinning: ja som mala po odbere 23 vajok, kolko sa oplodnilo neviem, ale 9 prezilo PK :grinning: jedneho mimiska mam v brusku a 8 je zamrazenych...ale tie az na surodenca :grinning: :grinning: :grinning: ...a nelynka ti to rozmrazenie dobre vysvetlila...my sme mali z 1.IVF 14 mrazacikov, pri prvom ket museli rozmrazit kvoli jednemu 7, pri druhom ket kvoli dvom zvysnych 7 a ani jedno KET nam nevyslo, hoci boli vsetky tiez po PK....ET nam vyslo na prvykrat, ale v 26tt sme skoncili predcasnym porodom...na KET sme boli az o rok po porode....no a teraz cakam na vysledok 2. IVF, ale to uz vies :wink: vsetko bude dobreeeee, neboj :wink:
12. júl 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze podarilo sa oplodnit 16 jajok, uz len cakat kolko preziju do utorka
13. júl 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok